IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 10th December 2011, 19:11
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Момичета, благодаря ви. И аз мисля, че се оправям, нямам Т постоянно и вече не я меря често, определено съм по -добре, а и носа ми се пооправя всеки изминал ден, сигурна съм ,че след пълния възстановителен период ще съм хепи с резултата....аз и преди ОП казах, че всичко различно от орловия ми гърбав нос, което е човешки нос, ще ме радва ....пожелавам на всички новоприети в клуба на оперираните да се харесат и да са с повишено самочувствие, макар и да трябва да почакат мъничко ....Благодаря на Бога, че всичко мина добре и отново съм пълноценен човек ....абе мацки, кога може да се ходи на солариум? мерси
Отговори с цитат
  #682  
Стар 10th December 2011, 19:18
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
абе мацки, кога може да се ходи на солариум? мерси
Трябва да изчакаш поне месец.
Отговори с цитат
  #683  
Стар 10th December 2011, 20:23
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

И на мен ми казаха за солариума 1 месец. Да минава по-бързо и да отивам, че съм станала толкова бледа. Точно за Нова година не трябва да съм така...
Отговори с цитат
  #684  
Стар 10th December 2011, 21:23
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
И на мен ми казаха за солариума 1 месец. Да минава по-бързо и да отивам, че съм станала толкова бледа. Точно за Нова година не трябва да съм така...
Спокойноооо и да не успееш да почернееш до Нова година със солариум, нали има спрей тен кабина приблизително 40 лв и 10 дни си тииии
Отговори с цитат
  #685  
Стар 10th December 2011, 21:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
И на мен ми казаха за солариума 1 месец. Да минава по-бързо и да отивам, че съм станала толкова бледа. Точно за Нова година не трябва да съм така...
Дали така ще мислиш ако недай си боже хванеш рак на кожата ???
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #686  
Стар 10th December 2011, 21:41
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Дали така ще мислиш ако недай си боже хванеш рак на кожата ???
Права си, Сю...Наистина е много вредно, но реших да не го споменавам, защото всеки си преценя....Аз преди всяка зима ходех, но хващам от малко процедури и дълго задържам тена...обаче много взе да се коментира колко е вреден и вече ме е страх и не ходя
Отговори с цитат
  #687  
Стар 10th December 2011, 22:18
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

И мен всъщност ме е страх да ходя, а пък без солариум съм ужасно бледа и незнам. Всъщност не прекалявам изобщо, но сигурно пак е вредно...
Крис-пис ти пробвала ли си fake-tan-a (спрей-а)?
Отговори с цитат
  #688  
Стар 10th December 2011, 22:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Свобода , майтапа на страна ама една консултация с психолог наистина няма да е зле
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #689  
Стар 10th December 2011, 23:49
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Не препоръчвам спрей тен, особено върху светла кожа. 1-2 дена е ок, но като почне да пада боята, остават петна.
Аз лично, мисля да се откажа от солариум поне за 4 месеца, докато поспаднат отоците. Тук отварям една скоба, че да солариумите са вредни, но от солариум до солариум има огромна разлика. Слънцето може да е много по-опасно. От както ходя на солариум лятото на плажа не изгарям.
Отговори с цитат
  #690  
Стар 11th December 2011, 00:20
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

аз съм съгласна със suonsan, слънцето може да е много по-опасно, всичко с мярка мисля, че няма да донесе вреди...а между другото ако сте склонни към хомеопатията (Боаронската) мога да ви препоръчам нещо и за отоци....препарата се казва Апис Мелифика 15 СН и е много ефикасен за подпомагане спадането на отоци както от травматичен характер (каквито са нашите), така и от алергичен характер...схемата по която го взимам аз е 5 гранулки/дневно поне за 1 месец (ще ви трябват 2 флакончета при тази схема, щото са по 80 гранулки в 1 флакон), можете да видите инфо в нета за препарата, който е на принципа на пчелната отрова...също четох, че премерения спорт след като мине тежкия период след ОП също спомага за премахването на отоците (по-бързото имам пред вид)....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:51.