IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 2nd December 2011, 20:35
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galausa Виж мнението
Момичета, аз не мога да повярвам, че при всички козметики и лекарства НЯМА НЕЩО СРЕЩУ сенките. Не минават Моите не минават. направо са ужасни. Сякаш ми се изчистиха бузите, но сенките, дето стигнаха до бузите, стоят и сега се открояват още повече. Вчера детето на масата ми каза, че под очите съм черна чак до бузите ((((
Верно ли няма нищо за мазане на сенки?
Разгледай този продукт, не съм го ползвала, но на тази марка ползвам лепенките за нос и съм страшно доволна!!! Предполагам, че и от тези лепенки за сенки ще има ефект, но трябва постоянство, както при всяка козметика.
http://torba.bg/okoloochna-kozmetika...a-kolagen.html
Отговори с цитат
  #642  
Стар 5th December 2011, 10:30
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте на всички. И аз вече минах операцията (преди месец) и искам да ви попитам за проблем, който вече 10 дена ме мъчи...поддържам една субфебрилна температура 37.2 през деня, а вечер и през нощта изчезва...изследваха ми кръв и сума ти показатели...няма нищо....чувствам си носа доста отекъл и ми пари на върха...днес ще ходя на преглед при доктора, но ще се радвам ако и вие ми дадете съвет и инфо дали при някой от вас е било така (със сигуност не е нормално)....имах познат, който след операция на крака 2 месеца поддържаше такава Т....мерси предварително....
Отговори с цитат
  #643  
Стар 5th December 2011, 12:45
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_ME Виж мнението
Аз не съм се мазала с нищо, само пръсках Стеримар.
Aз също и д-р Димитров ми каза, че така е най-добре
Сега дишам прекрасно. E, oт време на време ми се запушва носа, но аз и преди операцията си бях все със секрети
Отговори с цитат
  #644  
Стар 5th December 2011, 13:10
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
След операцията имахте ли подувания тук таме и по-този начин да изглежда носа крив?
Също така усещам нещо като натиск там където ми е била гърбицата. Все едно някой ми е седнал на носа...
Даам, и при мени ги има подутините и оттам и леки кривини . Натиск не усещам, само придърпване от време на време, особено в основата на носа,но... при всеки е различно
Отговори с цитат
  #645  
Стар 5th December 2011, 13:45
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galausa Виж мнението
аз нямам такива усещания
имам гадни усещания ВЪТРЕ в носа, нещо като дърпане, като болка, особено, ако се опитам да се намажа с крем по бузите
Подувания имах, и изглеждах крива къде ли не, но носа беше перфектен!

Момичета, аз не мога да повярвам, че при всички козметики и лекарства НЯМА НЕЩО СРЕЩУ сенките. Не минават Моите не минават. направо са ужасни. Сякаш ми се изчистиха бузите, но сенките, дето стигнаха до бузите, стоят и сега се открояват още повече. Вчера детето на масата ми каза, че под очите съм черна чак до бузите ((((
Днес една колежка ме пита кви са тия грозни сенки, дето се виждат от километри
Вчера вечерта в спалнята на огледалото, как минах и случайно се погледнах и направо се уплаших - все едно съм от с-во Адамс..

Верно ли няма нищо за мазане на сенки?
Ми ако остана така? това може ли да се опрерира? Лелееее! Да си направя втора операция, заради първата!!!!!!!!!! Направо съм пишман вече (((((((((((((((((
Надявам се скоро да ти изчезнат синините. Бих те посъветвала да опиташ с Арника 30 (разреждане 30, не 9!). http://apteka.framar.bg/30001436/%D0...#axzz1fexlymBQ Тъй като синините ти са в процес на минаване не знам колко би могло да помогне, но 100% няма да навреди. Не пречи да опиташ, пък и цената е 3-4лв..така че..
Отговори с цитат
  #646  
Стар 5th December 2011, 13:48
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Здравейте на всички. И аз вече минах операцията (преди месец) и искам да ви попитам за проблем, който вече 10 дена ме мъчи...поддържам една субфебрилна температура 37.2 през деня, а вечер и през нощта изчезва...изследваха ми кръв и сума ти показатели...няма нищо....чувствам си носа доста отекъл и ми пари на върха...днес ще ходя на преглед при доктора, но ще се радвам ако и вие ми дадете съвет и инфо дали при някой от вас е било така (със сигуност не е нормално)....имах познат, който след операция на крака 2 месеца поддържаше такава Т....мерси предварително....
Добре е, че отиваш на преглед. Според мен тази температура означава, че нещо се случва в твоя организъм (най-вероятно възпалителен процес) и той се опитва да се бори. Не е задължително да е от операцията, може би вирус...Пиши след прегледа! Стискам палци всичко да е наред
Отговори с цитат
  #647  
Стар 6th December 2011, 10:58
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте отново! Ходих на преглед при док, каза, че няма нищо нередно след ОП...не знам откъде е тази Т, тъй като и кръвни изследвания ми правиха и снимка на бял дроб...няма нищо, което да навежда на инфекция.....а и Т я държа само през деня, вечер спада и през нощта нямам....ходих и на УНГ, тя каза, че имам най-вероятно стафилококи в кръвта...та и такова изследване ще правя....въпреки че много изчетох и ви следя отдавна, кажете ми за гадните отоци....аз вече месец и още си имам доста, около костите на носа (при очите), на върха да не говорим...а тая изтръпналост...имам чувството, че никога няма да се махне....
Отговори с цитат
  #648  
Стар 6th December 2011, 11:32
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Здравейте отново! Ходих на преглед при док, каза, че няма нищо нередно след ОП...не знам откъде е тази Т, тъй като и кръвни изследвания ми правиха и снимка на бял дроб...няма нищо, което да навежда на инфекция.....а и Т я държа само през деня, вечер спада и през нощта нямам....ходих и на УНГ, тя каза, че имам най-вероятно стафилококи в кръвта...та и такова изследване ще правя....въпреки че много изчетох и ви следя отдавна, кажете ми за гадните отоци....аз вече месец и още си имам доста, около костите на носа (при очите), на върха да не говорим...а тая изтръпналост...имам чувството, че никога няма да се махне....
Защо не дадеш примерно гърлен секрет, може да има някакви бактерии? Това със стафилококовата инфекция е добра идея.
И аз имам отоци около носните кости - всеки ден е различно. А за изтръпналостта - май трябва да минат няколко месеца, за да се възстанови чувстителността и пак при всеки различно. Явно всички ги имаме тези оплаквания и просто трябва да почакаме..
Отговори с цитат
  #649  
Стар 6th December 2011, 15:05
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Здравейте отново! Ходих на преглед при док, каза, че няма нищо нередно след ОП...не знам откъде е тази Т, тъй като и кръвни изследвания ми правиха и снимка на бял дроб...няма нищо, което да навежда на инфекция.....а и Т я държа само през деня, вечер спада и през нощта нямам....ходих и на УНГ, тя каза, че имам най-вероятно стафилококи в кръвта...та и такова изследване ще правя....въпреки че много изчетох и ви следя отдавна, кажете ми за гадните отоци....аз вече месец и още си имам доста, около костите на носа (при очите), на върха да не говорим...а тая изтръпналост...имам чувството, че никога няма да се махне....
Etniel, разкажи малко за операцията- къде я направи, кога, как мина и най-важното- харесваш ли се?
Отговори с цитат
  #650  
Стар 6th December 2011, 22:39
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

най-накрая намерих време да се щракна
ето ви малко снимки да видите сенките

Благодаря за съветите!
ще си купя Арника 30
както и лепенките!
Обезателно ще ги пробвам, защото на живо съм много по-грозна картинка от това, което е на снимките

http://pics.data.bg/categories/1/%d0...6e6e/dsc_0277/

http://pics.data.bg/categories/1/%d0...4e62/dsc_0281/

http://pics.data.bg/categories/1/%d0...a525/dsc_0289/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:34.