IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 19th January 2012, 09:58
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Ми мноо просто просто одъртяваш , а с одъртяването повечето жени се окосмяват
Лошо...много лошо. Има логика, за съжаление!
Отговори с цитат
  #782  
Стар 22nd January 2012, 18:39
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

В момента чета "Лицето като огледало" на Джийн Хейнер и в нея се казва следното:
"...в древността в Средния изток дърпали и масажирали носа на младия княз,защото вярвали,че цар може да стане само човек с порядъчно голям нос.Той е знак за амбициозност и независимост..."
С две думи момичета и момчета ,според китайският метод за определяне на характера и съдбата на човека,наричан още физиогномика,се смята,че ако човек има голям нос,значи има и голям късмет,а ако пък промениш това което имаш,променяш и съдбата си. Лицето е разделено на зони(години),а пък носа се смята за зона на декадата на 40-те. Въпросът ми е ако сте си направили ринопластика чувствали ли сте някаква промяна в своя живот и каква е била тя?

Последно редактирано от annnna : 22nd January 2012 на 18:46
Отговори с цитат
  #783  
Стар 22nd January 2012, 19:44
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
В момента чета "Лицето като огледало" на Джийн Хейнер и в нея се казва следното:
"...в древността в Средния изток дърпали и масажирали носа на младия княз,защото вярвали,че цар може да стане само човек с порядъчно голям нос.Той е знак за амбициозност и независимост..."
С две думи момичета и момчета ,според китайският метод за определяне на характера и съдбата на човека,наричан още физиогномика,се смята,че ако човек има голям нос,значи има и голям късмет,а ако пък промениш това което имаш,променяш и съдбата си. Лицето е разделено на зони(години),а пък носа се смята за зона на декадата на 40-те. Въпросът ми е ако сте си направили ринопластика чувствали ли сте някаква промяна в своя живот и каква е била тя?
Хвърли ме в дълбок размисъл.......Това означава ли,че операция на носа=промяна на кармата?!
Отговори с цитат
  #784  
Стар 22nd January 2012, 20:11
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Тутик,изпратих ти лично съобщение .
Отговори с цитат
  #785  
Стар 22nd January 2012, 23:24
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
Тутик,изпратих ти лично съобщение .
За жалост,нямам поща:/
Отговори с цитат
  #786  
Стар 22nd January 2012, 23:34
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Хе-хе,Тутик!Не искам да живея с големия си нос от страх да не си загубя късмета. Спомням си когато бях в чужбина и група китайци ми казаха,че искат нос като моя,а пък аз си помислих,че се шегуват с мен . Сега вече разбирам какво са имали предвид. Според книгата всяко вътрешно чувство променя чертите ти на лицето и обратното. За съдбата мисля,че всичко се определя от човека,а не от една операция.
Отговори с цитат
  #787  
Стар 23rd January 2012, 22:14
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
Хе-хе,Тутик!Не искам да живея с големия си нос от страх да не си загубя късмета. Спомням си когато бях в чужбина и група китайци ми казаха,че искат нос като моя,а пък аз си помислих,че се шегуват с мен . Сега вече разбирам какво са имали предвид. Според книгата всяко вътрешно чувство променя чертите ти на лицето и обратното. За съдбата мисля,че всичко се определя от човека,а не от една операция.
Ще си я закупя тази книга!Много ме запали))
Отговори с цитат
  #788  
Стар 27th January 2012, 23:47
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Здравейте, момичета Интересна темичка сте забосъждали за големината на носа и кармата
Аз за съжаление имам тривиален въпрос ( въпрос - притеснение )
Преди време бях споделила за едно топче на меката част на носа (там където се слагат обеци) и сега като бръкна вътре е като някакъв твърд израстък. Дали не е нещо като полип, останала тъкан, която не е зарастнала както трябва? Явно трябва да се прегледа и сега пак път до Пловдив - ужас...
Отговори с цитат
  #789  
Стар 27th January 2012, 23:57
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Мила, това, което описваш много прилича на проблема, който аз имах. Не си спомням как точно го нарекоха лекарите, но представлява бавно зарастваща рана, която може да е от конче например. При мен беше точно на същото място, хващаше коричка и от време на време кървеше (като го разчовъркам малко). Казаха ми да го мажа с един мехлем, а после Джамбазов ми препоръча Гентамицин. Зарасна наистина бавно- за около 4 месеца.
Разбира се в момента говоря наизуст. Твоето може да е различно. Според мен не е нужно да биеш път чак до Пловдив. Всеки УНГ би трябвало да ти помогне. Естествено трябва да му кажеш, че имаш ринопластика.
Отговори с цитат
  #790  
Стар 28th January 2012, 00:16
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Мила, това, което описваш много прилича на проблема, който аз имах. Не си спомням как точно го нарекоха лекарите, но представлява бавно зарастваща рана, която може да е от конче например. При мен беше точно на същото място, хващаше коричка и от време на време кървеше (като го разчовъркам малко). Казаха ми да го мажа с един мехлем, а после Джамбазов ми препоръча Гентамицин. Зарасна наистина бавно- за около 4 месеца.
Разбира се в момента говоря наизуст. Твоето може да е различно. Според мен не е нужно да биеш път чак до Пловдив. Всеки УНГ би трябвало да ти помогне. Естествено трябва да му кажеш, че имаш ринопластика.
Да предполагам, че там е имало конци и около тях се е събрало тъкан и е набъбнала и зарастнала така...на нещо такова ми прилича. Или трябва да се изреже или маже незнам и аз не мога да го видя Ще отида на УНГ тук пък ако се наложи до Пловдив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:15.