IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th August 2006, 13:02
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

А защо когато сме двамата и някой се загледа в мен никога не го забелязва ? Едва ли е толкова добър , за да се скрие , а аз не мога да си вдигна акциите .
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th August 2006, 13:51
MapTuH MapTuH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Може би не му прави впечатление. И той се заглежда и знае какво е. Може пък на него да му се вдигат акциите като те заглеждат :) нали е с красива жена :)
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th August 2006, 13:58
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
А защо когато сме двамата и някой се загледа в мен никога не го забелязва ? Едва ли е толкова добър , за да се скрие , а аз не мога да си вдигна акциите .
Защото мисли ,че си му в кърпа вързана.... я го шашни малко , да видиш как ще се ослушва и оглежда...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th August 2006, 13:59
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

Според мен всеки мъж обича да "показва" красивата си жена.може да си дава вид,че не забелязва,но вътрешно се кефи и това определено му вдига самочувствието
Отговори с цитат
  #35  
Стар 28th August 2006, 14:05
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

от друга страна може би го е страх да не си вирнеш прекалено носа и да се заоглеждаш за някой "по-добър" и затова предпочита да се прави,че не забелязва нищо
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28th August 2006, 14:11
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Миналата седмица така реших да проверя как ще реагира мъжлето. Станах, сложих една полупрозрачна отпред блузка, при това леко къса, и понеже бързаме сутрин, нямаше време да ми каже нещо по въпроса. Но вечерта ми каза повече да не я нося, защото във фирмата работниците щели да ме оглеждат, да ми подсвиркват и да говорят. Аа, значи все пак вижда как се обличам, но комплиментите някак винаги ги спестява... Как пък веднъж не се сети да каже, че изглеждам прекрасно, особено когато съм се постарала...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28th August 2006, 14:19
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Аз да ви кажа честно съм случила на мъж в това отношение, всяка сутрин той е забелязал как съм облечена и гримирана и не пропуска да си каже мнението, разбира се то не винаги е положително, но по-честичко ми казва: ''Прекрасна си'', ''Леле колко си хубава'' и нали се досещате, че тръгвам на работа като че ли съм Мис Свят 8) Най-щастлива съм от факта, че и двамата осъзнаваме, какво представляваме както един за друг така и за другите и си се пазим взаимно, дано това да продължи винаги
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th August 2006, 14:24
MapTuH MapTuH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

lori, кога ти става по-приятно,когато мъжа ти направи комплимент или когато някой друг мъж(а защо не и непознат). Искам честен отговор. Когато съм правел компл. на една от приятелките ми, по-честият отговор е бил "офф, престани", или дори никакво реагиране. Е, разбира се не трябва да се прекалява с комплиментите, защото понякога човек става досаден, но когато жената повечето време е красива...какво друго ни остава :)
Това е много хубаво karine...дано така е и занапред!!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th August 2006, 14:35
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Не знам. Май не се сещам моят да ми е правил комплименти за външния вид. Е това не означава, че съм грозна. Иначе като получа от други мъже се кефя, но си мисля, че е ей така просто да кажат нещо. Това последното го казвам, защото в работата ми се случва понякога, разни работници от моята и от съседни фирми понякога казват: Ей, много си хубава днес! Но не го приемам като чист комплимент. Офф не мога да го обясня. Нали се сещате как мъжете оглеждат жените и като не ги познават понякога подвикват след тях...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th August 2006, 14:53
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

По-приятните комплименти са тези които идват от човека,който те обича,тези които,ако не съвсем,то почти могат да те накарат да се почувстваш такъв,какъвто те описват,а не на някой непознат,който,да,
може би е искрен,а може би не е и просто иска да те свали.Всъщност важното е да са убедителни
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гледатлимъжетевидругитежени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:38.