IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 7th October 2011, 20:32
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дили Виж мнението
На ЕКГ се минава по-бавно,отнема малко повече време и заради това,че чакат доста хора.За това иди първо там.Аз бях първо да ми вземат кръв,но натам ме насочиха от регистратурата,че забравих кой номер от листчето е за ЕКГ И успях пак да мина,бях 2-ра.Аз ще си дам амбулаторната карта,когато ми махат конците,и тогава ми казаха че може,тъй като в неделя няма кой да я попълни.Без нея,няма как да ти издадат болнични,Шани.За снимките,да права си,има доста разлика,а каква разлика ще има като се усмихна....,върхът преди ми падаше до горната устна,ужас!!!Много ми е хубаво да кажа-мразя стария си нос))
Дилче мерси за инфото! Аз миналата година бях пак в болница, но не са ми искали за болничния - амбулаторната карта, но както и да е вече я набавих
И не се шашкай толкова за носа, много е рано още, като поспадне отока ще намалее и на дължина ,ще го видим след месец,два.На момичетата, на които им е махана само гърбичка, по-бързо се възстановяват, и скоро след риното изглеждат добре, не се бъркай с тях , ти си с пълна програма(както и аз ще бъда ) така ,че имай търпение Въпреки,че аз виждам на снимките ,че има голяма разлика в дължината!
На мен ми остават още само 10 дни, дано дългото чакане да си заслужава
Засега съм решила да ходя без придружител, дано да се справя сама.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #512  
Стар 7th October 2011, 20:42
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Момичета моля ви не се карайте, няма нужда от груби изказвания, тук сме да си помагаме. На мен този форум ми беше много полезен и съм благодарна на всички, които са споделяли информация. С повечето момичета заедно извървяхме пътя до операционната, и продължаване да си помагаме със съвети относно възстановяването след това. Така,че нека да не оплескваме всичко !!!
А и всеки има някакви ангажименти, не му е приоритет да стои във форума, но когато трябва намира начин за всичко !
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #513  
Стар 7th October 2011, 20:52
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Малееее какво е станало тук и то без мое участие хахахах
Я старите кучета да се стегнат малко , а новите да си направят труда да прочетат цялата тема преди да почнат с тъпи въпроси
Много ми е забавно , когато всички новодошли започнат с израза " четох темата , но не можах да намеря нищо по въпроса...''
Всичко е написано поне по 100 пъти , но по лесно е да попиташ отколкото да се поразровиш
Някой по назад беше споменал за кокоши профил , нарича се птичи профил и това е когато носа е голям , издаден напред а брадичката е малка и назад .Правих няколко фотошопа на момичета с такъв профил и честно казано макар да не бяха с големи и грозни носове си е много трудно дори фотошопа да го коригираш. Оправя се едва като преместиш брадичката напред , за това и слагат филъри на брадичката за да се оправят пропорциите на лицето.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #514  
Стар 7th October 2011, 21:20
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Susan, не съм писала "кокоши профил", а пилешки, защото точно така беше обяснено от доктора. Честно казано не знам дали резултатът от ринопластиката при мен ще е напълно задоволителен, но филър в брадичката няма да си сложа. Мисля, че се губи женствеността.
  #515  
Стар 7th October 2011, 21:27
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Опс сори , то и аз съм го написала неправилно нарича се ''птичи'' профил
Но дали пилешки или птичи все едно .
На времето бях попаднала на един линк където се показваше как прибират носа към лицето при такива профили , но явно че в БГ никой не прави такива корекции , а предпочитат по лесния вариант с филър в брадичката.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #516  
Стар 7th October 2011, 21:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Хора,Дил еНещо ми стана с профила,много си играх вчера и нещо го блокирах накрая,както и да е,сега всичко е ок,поне се радвам,че мога отново да споделям тук с всички вас.Днес си видях нослето,но ще кача снимки най-рано след 14 ден.Имам пъпчици,отока е доста голям,изобщо мазало.И още нещо;(-не ми се струва малък,пак ми идва по-дълъг от колкото желаех,иначе има извивка,но и там леко ръбест ми изглежда,има доста да се променя,но честно да си кажа тази вечер пророних няколко сълзи.Д-р Димитров днес ме увери,че нослето е много хубаво и тепърва ще става по-хубавко.Но колкото и да е отекъл и гаден в момента,върхът няма как да стане по-прибран или по-повдигнат от това което е в момента,силно ме съмнява.Накрая ще взема след време да сложа имплант в брадичката да имам пустата съразмерност,която искам,макар че не искам да слагам нищо по себе си,а само да махам.Моят приятел се побърква покрай мен,знам че всякак си ме харесва,но аз не се чувствам удовлетворена за сега.Дано думите ми изречени сега,след време бъдат напразни и нослето да ме зарадва истински!Честито на тези,които имат вече дати за операция,ей сега ще дойде и вашия ред,времето лети бързо...Късмет и успех на всички!
Дил, аз се чувствах по същия начин като се видях без лонгета. Много ревах, но при мен носът направо си висеше надолу.. Аз също бях чувала, че "по-къс няма да стане", но наистина със спадането на отока носът видимо се скъсява. Мнооогооо ти е рано още, едва на 4-5 месец ще видиш окончателен резултат. А мен Димитров като ме видя, не ми каза, че добре се е получил. Взе да обяснява, че е бил салата от хрущяли вътре и за сега е голям успех, че са го осиметрили. Така, че щом ти е казал, че се е получил, значи се е получил! Горе главата и се зареди с търпение!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #517  
Стар 7th October 2011, 21:38
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Опс сори , то и аз съм го написала неправилно нарича се ''птичи'' профил
Но дали пилешки или птичи все едно .
На времето бях попаднала на един линк където се показваше как прибират носа към лицето при такива профили , но явно че в БГ никой не прави такива корекции , а предпочитат по лесния вариант с филър в брадичката.

Моята наистина е мъничка, ама някак не ми харесва с филър, грубовато ми идва. А на теб къде ти пращат снимки за фотошоп? Да се наредя и аз, а? (ако не сме много маймунки на клона вече)
  #518  
Стар 7th October 2011, 22:19
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Ей, тука вЕрно купон, за малко да пропусна. Я, да се гепим за носовете да видим на кой по ще издържи :Р
С риск да ме дръпнете за ушите, че не съм си направила труда да прочета, което не е истина щото чета темата от самото и раждане, но дълго не се решавах на тази стъпка и за това от прочетеното не можах да запомня всички детайли
Та питането ми е странно и сигурно смешно, но никога не съм се оперирала до сега. В операционната голи ли ви вкарват, с ваши нощници, пижами или некви техни наметки? Чувала съм, че не може със сутиен!?
  #519  
Стар 7th October 2011, 22:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Дил, аз се чувствах по същия начин като се видях без лонгета. Много ревах, но при мен носът направо си висеше надолу.. Аз също бях чувала, че "по-къс няма да стане", но наистина със спадането на отока носът видимо се скъсява. Мнооогооо ти е рано още, едва на 4-5 месец ще видиш окончателен резултат. А мен Димитров като ме видя, не ми каза, че добре се е получил. Взе да обяснява, че е бил салата от хрущяли вътре и за сега е голям успех, че са го осиметрили. Така, че щом ти е казал, че се е получил, значи се е получил! Горе главата и се зареди с търпение!
Nells ,oчаквах включване от теб днес като прочетох Дил се сетих веднага за тебе
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #520  
Стар 7th October 2011, 22:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Ей, тука вЕрно купон, за малко да пропусна. Я, да се гепим за носовете да видим на кой по ще издържи :Р
С риск да ме дръпнете за ушите, че не съм си направила труда да прочета, което не е истина щото чета темата от самото и раждане, но дълго не се решавах на тази стъпка и за това от прочетеното не можах да запомня всички детайли
Та питането ми е странно и сигурно смешно, но никога не съм се оперирала до сега. В операционната голи ли ви вкарват, с ваши нощници, пижами или некви техни наметки? Чувала съм, че не може със сутиен!?
е

И това е коментирано , но явно че не ти се търси
Ако си при емилчо , ти дава една тениска и те вкарва на крак в операционната
Бях описала моя опит , който е коренно различен от това което се практикува в БГ , а той е че не си нося нищо , в болницата ми дават нощница , гащи и чорапи против тромбоза!
А в операционната те вкарват вече упоена , така че не виждаш нищо от нея
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 8th October 2011 на 11:12
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:42.