IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th June 2013, 13:50
mandi2 mandi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 8
По подразбиране

явно Спарк може да ни зарадва с доста нови неща от рода на кръгова програма и почивстване на басейна с морска сол, чудя се какво ли още има там, но ако пък има външен басейн, ще може да ходим на плаж...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th June 2013, 14:03
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

мацки, кръговата програма се прилата в случаите, когато известно време не сте посещавали тренировки и искате да поотслабнете с няколко килца. Явно целта е без много да стряска организма да ги приспособи към спортен режим и вталяване. Струва ми се удачен за жени с по-дълго работно време и на които след работа единствената мисъл е да се приберат и да похапнат, и да си починат.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th June 2013, 14:17
mandi2 mandi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 8
По подразбиране

е то, ако има открит басейн ще е супер за тези, които ще си спестят морето, може там да прекарат отпуската. Мисля, че няма да е зле.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th June 2013, 14:22
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

момичета виждам, че сте доста желаещи за басейна. Късметлийки сте, защото в Спарк има лятна градина, басейна си остава на същото място, но пред него има шезлонги, зелена травичка и прекрасна гледка към Витоша. Има и здравословно меню, много е готино, не усещащ как минава времето.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th June 2013, 14:44
mandi2 mandi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 8
По подразбиране

eee супер, бях забравила, че в този район всъщност се очертава и гледка към Витоша. Идеално, аз ще си отделя също повечко дни, за да релаксирам в Спарк.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th June 2013, 14:04
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

вече имам препроъка и от втори човек за басейна на Спарк. Съседката е записала детето си на детски лагер. Много умно са го измислили, защото заниманията са по цял ден, децата плуват, имат обедно меню, разни игри и други занимавки. Според мен този лагер идеално си замества лагерите по морето.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st July 2013, 16:02
mandi2 mandi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 8
По подразбиране

ами да пък и то гледай какво време се уцели това лято. Доста ползотворно ми звучи децата там да прекарват времето си, а има ли мининмум на групата как се сформират децата?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd July 2013, 09:23
Аватара на bodyart
bodyart bodyart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Момичета,
на 28-ми съм на свабта в Гърция. Бях много щастлива, защото имам подходяща рокля и обувки. Но днес облякох роклята (купувала съм я за друга сватба на най-близката ми приятелка), но се оказа, че ми е много малка в бюста и ръцете. Започвам яка диета, но мисля, че трябва и да се потрудя във фитнеса. Знаете ли дали във Спарк фитнес инструктирите са добри и дали ще могат да ми направят програма така, че за 1 месец да смъкна 5-6 килца? Дали е реално желанието ми? Мисля, че толкова ми трябват, за да се намъкна в роклята.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th July 2013, 09:03
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Момиче, почвай здраво. Можеш за 1 месец да влезеш в роклята изобщо не се притеснявай. Но трябва добра диета и доста спорт. Мисля, че е по-добре да се запишеш на нещо по-интензивно - аеробика, зумба, каланетика. Аз ходя на аеробика всеки понеделник след работа от 6 ч. в Спарк. Много съм доволна, инструктирите са адски симпатични и обръщат внимание на всеки по отделно. Фитнесът може да е допълнително да ти помогне, но само кардио. За бързо сваляне трябва да се натовариш повечко. Ходи до работа, дори и да си далече, тичай в парка и забрави за хляба и сладките. Успех.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th July 2013, 09:24
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

И аз влизам тук да кажа. Ходя в Спарк, откакто са го отворили и съм адски доволна. Вече писах в другата тема, че съм 3 пъти на фитнес през седмицата, а останалото време - в къщи. Имам личен треньор, който ми определя упражненията и седи до мен през цялото време, за да ме мотивира. Определя коя мускулна група да тренирам и коя да оставя да почива. Много съм доволна именно от това персонално отношение, защото понякога се оставям да дремя и не правя упражненията, които трябва.
Мисля, че ще можеш да се стегнеш за месец, но все пак съветът ми е да не разчиташ така на последната седмица. Тялото трябва да се поддържа не само преди морето!
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФитнесспаМладостСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:12.