IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 13th March 2007, 13:16
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Здравейте момичета!
Отдавна чета форума,но скоро се регистрирах и реших и аз да се представя.От Плевен съм,на 35г.,имам три момчета.
Правила съм си липосукция на бедра,колене и глезени,както и повдигане на бюст при Красимира Вачкова преди около 10г.Много съм недоволна,за съжаление.
В най-скоро време съм решила да си сложа силикон или липофилинг,а и други неща може да се пооправят.
Надявам се да ме приемете сред вас.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 13th March 2007, 14:06
tammy___ tammy___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 37
По подразбиране

хаха аз май съм най-малката тука на 16г. съм, от София.. уча в частно у-ще ( за моя жалост) искам ринопластика иии може би едно от най- добрите ми качества голяма лиглааа съм


Много сте готини всички... и се радвам, че има такъв форум като тоя и че всички са мн отзивчиви и дават добри съвети
__________________
I was... but now I am...
Отговори с цитат
  #133  
Стар 22nd March 2007, 13:52
kati.kati kati.kati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 17
По подразбиране кати

Здравейте! Аз съм Кати, на 28г, от София. Омъжена съм и имаме дъщеричка на 1г 10мес. В понеделник /26.03.07/ ми предстои операция за увеличаване на бюста при Д-р Михайлов от Военна болница. Имплантите ми са Евросиликон грапави, надмускулни, 400 сс.Висока съм 173см и в момента съм 65кг, с тенденция за отслабване поне с още 5 килограма. Успех на всички, на които предстои моята емоция в понеделник.
Ако мога да съм полезна с нещо, питайте!
Кати
Отговори с цитат
  #134  
Стар 22nd March 2007, 15:06
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Кати, стискаме ти палци, всичко да мине успешно и да си доволна от резултата. Аз съм Натали. На 41 години съм. От София. Имам голям син. Още не съм разрешавала да ме пипат пластични хирурзи, но май ще се наложи.... За сега се справям самосиндикално и упорито коригирам грешките на природата... Явно мама и тате бая материал са пръснали по мен, щото толкова години не мога да го разпределя правилно... Приятно ми е, че открих този форум и се чувствам като част от едно голямо семейство....
Отговори с цитат
  #135  
Стар 23rd March 2007, 09:10
shavrantiq90 shavrantiq90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 9
По подразбиране

здравейте аз съм на 17 години от Бургас. И мн. искам да разбера колко боли при имплантация на силикон. Той маха ли се след време или е за цял живот? и съответно за цената и годините, които трябва да имам. Ако можете да ми кажете и за влиянието при бременни и кърмачки- прече ли имплантирания, вече силикон? благодаря.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 25th March 2007, 21:07
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Здравейте,казвам се Надя на 29 г.на нов бюст се радвам от 24.02.2007г.450сс,евросиликон,кръ гли,подмускулно,д-р Николай Георгиев,с две деца,дъщеря на 9 г.и син на 7г.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 25th March 2007, 21:14
dama dama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: varna
Мнения: 65
По подразбиране

Привет .От Варна съм.Омъжена с две деца.На 34 год.Аз се оперирах тук при д-р Калкова.С 400 cc,надмускулно,Евросиликон, реден профил,грапави.Повече от пловин година съм оперирана
Отговори с цитат
  #138  
Стар 25th March 2007, 21:22
Аватара на vili_cm
vili_cm vili_cm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 37
По подразбиране

И аз съм забравила да се представя - на 36 години съм от Варна. Омъжена, с две дъщери - на 10 и на 5 години. От края на м. януари 2007 г. съм тунингована с 400 сс кръгли, надмускулно при д-р Калкова.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 25th March 2007, 21:50
dance dance не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 46
По подразбиране

Здравейте!
И аз да се представя, от Велико Търново на 33 години с две деца - момче на 8 и момиче на 5 години.
На 24.02.2007 година си правих операция за уголемяване на бюста с кръгли импланти, 390 сс, среден профил, грапави, под мускула при доктор Николай Георгиев.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 26th March 2007, 09:59
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Здравейте! Казвам се Деси и съм на 25г. На 24.03.07 т.е. преди 2 дни беше и моята операция за уголемяване на гърди при Д-р Заякова-Евросиликон, 350к, грапави,анатомични, подмусколно.
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕКАДАСЕПРЕДСТАВИМ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.