IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 20th November 2009, 17:30
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

valq, точно на мен ли ще обясняваш какво е обезобразен нос? Не си ли виждала мои снимки след първата ми ринопластика? Ако не си, да ти пусна
  #72  
Стар 20th November 2009, 17:35
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Почти 4-ри години след моята ринопластика и не мога да събера смелост за втора
На моменти ме дразни много гледката,на моменти се примирявам - май така ще си отикам в тоз живот,уж се мислех за много суетна,ама явно не съм чак толкоз .
  #73  
Стар 20th November 2009, 17:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Само аз ли съм изчела всичко в "Ринопластика" и знам за всеки всичко
Не си само ти
  #74  
Стар 20th November 2009, 18:37
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Почти 4-ри години след моята ринопластика и не мога да събера смелост за втора
На моменти ме дразни много гледката,на моменти се примирявам - май така ще си отикам в тоз живот,уж се мислех за много суетна,ама явно не съм чак толкоз .
Аз съм същата история, но мога да кажа, че като цяло свикнах.Обаче ако някой ден се реша пак,няма да е при доцента и по възможност искам да не е в БГ.
__________________
Life is neverending fight
  #75  
Стар 20th November 2009, 18:41
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Reason, за първи път ми прави впечатление, че не четеш какво пише! Човека не харесва това, че носа му е тънък.
Това за тънкия нос съм го прочел, но сметнах за излишно да коментирам, защото е очевадно, че носа му не е тънък!Сигурно е тънък в главата му.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #76  
Стар 20th November 2009, 18:45
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^
Обаче ако някой ден се реша пак,няма да е при доцента и по възможност искам да не е в БГ.
Ха, да си дойдем на думата .
  #77  
Стар 20th November 2009, 19:33
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Ами хайде де.Аз като си я правих моята в Гърция-кво?Не съм обезобразена ама за 3 500 Е трябваше да си виря носа,а не да си крия усмивката,щото тогава той става като камба.И мога да ви кажа,че бях при КОРИФЕЙ уж да се разкрасявам, в една от най-скъпите болници ( 1 денонощие престой 160 Е) ама резултат тц.Та мисълта ми беше,че никъде няма гаранция,че за това,за което си мечтаем можем и да си го КУПИМ. Най-добрия пример за това е всеобщо известния и любим на всички М.Джаксон.Със сигурност е бил при най-добрите и със сигурност си е бъркал дълбоооооооко в джоба ама пак ТЦ.Не се е харесал нито 1 път,нито втория,нито третия.......
  #78  
Стар 20th November 2009, 19:55
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
teodora39, колкото повече те чета, толкова повече се убеждавам, че хората са се държали зле с теб не заради грозния ти нос, а заради грозния ти характер. За съжаление, засега операции на характера не се предлагат
Престанете с този култ към Джамбазов!
"Хората ... грозния ми характер" - подли женски номера. А толкова те уважавах...

А за моята операция хиляди пъти съжалявам, че я направих. Искрено съжалявам. Ако можех да върна времето назад, но не мога.
Защо така? Нали беше супер доволна и само го хвалеше наляво-надясно твоя любим Йорданов?
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #79  
Стар 20th November 2009, 22:04
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Ти пък Боби с твоя нос... виждала съм много хубави носове, правени от Джамбазов, но твоят не ми хареса особено. Съжалявам за острата ми откровеност, но този път не се стърпях. "моя нос това" - "моя нос онова"... хубаво, доволна си, ок. Но моля те, остави хората да си имат собствено мнение! Преди е ставало дума за носа на Теодора - той е перфектен! Но тя съжалява, че изобщо е решила да си прави намеса - по религиозни прични. Сега и аз съжалявам. Не защото съм религиозна и не само защото при мен беше несполучлива. Дори да се беше получила добре, сигурно пак щях да съжалпвам. Не мога да ти обясня защо.
Добре, Джамбазов е добър хирург - и без да го защитавате така ревностно става ясно. Хората дори добиват нереалистични очаквания към него и после се разочароват - ето този ефект постигате с поведението си във форума! Нека Джамбазов е добър. Но оставете да се откроят и други добри специалисти! Нека има надеждата, че такива специалисти има, тепърва ще се пише за тях във форума и ще има и други дълги теми като тази за Джамбазов, само че за Йорданов, или Бенчев, изписани с доволни пациенти и красиви снимки. НЕКА !!! Ако ми отричаш без основателни аргументи всички останали доктори, просто не се прави на загрижена за споделянето на опит и успеха на хората, които се информират оттук!!!
  #80  
Стар 20th November 2009, 22:22
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Celtic_dream1, ако обичаш не си изкарвай яда от собствената си несполучлива операция на другите. Аз не съм те и карала да ми харесваш носа. Твоето мнение не ме вълнува въобще. И не виждам с какво опонирам на мнението на останалите, никого не съм спряла да изказва собственото си мнение. Май ти искаш аз да спра да изказвам моето. Извинявай, че влязох във форума, за да изкажа мнение за пръв път от няколко месеца. От изказването ти някой ще си помисли, че не излизам оттук.
И както съм подчертавала и преди не смятам, че носа ми е направен перфектно, така че не виждам за каква ревностна защита ми говориш. Просто имам релистична представа за нещата.
Колкото до религиозните пречки за операция, когато те са много важни за един човек той трябва да помисли преди да действа, а не обратното.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.