IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 30th September 2010, 01:11
djindjurrr djindjurrr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Каталога ми стои на бюрото.Няколко пъти съм ползвала козметиката на LR и съм много доволна.Сега мисля да си поръчвам пастата за зъби със сребърни частички.Мислих и аз да стана дистрибутор, но много ми се видяха 100 лева и нещо за мострите.Но съм доволна от продуктите и от Алое вера.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 23rd October 2010, 21:50
Siracusa Siracusa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Имам въпрос към по - запознатите с козметиката ЛР. Някъде от година вече имам голям проблем с акнето. Преди няколко месеца лицето ми беше ужасно, опитах какво ли не - нищо не помогна. Сега като че ли от само себе си се пооправи малко, но не е това, което искам да е, това което беше. Имам също и белези. Решила съм да опитам някой от продуктите на ЛР, но не знам кой точно би бил най - подходящия за мен. Въпросната серия микросилвър или пък с алое вера, или нещо друго... Бихте ли ми препоръчали нещо.
Благодаря
Отговори с цитат
  #93  
Стар 23rd October 2010, 23:31
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Не отговарям ан конкретния ти въпрос, но бих ти препоръчала по качествена и по възможност органична козметика да си намериш.
ТАзи не си струва парите.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 12th November 2010, 14:31
DOOMED DOOMED не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: ПЛОВДИВ
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте. Преди няколко дена бях на такава презентация на фитмата LR (няма да споменавам къде). Повториха се всички събития от горните цитати. Аз обаче видях една голяма маса отрупана с множество козметични продукти, но за тях по-късно. От цялата тази работа много се зачудих, а именно заслужава ли си да станеш "сътрудник", да си само потребител или и двете. Аз също не успях да си задам въпросите, които си подготвих по време на презентацията или конференцията. Имам един от следните въпроси: Дали някой от хората с негативна позиция си е променил мнението и обратно, такива, които са се записали да кажем преди 2 месеца да съжаляват. За продуктите чувах от всички, които ги ползват, че са много добри. Аз лично изпробвах един парфюм, пръснах се само веднъж. По принцип аз използвам по-често спрей дезодоранти и стикове и много рядко парфюми. Много ми хареса като аромат, но останах доволен защото парфюма остана траед поне 2-3 дена.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 12th November 2010, 14:57
DOOMED DOOMED не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: ПЛОВДИВ
Мнения: 2
По подразбиране

Забравих да напиша и още нещо. Казват, че трябва да платиш някаква сума, за да станеш сътрудник и да правиш пари от нищото. Аз не го видях така, а по следния начин :
1. За записване аз ЗАКУПУВАМ стартов пакет + продукти, от които мисля , че имам нужда, а не давам парите си просто за самото записване.
2. Всичко което реша е абсолютно ДОБРОВОЛНО.
3. Въпреки, че самата MLM изглежда като пирамида, фактически се зъздава бъдеща директна връзка с потреботелите, които от своя страна са зависими едни от други.
4. Цялостното израстване или застой зависи изцяло от мен.
Аз много се двуумя. Ако може накой, който е вече сътрудник от скоро, да ми разясни нещата по конкретно по темата и дали е така "рпзово" както го представят. Благодаря предварително. ето ми и електронната поща- anton4auwev@abv.bg Дано да взема правилното решение
Отговори с цитат
  #96  
Стар 18th December 2010, 03:59
smolenvil smolenvil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Има и компании в МЛМ, в които дори не трябва да се плаща първоначална такса - http://mrejov.net, така че този проблем е решен. Колкото до зомбирането, някои наистина изглеждат така
Отговори с цитат
  #97  
Стар 21st January 2011, 01:39
Calavera Calavera не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Темата позацикли, а аз съм на път да стана сътрудник... Прочетох всички коментари, проучих, разпитах хора, които са ползвали и научих следното:
1.Продуктите са добри, може би, над средното ниво ( с повече не бих се ангажирал).
2. Можеш съвсем спокойно да си ползваш, без да развиваш мрежа и като си използваш отстъпката за сътрудници.
3. Можеш да печелиш, по-скоро като страничен доход. Една скоба - човек със мрежа от 7-8 души на първа линия, без много зор си изкарва 100-200лв. на месец.
4. Може да ти е основен доход, но иска повече от сериозна работа.
__________________
"Turn on, tune in, drop out"
Отговори с цитат
  #98  
Стар 21st February 2011, 18:54
M.Pavlov M.Pavlov не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Mечтата ми беше да се регистрирам във вашия форум, за да отправя една проста молба: покажете ми снимки с 10 човека, които държат ключове от VW Polo (което е 3-4 месеца работа в LR, предполагам, че има хора с подобен трудов стаж в тази гениална организация с мрежов маркетинг - ROFL- ) и нека да бъдат 5 човека- държейки току що връчен ключ от мерцедес.

Не искам да звуча, като някой, който хули компанията, без причина, но мога с дни да говоря за цялата система на LR и да показвам недостатъците на сътрудниците в това, което казват. Недейте да си мислите, че щом сте посетили един семинар, сте разбрали, че сте Сътрудник, Спонсор или каквато и да е част от фирмата. Вие сте кукли на конци, които преразказват лекцията, изнесена ви от други сътрудници като вас. Има хора, които на ваш гръб правят парите, за които говорите. Но за жалост навсякъде е така. Предполагам, че всички са чували поговорката: Ако искаш да си богат- работи за бедните!

Ако ми отговорите на молбата, ще бъда безкрайно благодарен, но не хвърляйте пясък в очите на хората..... освен ако не карате ВИЕ някой от фирмените VW или Benz
Отговори с цитат
  #99  
Стар 22nd February 2011, 10:49
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Преди няколко дни се опитаха да ме зарибяват...Само като започнаха да ми говорят за някакви милионери и за коли и ми стана адски смешно и направо затворих телефона На тия "семинари" или там каквото е ходят десетки хора и всичките ще станат милионери със сигурност Хвърлих един поглед на каталога и за тези пари човек може да си купи нещо изпробвано и по-добро. Освен това не бих се доверила на някаква каталожна козметика, поръчваш нещо, което на снимката изглежда супер, а в действителност няма нищо общо, като онези боклуци Орифлейм и Ейвън
Отговори с цитат
  #100  
Стар 18th March 2011, 15:25
IceFire IceFire не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Пловдив
Мнения: 2
По подразбиране

Случайно попаднах на тази тема и ще споделя мнението си:

1. Аз съм изключително доволна от всичко, което съм ползвала, а съм ползвала доста широка гама продукти на LR.

2. Нищо общо с "онези боклуци Орифлейм и Ейвън" или други подобни.

3. Познавам лично много от хората, които карат Поло и Мерцедес /с единия сме почти роднини! /

Ако някой наистина има интерес като потребител или партньор, нека ми пише!

Хубав ден на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: cosmeticsотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:50.