IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4481  
Стар 27th March 2012, 22:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от елисавета Виж мнението
Мисля,че Нел ме беше успокоила,че е пипала Ментор и не са били особено твърди...Но аз пак си търся успокоение...
Направо са си супер меки! При липса на жлеза, т.е. първоначален старт "пъпка на ребро". Не се притеснявай, много са добре!

Шоки, за ко са ти тез лепенки?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4482  
Стар 27th March 2012, 23:00
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Adelini, сподели малко за смяната от анатомични с кръгли, с колко кубика беше и колко сложи, защото съм чувала , че при такава смяна трябва осезаемо да се увеличи кубатурата. По - наляти ли са ти горе гърдите? Извинявай, че те засипах с въпроси, но съм се замисляла и аз за такава смяна.
  #4483  
Стар 28th March 2012, 07:09
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Направо са си супер меки! При липса на жлеза, т.е. първоначален старт "пъпка на ребро". Не се притеснявай, много са добре!
Нели, има три степени на кохезитет при Ментор, това със сигурност има значение

Шоке, аз си слагах обикновени лепенки, едни много мънички, но ще потърся специални щом има, защото обикновените много неприятно се махат.
  #4484  
Стар 28th March 2012, 07:22
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Нели, има три степени на кохезитет при Ментор, това със сигурност има значение

Шоке, аз си слагах обикновени лепенки, едни много мънички, но ще потърся специални щом има, защото обикновените много неприятно се махат.
Приятелка на сестра ми силиконка й казала че имало специални лепенки за зърна да си купя, щото аз се оплаках че зърната много ми стърчат, айде зимата не си личаха поддебелите блузи ама сега...
  #4485  
Стар 28th March 2012, 09:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мис, аз май написах назад, че моята приятелка е с кох 1. Което се равнява по мекост на моите, които не се водят софт тъч. Ако след година моите са толкова меки ще съм повече от доволна.

Шоки, аз вече споменах, че съм фен на щръкналите зърна... Ама щом ти се притесняваш...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4486  
Стар 28th March 2012, 10:08
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Приятелка на сестра ми силиконка й казала че имало специални лепенки за зърна да си купя, щото аз се оплаках че зърната много ми стърчат, айде зимата не си личаха поддебелите блузи ама сега...
Аз ходя с меки сутиени само като спортувам (и вкъщи де). Слагам тампони за грим м/у двата спортни сутиена, точно на зърната и така ми е екстра. Иначе е много неприятно отлепването на лепенка, защото разтяга кожата.

Не са ми някакви големи или много щръкнали, а не мога да си обясня, защо така ми личат, дори през двата спортни сутиена, които са като броня ?
  #4487  
Стар 28th March 2012, 10:28
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Нел,и аз съм почитател на щръкналите очичкиМоят мъж лошо му става,или шал ще ми сложи,или яке ще ми донесе...чуди се как да ме покриеА мен си ми харесват,намирам ги за много секси
  #4488  
Стар 28th March 2012, 10:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

И аз нямам никакви проблеми с рекламата на зрънчо, но лятото на работа не мога да ходя по зърна . За това лепенки...
  #4489  
Стар 28th March 2012, 11:22
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
И аз нямам никакви проблеми с рекламата на зрънчо, но лятото на работа не мога да ходя по зърна . За това лепенки...
Хмммммм....Ами сменяй работата тогава..Чух,че в Зрънчо търсят квалифициран персонал
  #4490  
Стар 28th March 2012, 12:06
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ако организираме някакъв конкурс за най-щръкнали зърна мисля, че ще съм безспорен победител
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:40.