IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th December 2009, 01:20
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Когато бях ученичка,бях влюбена 4г в едно момче,........когато завърших,на следващата седмица вече ямах полет за чужбина,...в седмицата която заминах моята компания "приятели са излизале на club,......една от най дбрите ми приятелки се е целувала с моя възлюбен тогава,......това е пример за предателство,.....от тогава не допускам приятелки до себе си,....
Извинявай, но това ми прозвуча леко егостично... След като не е могло да се получи между вас или пък изобщо не си опитала, това значи, че той трябва цял живот да е сам? Какво значение има дали е приятелката ти, ако са един за друг, а с теб няма бъдеще, защо не? В случая ти мислиш само за това как на теб би било добре, а не на тях.

Стрейндж, аз си го мисля същото напоследък. Може би именно затова жените все мрънкаме и се оплакваме от мъжете, защото се хващаме с някого, който си мислим, че можем леко да попроменим и да опитомим и да стане готов продукт на нашите мечти..., а всъщност това или не става, или просто се оказва, че не оправя нещата, не е това, което сме искали...но той човечецът не е виновен, просто на нас са ни излезли криви сметките, ние сме имали неправилни очаквания...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th December 2009, 07:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Когато бях ученичка,бях влюбена 4г в едно момче,........когато завърших,на следващата седмица вече ямах полет за чужбина,...в седмицата която заминах моята компания "приятели са излизале на club,......една от най дбрите ми приятелки се е целувала с моя възлюбен тогава,......това е пример за предателство,.....от тогава не допускам приятелки до себе си,....
е и,къде е предателството,защо да не бъде с нея,като теб вече те е нямало
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th December 2009, 08:49
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Когато бях ученичка,бях влюбена 4г в едно момче,........когато завърших,на следващата седмица вече ямах полет за чужбина,...в седмицата която заминах моята компания "приятели са излизале на club,......една от най дбрите ми приятелки се е целувала с моя възлюбен тогава,......това е пример за предателство,.....от тогава не допускам приятелки до себе си,....
е и,къде е предателството,защо да не бъде с нея,като теб вече те е нямало
Имало я е,макар и формално.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th December 2009, 10:13
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Ако си споделя нещо с приятелка и я помоля,това да си остане между нас.И разбера,че го е разказвала на някой,това е предадено доверие и тя вече няма да ми е приятелка.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th December 2009, 10:15
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

начи стига сте търсили кусури в другите, щом некой те е предал, начи ти самия си му дал некъв повод и тва е, аз лично приемам, че всяка несгода е последствие от некои мой тъпизъм =))
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th December 2009, 10:18
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
начи стига сте търсили кусури в другите, щом некой те е предал, начи ти самия си му дал некъв повод и тва е, аз лично приемам, че всяка несгода е последствие от некои мой тъпизъм =))
Е да,някой ще каже,да не си споделяла,нали!Пак аз излизам кривата.Ами тогава да се затворим в себе си и тва е.

От завист стават често такива неща.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th December 2009, 10:19
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrizia
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
начи стига сте търсили кусури в другите, щом некой те е предал, начи ти самия си му дал некъв повод и тва е, аз лично приемам, че всяка несгода е последствие от некои мой тъпизъм =))
Е да,някой ще каже,да не си споделяла,нали!Пак аз излизам кривата.Ами тогава да се затворим в себе си и тва е.
ми горе-долу =)) реално човек може да промени само себе си, но не и другите, така че като предпазна реакция би трябвало да се вгледа в себе си и да реши къде точно е сбъркал и кво точно е казал, така че да се стигне до тука =))
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th December 2009, 10:22
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Предпочитам да рискувам и да се доверявам на определени хора.Ако ме предадат ще ме боли,но ще го преживея и няма да спра да вярвам в добрите намерения на хората.Самоизолацията не е за мен.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th December 2009, 12:37
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Когато бях ученичка,бях влюбена 4г в едно момче,........когато завърших,на следващата седмица вече ямах полет за чужбина,...в седмицата която заминах моята компания "приятели са излизале на club,......една от най дбрите ми приятелки се е целувала с моя възлюбен тогава,......това е пример за предателство,.....от тогава не допускам приятелки до себе си,....
Извинявай, но това ми прозвуча леко егостично..
Възможно е дори да е доста егостично,............но при условие че тя ме слушаше как говоря за него,...и акзваше че не си заслужава и т.н после да ходи да се мляска с него,....тва вече не е нормално,...от всички го очаквах,...само не от нея,.......няма значение това вече е минало,сега с него сме приятели,докато те двамата дори не се поздравяват

Благодаря за мнението ти все пак
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th December 2009, 12:46
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

На мен ми се случи дори "приятелка" да ми завърти такъв филм, че да ме скара с едно момче, което дори не харесвах, но той беше влюбен в мен, после започна да излиза с нея, аз не се скарах с нея, но ми станаха ясни много неща, разбира се след време настъпи и краят на нашите отношения, но в случая всичко си беше за неина сметка, защото разбра, че тези неща не стават по тоя начин насила, той беше до нея като познат, но не и нещо повече, не стана нищо между тях, но само попречи да има някакво развитие в нашите отношения.
А за твоя случай- значи аз преди време също дълги години харесвах едно момче , знаеха го всички мои съученички, една от тях тръгна с него, мен ми беше гадно, но осъзнах, че до голяма степен аз съм си виновна, защото не направих каквото е нужно, за да съм аз на неино място...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щотопредателството
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:03.