IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 8th October 2011, 15:31
sushi33 sushi33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 4
По подразбиране

благодаря ти много
  #542  
Стар 8th October 2011, 15:36
sushi33 sushi33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_ME Виж мнението
Здравей! Можеш да пишеш на лични съобщения на Susan или на DimchevaD, те могат да те разкрасят

И още нещо, когато се пита с такт, никой не отказва да отговори! Нека бъдем благодарни за цялата информация, която ни се предоставя от вече опериралите се! В тази връзка, мисля че до момента няма човек, който да е предоставил по-подробна информация от Tytik, така че, момичета не бъдете жлъчни към нея!
мерси
  #543  
Стар 8th October 2011, 19:11
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brand_new_look Виж мнението
момичета, чета ви от известно време. Аз също съм с много кофти нос и определено дойде момента да го пипна. Някой има ли впечатления Джамбазов как се справя с месестите носове, защото при мен върха е големия проблем.
Има ли някой, който се справя добре с фотошопа да помогне малко поне за виртуална корекция
Здравей, и аз съм със същият проблем , нямам гърбица, но носът ми е месест. Ще му се прави стесняване и скъсяване. И аз мисля, че Джамбазов се справя по-добре с премахване на гърбичките( поне досега не видях на някого с този проблем да е направил кофти нос ) . Моята операция е скоро, след това ако не изглеждам много зле ще пусна малко снимки.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #544  
Стар 8th October 2011, 20:44
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

"...Доц.Джамбазов се справя по-добре с тънките,дълги и гърбави носове.Когато бях в клиниката в деня на операцията една от сестрите там ми сподели,че тези носове били по-лесни за обработване....."

Аз съм с доста широк нос навсякъде!Би ли трябвало това мнение на сетрата да ме притесни?Това е доста важна крачка в живота на човек и как дявол да го вземе да знаем, че сме попаднали на точния човек?! Ако той не се справи с моя месест нос и аз след това не се харесам, ще изпадна в такава дива депресия, че просто нямам думи.На мен трябва да ми се маха гърбица, да се изпили в основата, да се стесни връхчето и да се стеснят ноздрите.....

Последно редактирано от Qgodka : 8th October 2011 на 20:47
  #545  
Стар 8th October 2011, 21:08
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Sky05, ако имаше как да се разбере дали си попаднал на точния хирург нямаше да има хора с няколко неуспешни ринопластики. Всичко е и голяма доза късмет....
  #546  
Стар 8th October 2011, 21:12
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Susan_88 Джамбазов има ли неуспешни операции?Само едно момиче мисля, че ще ходи на повторно рино при него, но забравих с кой ник беше момичето.....честно да си кажа страх ме е!
  #547  
Стар 8th October 2011, 21:13
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

На мен всичко това ми е правено,не ми е отстранявана само гърбицата,а изводите за точния хирург се прави от самия човек,мен никой не ме е надъхвал да ходя при Джамбазов,четох за него,видях се с него,хареса ми и му се доверих след консултацията,видях снимки тук във форума на достатъчно хора и тези неща бяха достатъчен мотив да се реша да се оперирам при него.
  #548  
Стар 8th October 2011, 21:22
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Дил, аз също съм се насочила към него, но това, което е поделила съфорумката за сестрата доста ме сресна!Ще ти кажа и защо.Тя го е казала или за да я успокои или наистина той се справя добре с по-тесните носове.....шестото ми чувство клони към второто, защото те наистина са по-лесни за правене.Разбира се аз говоря от страната на пациент.При мен определено ще има доста видима разлика ти поне си ми виждала снимки и знаеш за какво става въпрос, бая трябва да се стесни.Страх ме е от това дали ще стане добре съразмерим с лицето ми като цяло?Ще видим какво ще каже доцента, но ако ме върне значи съм много кофти случай...
  #549  
Стар 8th October 2011, 21:29
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
Susan_88 Джамбазов има ли неуспешни операции?Само едно момиче мисля, че ще ходи на повторно рино при него, но забравих с кой ник беше момичето.....честно да си кажа страх ме е!
Не знам какво разбираш под неуспешни операции. За мен неуспешна операция е когато носът ти изглежда по-зле от преди. Останалите операции са по-скоро с незадоволителни резултати. В такъв смисъл не мисля, че Джамбазов има неуспешни операции или поне не е писано във форума за тях. Вкусове всякакви, така че най-добре разгледай снимки и сама си прецени.
  #550  
Стар 8th October 2011, 21:34
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Susan_88 точно за това ти казвам, че от всичко прочетено и видяно до тук смятам , че би трябвало да се прави и с моя нос, но просто на моменти съмнението и страха надделяват.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:16.