IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th September 2013, 23:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Жените обикновено си измислят и обичат да послъгват. Много малко са такива, каквито ти си ги описал..
СЪжалявям ги тия дет живеят в измислица и лъжа.Ако наистина са много малко такива/като описаните/ пейзажът е доста драматичен.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th September 2013, 09:38
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Просто искам само да спя и да се излежавам, да дишам чист въздух и да се протягам по цял ден. А това може да ми го даде само мъж, на когото не му става!
спокойно може да е и жена помисли си върху това
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #33  
Стар 6th September 2013, 10:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Жената (с парите) може пък да поиска нещо друго ... така, де, спомних си как преди около 10 години като имах регистрация в един сайт за запознанства, та и момичета са ми писали ...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th September 2013, 13:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Жените обикновено си измислят и обичат да послъгват. Много малко са такива, каквито ти си ги описал, така че няма какво да се кахъриш срещу женския пол, а се радвай на еякулацията си. Пуф-паф-пуф-паф-пуф-паф!
Това е всеизвестно, че не всяка жена по една или друга причина не може да достигне до определен вид оргазъм и това колко ще е разтърсващ, пак е различно за всяка жена. ОБАЧЕ трябва на всички жени да им е ясно, че всяка една от тях е дарена с физическата възможност да изпита различни оргазми, но тези оргазми трябва да се научат от мозъка да бъдат изпитани.

Аз ако бях жена и някоя приятелка ми каже, изпитах такъв разтърсващ оргазъм, че не знаех къде се намирам, ви казвам съвсем сериозно, че сън нямаше да ме хване докато не го изпитам същото и ще мина през двете планини и морета ако трябва , но ще намеря начин да го изпитам
Какво е това примиренчество, което виждам в жените, не мога да си обясня.

Инак за жените най добрият вариант е да си хванат за мъж, някой дърт милионер, дето не му става, да ходи повече на работа и да не се мота много вкъщи и отделно един млад потентен мъжага за любовник. Нека някоя каже, че не съм прав
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th September 2013, 14:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Инак за жените най добрият вариант е да си хванат за мъж, някой дърт милионер, дето не му става, да ходи повече на работа и да не се мота много вкъщи и отделно един млад потентен мъжага за любовник. Нека някоя каже, че не съм прав
АМии,не си прав.Моята гордост е над всичко,под нивото ми е да движа с некъв дъртак или младок заради парите!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th September 2013, 16:22
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
АМии,не си прав.Моята гордост е над всичко,под нивото ми е да движа с некъв дъртак или младок заради парите!
Аз съм на същото мнение , еманципирана жена съм и знам как да си изкарвам парите , без задника ми да участва в сделките ... Мразя ги тия парцали дето им е по лесно да си събуят гащите от колкото да си ги изкарат с работа ...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th September 2013, 17:17
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Да, но не всеки знае как да си изкара сам парите. И като наричаме горките жени "парцали", обиждаме половината женско население на Източна Европа. Животът, дори с дребна доза лукс, е скъпо удоволствие.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th September 2013, 19:14
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

То и събуването на гащите си е вид работа
Добре е, че има и такива жени, инак дъртите милионери нямаше да могат да си хванат младо гадже
То не се ли сещате, че има мъже, които и на тях това им е по лесно и ги устройва такава сделка, без да вкарват чувства, просто да имат жена за

Нали знаете на кое викат - "най-древната професия", има мъже, които не могат да изпитват чувства и за тях една такава сделка е много удачна, а и коя жена би искал да живее с мъж, който няма чувства към нея.

За това трябва да има и такива жени, които свалят гащичките срещу материални благини, защото някои мъже търсят точно това !
Все пак не може да се винят тези мъже, че не могат да изпитват чувства, защото ние сме произлезли от животните и някои просто са си останали такива и не са еволюирали и аз даже им завиждам
Отговори с цитат
  #39  
Стар 7th September 2013, 09:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Да, но не всеки знае как да си изкара сам парите. И като наричаме горките жени "парцали", обиждаме половината женско население на Източна Европа. Животът, дори с дребна доза лукс, е скъпо удоволствие.
Е,това са просто факти,че са парцали.Те дори не се обиждат,а се гордеят със себе си,че по такъв начин се осигуряват
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th September 2013, 10:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Инак за жените най добрият вариант е да си хванат за мъж, някой дърт милионер, дето не му става, да ходи повече на работа и да не се мота много вкъщи и отделно един млад потентен мъжага за любовник. Нека някоя каже, че не съм прав
За себе си мога да кажа, че не виждам смисъла да бъда с дърт милионер при положение, че парите не са нещото, което ме прави щастлива. В даден период от живота си съм разполагала с доста пари, в момента живея на една ниска заплата и пак се чувствам щастлива. Моето щастие не се състои да демонстрирам висок стандарт на живот и не мисля, че високия стандарт, скъпите дрехи , коли и т.н. правят един човек повече от другите. Ако ще има мъж до мен, условието ще е да ме обича и уважава.
Така, че Пуфпаф, не си прав .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквохаресватженитеединмъж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:56.