IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 7th October 2011, 10:02
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

пфф най-накрая да се логна! И с моя профил беше станало нещо и вчера не можех да поствам. Вече наистина, ама наистина нямам търпение за консултацията и съответно датата.
Дил, недей да униваш, когато спадне оттока и дължината ще се промени.Нали знаеш когато нещо е наранено как се издува?
Кажи дишаш ли нормално, че мен малко и от това ме е страх, дали ще дишам нормално след риното?
  #472  
Стар 7th October 2011, 10:12
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте и аз имах проблеми с профила.
В понеделник ми е операцията и имам няколко въпроса ( доктора ми каза, но аз явно от напражение забравих)..Кога изписват след операцията ..Моята уж ще е от средата на носа надоло ( по месест ми е) и ми каза , че няма да е много сложна процедурата..Та операцията е понеделник вечерта, в вторник ли ще ме изпишат..
И още едно питане..Мисля седем дни по-късно да се върна на работа..Много ли ще съм синя.Вие кога се върнахте??
  #473  
Стар 7th October 2011, 10:33
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Днес си видях нослето,но ще кача снимки най-рано след 14 ден.Имам пъпчици,отока е доста голям,изобщо мазало.И още нещо;(-не ми се струва малък,пак ми идва по-дълъг от колкото желаех,иначе има извивка,но и там леко ръбест ми изглежда,има доста да се променя,но честно да си кажа тази вечер пророних няколко сълзи.Д-р Димитров днес ме увери,че нослето е много хубаво и тепърва ще става по-хубавко.Но колкото и да е отекъл и гаден в момента,върхът няма как да стане по-прибран или по-повдигнат от това което е в момента,силно ме съмнява.Накрая ще взема след време да сложа имплант в брадичката да имам пустата съразмерност,която искам,макар че не искам да слагам нищо по себе си,а само да махам.Моят приятел се побърква покрай мен,знам че всякак си ме харесва,но аз не се чувствам удовлетворена за сега.Дано думите ми изречени сега,след време бъдат напразни и нослето да ме зарадва истински!Честито на тези,които имат вече дати за операция,ей сега ще дойде и вашия ред,времето лети бързо...Късмет и успех на всички!
Дил, миличка не се самонавивай така, не се отчайвай че не е станало връхчето. Нослето ти е много прибрано, според мен ще се промени много след 6 месеца или година и ще бъде точно такова каквото си му обяснила на доктора. Още е твърде рано да се правят каквито и да е предположения не мислиш ли. Само искам да те успокоя, защото знам че аз ще бъда същата като теб. Толкова ме е страх да не поискам нещо което няма да ми отива. Ще видиш че след няколко месеца ще бъдеш много щастлива. Сигурна съм.
  #474  
Стар 7th October 2011, 10:38
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleina84 Виж мнението
Здравейте мацки, бях на консултация на 4.10.- занесах няколко обработени снимки (фотошоп) док.хареса едно от нослетата и ми каза,че ще се опита да се доближи максимално до това носле.Бях занесла и снимка(оригинал) като си мислех,че ще рисува върху нея,но каза че вече не рисува.На който му предстои консултация да си вземе снимка за всеки случай. Дил,мила недей да прибързваш с изводите все още е доста рано да прецениш, какъв ще е крайният резултат, но пък аз вярвам че нослето ти ще е много хубаво и тепърва ще се оформя с течение на времето – горе главата Ще чакаме снимки да качиш по нататък и от Tutik също.
Алейна радвам се че е минала добре консултацията, всички са възхитени от доктора. Надявам се и аз един ден. От сега започвам с фотошопа.
  #475  
Стар 7th October 2011, 10:59
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Днес видях една мацка за контролен преглед.Оказа се,че операцията и е била на 29.09,рино+септопластика и отопластика при Джамбазов(как не сме се видяли в клиниката,не знам).Попитах я как така в 1 операция-и каза,че много е настоявала,иначе каза,че не би препоръчала на никого да ги съчетае в една операция.Беше малко по-синя от мен,но изглеждаше страхотно,нослето и беше с лонгета,не си личеше отока,но си личеше колко е малко нослето и ушичките и бяха страхотни,показа ми ги реших да се доверя на доцента и за тях,когато му дойде времето.Много ми хареса нослето и,предположих,че може да и е била по-малка корекцията по носа,за да си позволи Джамбазов и 2-те да се извършат на един път.Друг случай днес:Докато бях на кафе с приятели,едно момиче с детенце се приближи и започна да ме пита какво съм си правила.Оказа се,че е имала дата за операция в същия ден-6.10,но нямало кой да и гледа детенцето и я отложила.Много ми стана мъчно за нея и че няма кой да и помогне за детето.Жалко!Не зная дали влиза във форума,ако се познае нека пишеА мацката с 2-те операции не е влизала във форума,каза,че от приятели знае за Джамбазов.Голяма късметлийка е,беше страхотна и и завиждам благородноНякои хора са родени с късмет...други-с малко...
Значи е възможно да се направи рино+септопластика и отопластика, аз бях питала в един от първите ми постове, но никой не ми отговори. Незнам как ще го умолявам но и аз ще ги правя в една операция.
Дилче и моят приятел ми казва че ме обича така, но като не се чувства самият човек добре в кажата си каквото и да ти казват не върши работа.

П.С. Колкото до брадичката, където беше писала искам само да ти кажа, радвам се че не съм сама в лудоста си да искам повече корекции докато не изглеждам така както се харесвам.
  #476  
Стар 7th October 2011, 11:16
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Хана,ти и Дил сте единствените хора във форума,които не са ме забравили.....
Tytik - - Е, може ли такива неща да говориш?! Никой не те е забравил, от изказванията ти разбрахме, че в момента имаш други, по-важни за теб неща...

Дил - както вече ти казах, мисля, че нослето ти е доста скъсено и ще пасне на хубавото ти личице! Изчакай, не мисли и не говори лоши неща, сигурна съм, че ще се получи прекрасно носле!

Josefinka- И аз го мислих това за брадичката, даже казах на док, след носа, ще си правя брадичката, а той ме изгледа и ми каза: "Нищо ти няма на брадичката!Ти знаеш ли какви случаи съм виждал?!" Така, че ще чакам първо да си видя новия нос и тогава ще я мисля брадичката
  #477  
Стар 7th October 2011, 12:33
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

jozefinka имай търпение това е едно от най-важните неща,моята операция ще е чак през февруари,но се въоражавам с търпение.Добре ще е да си направиш фотошоп,за да добие док.представа,какво искаш да получиш като резултат,горещо ти препоръчвам да ти направят фотошоп Susan и Dil ,те правят хубави нослета. УСПЕХ
  #478  
Стар 7th October 2011, 12:41
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
Question

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Хора,Дил еНо колкото и да е отекъл и гаден в момента,върхът няма как да стане по-прибран или по-повдигнат от това което е в момента,силно ме съмнява...

със сигурност ще се променя много от тук нататък но ти си права - няма как ще стане нито по-скъсен нито пък по-повдигнат.
  #479  
Стар 7th October 2011, 13:13
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
Здравейте и аз имах проблеми с профила.
В понеделник ми е операцията и имам няколко въпроса ( доктора ми каза, но аз явно от напражение забравих)..Кога изписват след операцията ..Моята уж ще е от средата на носа надоло ( по месест ми е) и ми каза , че няма да е много сложна процедурата..Та операцията е понеделник вечерта, в вторник ли ще ме изпишат..
И още едно питане..Мисля седем дни по-късно да се върна на работа..Много ли ще съм синя.Вие кога се върнахте??
Дали може някоя от вас да ми помогне?
  #480  
Стар 7th October 2011, 13:36
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony Виж мнението
със сигурност ще се променя много от тук нататък но ти си права - няма как ще стане нито по-скъсен нито пък по-повдигнат.
Не мога да разбера какъв ти проблема, че се включваш, за да злорастваш, при това не ти се случва за първи път?!?!?! И изобщо изказваш компетентно мнение, при положение, че правеше нелепи предположения в друга тема............,а колко хубаво щеше да е всичката тази енергия да се вложи в нещо положително..............

Последно редактирано от Miss_ME : 7th October 2011 на 13:58
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:14.