IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 7th October 2011, 13:42
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
Здравейте и аз имах проблеми с профила.
В понеделник ми е операцията и имам няколко въпроса ( доктора ми каза, но аз явно от напражение забравих)..Кога изписват след операцията ..Моята уж ще е от средата на носа надоло ( по месест ми е) и ми каза , че няма да е много сложна процедурата.. - малко несериозно ми звучи това обяснение...

Та операцията е понеделник вечерта, в вторник ли ще ме изпишат..


И още едно питане..Мисля седем дни по-късно да се върна на работа..Много ли ще съм синя - Никой не може да ти каже, има хора, които са сини месец, на други за седмица им минават синините! Можеш да разгледаш достатъчно много снимки от ринопластики и да си направиш сама извода....

Вие кога се върнахте??

Ако си по ЗК, престоят е три дни, ако не, може и 1 ден
  #482  
Стар 7th October 2011, 14:04
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
Здравейте и аз имах проблеми с профила.
В понеделник ми е операцията и имам няколко въпроса ( доктора ми каза, но аз явно от напражение забравих)..Кога изписват след операцията ..Моята уж ще е от средата на носа надоло ( по месест ми е) и ми каза , че няма да е много сложна процедурата..Та операцията е понеделник вечерта, в вторник ли ще ме изпишат..
И още едно питане..Мисля седем дни по-късно да се върна на работа..Много ли ще съм синя.Вие кога се върнахте??
Гери, Вероятно док ще те оперира по затворения метод, при него по правило възстановяването е по-бързо, но пак е индивидуално. Прочети из форума има инфо за разни препарати за мазане, които ускоряват процеса на спадане на отоците.
За престоя мис-ми е права - ако си с направление по ЗК-3 дни, ако си без-на другия ден те пускат. Но на 7 ден едва ли ще ти махнат лонгетата, така че ако не те притеснява ходи си с нея на работа.
А за синините - по-добър фон дьо тен!
Успех в понеделник и чакаме снимки
  #483  
Стар 7th October 2011, 14:11
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

roxsana Благодаря,

доста четох във форума , но нямам възможност наистина всичко да погледна.. А за снимките съм разглеждала и не са чак толкова лоши на 7ми ден..хихихи..А освен тоал. принадлежности сигурно е хубаво и пижамка да си нося)

Не съм през ЗК (в кои случаи си през ЗК?) , затова мисля още вторник да си тръгна, защото и при мен е сложно с детето..
  #484  
Стар 7th October 2011, 14:20
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Предлагам в началото на следващата тема да има синтезирана информация, съдържаща отговорите на непрекъснато повтарящите се еднакви въпроси на ВСЯКА страница....мислех да се въздържа, но не успях....
  #485  
Стар 7th October 2011, 14:45
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Хора,спирам с мрънкането,че ще се набия сама,най-накрая.Не мога да се понасям толкова хленчеща-като малко дете за близалка!Хем зная,че е рано за изводи,и така нататък,обаче се побърках тези дни.Знам че само търпението ми и вярата в способностите на Джамбазов и в думите на Димитров са от значение на този етап.Как мога да си помисля,че ще ме подведат,много съм зле.Вдигам главата и носа нагоре и това е))Благодаря за моралната подкрепа на всички и най-много на подкрепата от моята добра приятелка TGM!Целувки И да допълня,не искам никаква друга промяна по себе си,само носа ме дразнеше и ушичките.За брадичката и аз бях гледала някакво интервю,не помня на кой хирург но и на мен ми се бе запечатало в съзнанието,но си я харесвам,само заради носа,за да изглежда по-малък си мислех за тази интервенция,но определено няма да я направя,не съм толкова вглъбена.На Пълна промяна слагаха импланти където им паднеше,за да създадат у хората впечатлението,че с една корекция не можеХАхаха,ама може!

Последно редактирано от DimchevaD : 7th October 2011 на 17:32
  #486  
Стар 7th October 2011, 14:56
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
пфф най-накрая да се логна! И с моя профил беше станало нещо и вчера не можех да поствам. Вече наистина, ама наистина нямам търпение за консултацията и съответно датата.
Дил, недей да униваш, когато спадне оттока и дължината ще се промени.Нали знаеш когато нещо е наранено как се издува?
Кажи дишаш ли нормално, че мен малко и от това ме е страх, дали ще дишам нормално след риното?
Подишвам си малко,но пак си е запушен,плаките ли или пластини,както се казват,са ми в нослето и няма как напълно да дишам добре,като хремава съм,но вече усещам мириса на кафе,вкуса на храната и за сега това ме удовлетворява.
  #487  
Стар 7th October 2011, 15:03
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Дил, миличка не се самонавивай така, не се отчайвай че не е станало връхчето. Нослето ти е много прибрано, според мен ще се промени много след 6 месеца или година и ще бъде точно такова каквото си му обяснила на доктора. Още е твърде рано да се правят каквито и да е предположения не мислиш ли. Само искам да те успокоя, защото знам че аз ще бъда същата като теб. Толкова ме е страх да не поискам нещо което няма да ми отива. Ще видиш че след няколко месеца ще бъдеш много щастлива. Сигурна съм.
Благодаря ти!Формата ми харесва,много е прибран и много по-малък,не е камбест вече,не е вирнат като на прасе,не исках чип нос в крайна сметка и сега съм по-добре и вярвам,че всичко ще е наред и че ще се харесамСпирам с мрънкането
  #488  
Стар 7th October 2011, 15:03
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Miss_ me и аз мислех да се въздържа ,но..
Не знам на тебе какъв ти е проблема..Не всеки има време да изчете целия форум и е нормално да задава въпроси , които явно за вас са безсмислени...Има хора които освен всеки ден по цял ден да висят в форумите , работят и имат семейства...
Нооо да форума трябва да е пълен само с .."ееее колко ти е хубаво нослето".., в което не че има нещо лошо , но е редно и да има конкретни въпроси и ако има желаещи да отговорят...
Ако не си в настроение недей да отговаряш , а не да киселееш през коментар...
  #489  
Стар 7th October 2011, 15:47
sushi33 sushi33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 4
По подразбиране

здр нова съм искам и аз искам да си направа ринопластика но незнам каква форма да е искам да помоля някои да ми направи формата с фотошоп...
  #490  
Стар 7th October 2011, 15:51
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
Miss_ me и аз мислех да се въздържа ,но..
Не знам на тебе какъв ти е проблема..Не всеки има време да изчете целия форум и е нормално да задава въпроси , които явно за вас са безсмислени...Има хора които освен всеки ден по цял ден да висят в форумите , работят и имат семейства...
Нооо да форума трябва да е пълен само с .."ееее колко ти е хубаво нослето".., в което не че има нещо лошо , но е редно и да има конкретни въпроси и ако има желаещи да отговорят...
Ако не си в настроение недей да отговаряш , а не да киселееш през коментар...
Хайде де те помоля да не пишеш, когато нямаш какво да кажеш! Ако си мислиш, че има хора, които са зачислени тук, за да отговарят на ВСЯКА страница на едни и същи въпроси, жестоко се лъжеш! Смятам,че всеки СРЕДНО интелигентен човек, подлагащ се на такава операция, би трябвало да се информира за подробностите и да си направи труда да прегледа поне 5-6 страници назад...., защото ако го беше направила, щеше да те е срам да задаваш същите въпроси!!!! Аман от претенции и от изказвания от типа "аз съм прекалено заета, за да чета", те онези "които по цял ден висят във форума и имат време и нямат семейства", ще ми кажат!!!!!И един съвет недей да коментираш кой какъв е и за какво има време, защото идея нямаш за повечето от хората тук.....
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.