IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st August 2009, 17:18
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране Duble bubble:(( какжо да правя?:(

Здравейте,
Оперирах се преди 1 месец и от самото начало под дясната гърда се появи нещо като ръб (първоначално беще около 3 см), над разреза точно. Лекарят ми спокойно ми обясни (след като ме погледна за по-малко от мин), че мускулът ми бил стегнат и реагирал агресивно. Каза да правя масажи и да изчакам 3 месеца, ако не се оправи можело да вземе мазнина от нъакъде и да я инжектира на мястото за да корегира ръба...Обаче днес попаднах на снимки в интернет и разпознах "диагнозата" и за жалост от това, което прочетох корекцията е реоперация, която не е никак лесна. а, причината изглежда лекарска грешка. Ясно е, че не е много вероятно самият хирург да ми го обясни така и не знам какво да правя?! Не се подложих на това за такъв резултат, не искам и да рискувам още нещо да се обърка при евентуална втора интервенция, а уж избрах добър хирург...
Има ли някои от вас с подобен проблем? Смятате ли, че има щанс да се оправи с масажите само?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st August 2009, 17:48
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране Re: Duble bubble:(( какжо да правя?:(

Цитирай:
Първоначално написано от wonder
а уж избрах добър хирург
Извинявам се,ако е некоректно да попитам,но би ли споделила,кой е въпросният хирург
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st August 2009, 17:58
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

за сега предпочитам да не споменавам името. Ако искащ на личния ще ти напища кой е?
ти имащ ли някаква информация за подобни слуаи?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st August 2009, 18:04
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wonder
ти имащ ли някаква информация за подобни слуаи?
Благодаря ти,че ми сподели на лични кой е

Аз се интересувам живо от мамопластика и чета постояно всичко свързано в интернет с това,но тук има момичета,които ще ти помогнат със съвети,аз все още се страхувам да изказвам мнения по тези теми
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st August 2009, 18:10
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Надявам се да има някой, който да има информация (дано не от личен опит).
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st August 2009, 20:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wonder
за сега предпочитам да не споменавам името. Ако искащ на личния ще ти напища кой е?
ти имащ ли някаква информация за подобни слуаи?
Вече си го направила преди няколко поста... Ако искаш някакво мнение - пусни някоя снимчица; може и на лични
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th August 2009, 11:35
eli4ka eli4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 56
По подразбиране

Все едно чувам за моя случай - същия проблем и същия отговор от хирурга!!! Май се сещам кой е той. Консултирах се с няколко други и отговора на всички беше - реоперация. Това с масажите и мазнините е глупост. Независимо дали е лекарска грешка или стечение на обстоятелствата, вбеси ме наглостта на лекаря да мисли клиентките си за толкова глупави. Че има ли някоя от нас, която да не се е ровила месеци в нета и да не е обикаляла хирурзи преди да научи всичко по темата?
Аз ще сменя със сигурност хирурга за реоперацията. Колебая се между Д-р Михайлов и Д-р Заякова.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th August 2009, 14:26
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

А, ти кога се оперира? Имаш ли някакво подобрение в следствие на масажите? Аз в началото се въоражих с търпение и си казах, че все някак 3 месеца ще изчакам, но като прочетох навсякъде какво пише.... Не знам, другата седмица мисля да говоря с хирурга пак, но моето мнение е, че държащ на репутацията си лекар би трябвало да "поправи" подобни неуспешни резултати. За сега не съм ходила при други лекари, но сериозно обмислям и този вариант и ако не съм удовлетворена от следващия ни разговор ще направя точно това. А, те (хирурзите) как гледат на опцията да оправят несполучливите операции на колега?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th August 2009, 14:49
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Eli4ka, писах ти на личния
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd September 2009, 14:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wonder
А, те (хирурзите) как гледат на опцията да оправят несполучливите операции на колега?
Ами не посрещат с разтворени обятия и определено изсипват кофа ругатни по адрес на "колегата"... Иначе предлагат обикновено най-малко рисковия вариант - надмускулно поставяне, като разправят, че мускулът вече е съсипан от предишното нескопосано поставяне на импланти и това е единствения начин да не се засегне допълнително А истината е, че повечето си "връзват гащите" по този начин, за да не стане пак усложнение, да оберат овациите и да си заслужат парите, с които те сурвакат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Dublebubbleкакжодаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.