IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd March 2006, 13:50
don don не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране

един въпрос? като се увиееш с найлони къде ти отива потта? Пак в тебе, а би трябвало да се изтича за да се причисти организмал. И аз тичах с неопрен на кръста и бедрата по 5км. но ефект намяше. Потиш се и после потта като не изтича попива пак в теб.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th March 2006, 00:47
Аватара на ЧеЛсИ
ЧеЛсИ ЧеЛсИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от don
един въпрос? като се увиееш с найлони къде ти отива потта? Пак в тебе, а би трябвало да се изтича за да се причисти организмал. И аз тичах с неопрен на кръста и бедрата по 5км. но ефект намяше. Потиш се и после потта като не изтича попива пак в теб.
Не знам ти как си слагаш неопрена....,но аз като тичам с наилон определено потта ми изтича и анцунга ми подгизва!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th March 2006, 16:37
don don не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране

До Челси, до колкото разбрах хубаво е найлона или неопрена да се слагат върху памучни дрехи. Найлона пак те изпотявал но дрехата която е отдолу попива потта и имало повече ефект. Съгласна съм с теб че пак се стича, но също и голяма част от потта пак попива в кожата ти.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th March 2006, 17:06
Аватара на ЧеЛсИ
ЧеЛсИ ЧеЛсИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 55
По подразбиране

don,аз си слагам наилона върху бельото...и той седи по-свободно,и като тичам потта започва да се стича и естествено анцунга започва да попива!А като го махна изтича останалата част и,ако е попиало нещо обратно в кожата е било много малко!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th March 2006, 22:04
DD DD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: pvd
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от don
но също и голяма част от потта пак попива в кожата ти.
абе ти добре ли си? как ще попива потта обратно в кожата, тва да не ти е крмче!?!? също и като си плуваш в басейна и водата попива в теб, нали! ето го и решението за дехидратирана кожа!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th May 2006, 09:32
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране Re: za6to vsi4ki zadavate glupavi vaprosi "Kak da otsla

А иначе, моя приятел отслабна много бързо като бягаше с найлон, но не знам дали от найлона или от бягането Но ако няма ефект, защо тогава балерините тренират с найлони на бедрата?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th May 2006, 15:52
bademor bademor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10
По подразбиране

и аз не препоръчвам ползването на найлони - наистина се изпотяваш повече, но пък си съсипваш кожата, която си увил - образува се целулит, а той се маха по-трудно, отколкото се свалят килограми. По-добре поспортувай половин час повече, отколкото да се увивай в найлони
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th May 2006, 16:03
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Възможно е да се образува целулит, защото аз съм ползвала няколко пъти изпотяващ вибриращ колан на една приятелка, и наистина се отслабва мн бързо, но кожата ми взе да става с наченки на стрии и веднага спрях. А приятеля ми тренира с найлон около месец, но на него му трябваше наистина съвсем малко, за да отслабне. А и нали мъжете имат друга структура на подкожната мазнина и по принцип нямат проблем ЦЕЛУЛИТ...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd June 2006, 21:45
Beni Beni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Възможно е да се образува целулит, защото аз съм ползвала няколко пъти изпотяващ вибриращ колан на една приятелка, и наистина се отслабва мн бързо, но кожата ми взе да става с наченки на стрии и веднага спрях. А приятеля ми тренира с найлон около месец, но на него му трябваше наистина съвсем малко, за да отслабне. А и нали мъжете имат друга структура на подкожната мазнина и по принцип нямат проблем ЦЕЛУЛИТ...

Аууу, наистина ли се появява целулит?От 2 дни тичам по 30 мин, като на корема си увивам найлони и доста се изпотявам....но ако вземе да ми се появи целулит на корема....
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd June 2006, 09:24
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

Аз пък ще го пробвам тоя найлон щом толкова го хвалите. Ама имам въпрос от изклиучителна важност : "Като се испотяваш от найлотна алкохола в тялото ти изпотява ли се и той?" хихиихи Шегувам се. Наистина смятам да пробвам с найлон пък дано да се получи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: наилон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.