IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th September 2006, 09:13
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Здравей Chuzdata,видях линка ти с напълно подмускулните снимки(в обясненията пише-partial submuscular).Не можах хубаво да го разгледам,защото съм на работа,но първите снимки бяха на частично подмускулно поставяне.Започвам да се трвожа-има ли наистина напълно подмускулно поставяне?
П.П.А бе хора,така ли стоят силиконовите гърди,ако е така благодаря-не искам!-ужас!
Защо, кои не хареса? Последният линк е много полезен на момичетата с напълно подмускулно поставяне за да видят как се смъкват гърдите за период от 3 месеца. Албумът има 3 страници, на първата наистина е малко странен видът им ,но на третата се вижда какъв хубав става
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12th September 2006, 09:34
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Нещо не се разбрахме-в обясненията от третия линк пишеartial submuscular (частично подмускулно).Първите две снимки бяха така,после не съм гледала.
А за гърдите-така ли изглеждат в началото?Надмускулните не са така,нали?И защо е необходимо да се смъкват изобщо?Нали джоба се прави на точно определено място,и кое ще накара имплантите да се позиционират симертично?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 12th September 2006, 15:34
Hirurg Hirurg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте момичета, съжалявам, че се появявам рядко и давам "съвети" без да имам възможности да ги поясня. Приемам забележката и ще се коригирам.
Преди 7-8г. поставяхме имплантите в повечето случаи изцяло под мускулите- това означава, че се повдигат не само пекторалисите \гръдните мускули\, но и въпросните сератуси \които дават релефа от страничната страна на гръдния кош, те са няколко продълговати мускула, захванати за страничната част на ребрата|, а заедно с това се "повдигат" и залавните места на правите коремни мускули. Така се създава пълно покритие на импланта. Това беше много важно при използваните тогава серумни импланти, тъй като в непокритите зони от мускул много често се образуваха грозни гънки. Цялата тази мускулна маса "подпира"имплантите и долният полюс на гърдите остава не добре дефиниран \според мен\. При употребата на съвременни импланти с кохезивен гел, особено анатомични, които целят да подчертаят долния полюс намирам тотално подмускулното поставяне за излишно, а в някои случаи за противопоказано. В края на краищата всеки хирург си има предпочитан метод- д-р Стоянов е опитен хирург и знае какво прави, все пак всеки случаи се решава конкретно, така че не се притеснявайте, Beauty
Отговори с цитат
  #44  
Стар 12th September 2006, 16:48
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #45  
Стар 13th September 2006, 08:15
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Здравейте Hirurg,искам да Ви благодаря от името на всички във форума за компетентното мнение.До колкото разбирам,поставянето на протезата под Сератус мускулите може да е излишно(но все пак в полза на сигурността),но Вие споменахте и противопоказно. Кои са критериите за това,за да не разчитаме все пак сляпо на мнението на хирурга,с когото се консултираме(често съществуват чисто лични предпочитания).Благодаря! :P
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13th September 2006, 08:50
Hirurg Hirurg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте отново. Beauty- успокой се, наистина си навлязла навътре в материята, но не е нужно. Пациентите не притежават необходимите знания, за да определят сами кое как да се направи- те искат да видят крайния резултат. С останалите подробности оставете специалистите да се тормозят. При тотално подмускулно поставени протези не може добре да се "повдигне" долния полюс- напр. при увисване на бюста- т.нар. птоза не бива да се поставят имплантите тотално подмускула, освен ако не се направи едновременно с това повдигане и\или намаляване - и т.н

Приятен ден
Отговори с цитат
  #47  
Стар 13th September 2006, 09:05
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Не искам да ме разбирате погрешно,но когато оставям живота си в ръцете на някого искам да съм сигурна,че съм направила всичко,което зависи от мен,останалото разбира се е в ръцете на гирурга...
П.П.От BUL.A.P.R.A.S. ми отговориха,цитирам:"В момента в BG няма инстанция,която да контролира работата на плст.хирурзи.Те могат да правят каквото си искат"-от това заключих,че трябва да се погрижа сама за себе си,до колкото мога.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th September 2006, 10:24
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th September 2006, 10:30
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

ееее, успех Бютиииии....дано не е късно да видиш, че ти пожелаваме успех....
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th September 2006, 10:39
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

И после всичко да ни разкажеш... Всички ще си мислим за теб Успех!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Частичноподилинапълноподмускула
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:25.