IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th July 2008, 11:14
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране „Прелюбодейци”

Oнзи ден бродих по каналите и попаднах на едноименното предаване (мисля, че така го превеждат) и наблюдавайки болката по лицата на поръчителите се замислих дали не си тровим живота понякога сами. За тези, които не се сещат ще припомня за какво иде реч – хора, които подозират половинките си в изневяра наемат детективска агенция да проследи и запише възлюбения, монтират камери в къщи и спални, шпионират го в магазина и т. н., после им показват кадри, следва залавяне в крачка, сблъсък и развръзка. Та въпросът ми е – ако нещо ви смущава в поведението на любимия, примерно чести разговори по тел. с отдалечаване и шепот или съмнителни закъснения, но той/тя ви казва, че си въобразявате и има логично обяснение и може наистина да е така, но може и да не е...бихте ли се заровили в „мръсното бельо”, с риск да съсипете една иначе хубава връзка или ще го карате на доверие и ще оставите събитията да следват естествения си ход?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th July 2008, 11:20
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Според мен в това предаване нещата са доста добре нагласени. А пък и тези дето дават, гаджетата си за следене- си знаят каква им е стоката. Знаят и ,че им изневеряват със сигурност. А пък после много изненадани. Но това все пак е поредното Хамериканско предаване. Гледай си "Умре от любоф" - там има далеч по цветущи нещата - като бой , и бой и бой, и пак бой..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th July 2008, 11:22
martynka martynka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: за сега - Сливен
Мнения: 191
По подразбиране

Аз бих се заровила в „мръсното бельо”, тъй като ако имам някакви съмнения, значи той ми е дал повод.А ако ми е дал повод, значи връзката ни не е толкова розова, колкото си мисля.
По добре да разбера как стоят нещата отколкото да чакам на съдбата
__________________
Винаги има първи път - направи го като за последно!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th July 2008, 11:24
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

моята идея не е толкова достоверността на предаването, а дали хората, които имат някакви съмнения биха действали на принципа - проверката е висша форма на доверие
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th July 2008, 11:24
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

самото предаване няма да коменирам - защото нагласено или не аз не бих дала такава показност на личния си живот...от друга страна мисля че когато нещата са опрели дотам да имаш сериозни съмнения дали ти изневеряват - по-добре да разбера и да ме заболи отолкото да ме боли всеки ден от самите съмения
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th July 2008, 11:46
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

А ако става дума за някакво моментно залитане, за което, ако не разбираш всичко би било прекрасно, защото и най – праволинейните хора понякога стъпват накриво, а би могла да не разбираш, ако не проверяваш, а се доверяваш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th July 2008, 11:52
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

щом се е стигнало дотам да има съмнения значи едва ли е еднократно залитане...освен ако не става въпрос за болезнна ревност ама тогава за кво доверие говорим изобщо
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th July 2008, 11:54
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Ми всичко зависи от вида връзка-ако са сериозни нещата, както се предполага, че е -тя се гради на взаимно доверие. Щом се съмнявам, че той ми предава доверието, по-добре да съм наясно с истината отколкото някой хубав розов ден то да ми дойде като гръм от ясно небе или пък да си ходя като кон с капаци и да си живея в приказките, че ние много се обичаме и блябля.
Ако си е връзка само за секс-то уговорката е съвсем друга-и 2мата можем да си спим с разни други и никой няма ангажименти.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th July 2008, 11:56
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

1 - Предаването е супер добро, гледам го докато вечерям втори път.

2 - Който търси - намира.
Ровейки се за нещо гнило, вариантите са два: да откриеш нещо или да откриеш нищо. Откривайки нещо ти става непременно гадно, откривайки нищо ти става нищо. Т.е. безсмислено е..
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th July 2008, 11:57
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Aко е толковa моментно, нямa дa си личи, не стигa, че изневерява, aми и не може дa се прикривa.
Тaкивa предaвaния не гледaм, личния си живот никогa не бих постaвилa нa всеобщо гледaне.Ако имaм съмнения, те ще сa основaтелни, понеже определено не съм нито ревнивa, нито пaрaноичнa, ще го попитaм, дори и дa ме излъже, ще си проличи.
Ако е толковa добър лъжец и не си личи, но продължa дa се съмнявам, пaк ще се рaзделим сигурно, то товa не е пълноценнa връзкa дa го нaблюдaвaм и постоянно дa си мисля дaли ми слaгa рогa.
Честно кaзано, сигурно не е прaвилно, но особено aко нямaм дете, ще го нaпуснa човекa, тaкивa нещa не могa дa ги забрaвя, губя си доверието в човекa и нищо не се получава после, освен кaрaници за глупости, пък и де дa знaм, при положение, че съм вярнa, искaм вярност и от пaртньорa.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Прелюбодейци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:09.