IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3881  
Стар 24th February 2012, 11:08
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Абе аз съм си навила на пръста, че ще е сега. Не ми се чака. Искам големи цици откакто се помня Дано дребното е благосклонно и солидарно... но едва ли, все търси гушкане, борене, игри
Това с циците и на мен е фикс-идея не от вчераМиналата есен/когато мислех да е операцията/ малчо още не беше проходил,сега ходи,ама пак се гушкаме...
Стискам палци за операцията и малкото човече да не те тормози много
  #3882  
Стар 24th February 2012, 11:24
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Когато ме оперираха миналата година, малката беше на 5г.,а голямата-7г.
Въпреки, че са големи ги пратих за 2 седмици на село. След това всичко си беше ОК.
  #3883  
Стар 24th February 2012, 13:44
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Инка няма ли да се появява вече?!?Да каже как е минало,....
  #3884  
Стар 24th February 2012, 13:58
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ох, да ви кажа - сложно е. При първата ми операция 2007 синът ми беше на 2г. Тогава шега ми се струваше и веднага започнах да го поповдигам да седне в столчето за кола (подбутвах го с коляното ), рано започнах и в кошарата да го слагам. После, като се наложи корекция, си мислех дали и с това не съм си навредила... След корекцията бях по-внимателна, но той вече разбираше и ме пазеше.
Сега с малката големи гимнастики - направих размествания в спалнята, да мога да я претъркулвам в нейното легло и да не я вдигам над решетката. Тя постоянно вдига ръце да я гушкам, а аз клякам и тя се дразни, катери се по мен с краката, вчера в Кауфланд помолих една жена да ми я качи на количката отгоре и после друга да я свали, в столчето за кола я уча да се катери и подбутвам с коляното под дупето, не я извеждам пеша, за да не поиска да я нося, вечер мъж ми я държи да я мия,... и пак я подръпвам, повдигам и се притеснявам да не си направя нещо. Протягания, блъскания, дърпания ми натоварват разрезите. След първата (основна) операция поне 1 седмица, да не кажа и 2 сме полуинвалиди, но пуст мерак - по-силен е
  #3885  
Стар 24th February 2012, 14:00
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

от цялата работа наи ми стана жал за детето...миличкото.Аник имаш поща
  #3886  
Стар 24th February 2012, 15:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Хей, момичета, тук съм. Благодаря на всички за палците.
Мина добре всичко, вчера следобяд се прибрах вкъщи (нямах дренажи за разлика от първия път), но днес пак ходих до док за да ми махнат бинтовете, да сменят превръзките около ареолата (достъпът беше от там, както и първия път) и да ми сложат сутиена. Видях се само веднъж в едно огледало, харесах се доста, но да не се хваля още. Като ми сложат водоустойчиви лепенки мисля да се снимам и да пусна инфо + снимки в темата за снимките. Имам отоци, малко е разширяван джоба и там ме болят мускулите, ама хич не е като първия път, де. А малкия, дето вече в почти на 5 години и той рева снощи, че не спя до него. Е, тука аз съм си виновна, дето спим още заедно, ама ... децата са си деца, наистина е трудно първите седмици, когато трябва да се пазиш.
А, и забравих да кажа, че имплантите ми са цели, не са спукани, дадоха ми си ги, жълти са. Бях в болницата с друга жена с ПИП (слагани 2008 год; моите са слагани 2010), и нейните не бяха спукани, но бяха белички.
  #3887  
Стар 24th February 2012, 15:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Браво Ина, пожелавам ти безаварийно пъчене вече. Ти при кой доктор беше, че аз нещо не разбрах.
  #3888  
Стар 24th February 2012, 15:07
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Инче честито!!!Със здраве да си ги ползваш и мн да им се радваш!
Какви сложи и при кой?Сори ,ако си писала но всичко ми е каша....
  #3889  
Стар 24th February 2012, 15:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ина, Чакахме те да се включиш Бързо да ти минава дискомфорта и да си най-щастливата с новия резултат

eliii, тя малката е жена, влиза ми в положение Синът ми е на 6 и ме пита "колко време няма да си добре" Целунах го за лека нощи и той ми вика - ще ме заразиш с вируса на твоите цици, а аз му отговорих - да, ще ти пораснат и на теб Горкан, наплашил се е от вируси
  #3890  
Стар 24th February 2012, 15:20
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

))после ,ще се нагушквате...ще наваксате с малката
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:34.