IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st September 2007, 20:47
Аватара на мимка
мимка мимка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 163
По подразбиране

Условията са много добри, стаите са след ремонт леглата са с копчета за всичко което се сетиш, няма разлика с частен кабинет, другия път като ходя ще помоля да снимам стаите и ще ги покажа, аз също съм много претенциозна , но съм много доволна.А и като цяло винаги съм предпочитала да ме оперират в държавна голяма болница, не дай си боже ако стане нещо има достатъчно доктори, а не като в частните.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th September 2007, 11:48
Аватара на мимка
мимка мимка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 163
По подразбиране

Имам отново въпрос мина почти месец след оерацията и много ми се иска да облека блуза с диколте и хубав сутиен да сложа, та въпроса ми е кога си позволихте да носите такъв сутиен?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th September 2007, 12:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз на края на 1-я месец си сложих деколте и даже докторката ми се скара,че много съм ги била пристегнала.Можело и без.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th September 2007, 17:33
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

И аз след 1 месец започнах да нося нормални сутиени. Но вкъщи, на фитнес и когато спя задължително нося спортния сутиен!
Мимка, надявам се скоро да видим твои снимки в сайт-а.
Аз днес бях при д-р Михайлов и имам нови снимки, които ще ги кача съвсем скоро.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th September 2007, 20:34
Аватара на мимка
мимка мимка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 163
По подразбиране

Доктора и мене ме снима, ще ги кача тука още уре, а в сайта му може и там да ги качи.
Хеленче ти и на живо щ ги видиш , обещала си ми кафе
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th September 2007, 20:37
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Ми айде обади се като ходиш следващия път
Моя следващ преглед ще е чак декември така че... ще трябва да намина, когато ходиш ти.
Той каза, че са станали много хубави твойте
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th February 2008, 16:22
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране Мили дами поздравявам Ви!!!

Здравейте момичета, поздравявам Ви за успешните ви корекции и много усмивки и самочувствие Ви желая!!!
Аз ходих на консултация при него и много го харесах, след това посетих и друг лекар, но това затвърди мнението ми, че д-р Михайлов е чудесен и на него бих се доверила.
Замислям се корекцията да я направя месец март.И въпреки, че малко се притеснявам мисля, че това е добър избор и не възнамерявам да ходя при друг лекар.
Искам да Ви попитам вие лесно ли го избрахте или обикаляхте из разни други клиники?
Много усмивки ви желая!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th February 2008, 16:22
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране Мили дами поздравявам Ви!!!

Здравейте момичета, поздравявам Ви за успешните ви корекции и много усмивки и самочувствие Ви желая!!!
Аз ходих на консултация при него и много го харесах, след това посетих и друг лекар, но това затвърди мнението ми, че д-р Михайлов е чудесен и на него бих се доверила.
Замислям се корекцията да я направя месец март.И въпреки, че малко се притеснявам мисля, че това е добър избор и не възнамерявам да ходя при друг лекар.
Искам да Ви попитам вие лесно ли го избрахте или обикаляхте из разни други клиники?
Много усмивки ви желая!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th February 2008, 16:38
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Здравей,
не си сбъркала в избора си. Аз преди д-р Михайлов ходих и при д-р Виолин Петров. И двамата бяха на съм доволна. едно и също мнение за размера и формата на имплантантите и за метода на поставяне. Просто д-р Михайлов ми се стори по-опитен. И наистина е така. Много съ,м доволна, нямам нито една гънка и много естествено ми стоят гърдите.
Стискам ти палци. Ако имаш нужда от съвет - питай. На мен този форум много ми помогна.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th February 2008, 16:59
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране Благодаря!!!

Благодаря ти, Helen, за споделения опит и подкрепа!!! И аз мисля, че не съм сгрешила с избора си. Още по телефона като се чухме дълго разговаряхме с доктора, дори не се бяхме виждали, а го усетих някак близък...
Единственото, което леко помрачи щастието ми от срещата с него беше цената, която в един сайт беше 2800евро, а на консултацията ми каза 3400.Но решихнме с мъжа ми, че ще намерим още малко пари, но той ще е лекаря който ще ме оперира дори това да се случи месец , два по-късно от плануваното ни време.
Сега си мисля, че месец март ще мога да се оперирам .
Ти довери ли се на преценката му за кубиците , начина на поставяне и т.н. подробности покрай операцията?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МоятаопрацияприМихайлов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:48.