IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1891  
Стар 7th June 2008, 18:59
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ValioP
Аз днес ще направя запечени пресни картофи с прошуто, топено сирене, гъби и разни тайни подправки
Звучи много вкусно и лесно!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1892  
Стар 7th June 2008, 19:06
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Цитирай:
Първоначално написано от ValioP
Аз днес ще направя запечени пресни картофи с прошуто, топено сирене, гъби и разни тайни подправки
Звучи много вкусно и лесно!
Мда, вкусно звучи, но за мен е мисията невъзможна. Боже като чета какви вкусотии си готвите и ме хваща яд не себе си, че така и не седнах да готвя.
Отговори с цитат
  #1893  
Стар 7th June 2008, 19:06
Аватара на ValioP
ValioP ValioP не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София
Мнения: 322
По подразбиране

Оо да, трябва само да бланшираш картофите и нареждаш на слоеве в тава заедно с другите неща, печеш 20мин и накрая ръсваш настърган кашкавал (или пармезан) и готово




и върви с вино
__________________
Не казвайте нищо, просто се усмихнете
Отговори с цитат
  #1894  
Стар 7th June 2008, 19:08
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ValioP
Оо да, трябва само да бланшираш картофите и нареждаш на слоеве в тава заедно с другите неща, печеш 20мин и накрая ръсваш настърган кашкавал (или пармезан) и готово

и върви с вино
Аз не говорих специално за твоето творение, а попринцип. Усетих нотка на ирония. Наистина е смешно, че момиче на 18 години не може да готви.
Отговори с цитат
  #1895  
Стар 7th June 2008, 19:11
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Цитирай:
Първоначално написано от ValioP
Оо да, трябва само да бланшираш картофите и нареждаш на слоеве в тава заедно с другите неща, печеш 20мин и накрая ръсваш настърган кашкавал (или пармезан) и готово

и върви с вино
Аз не говорих специално за твоето творение, а попринцип. Усетих нотка на ирония. Наистина е смешно, че момиче на 18 години не може да готви.
Не е така не е смешно. Повечето ми познати не се захващат да готвят докато не се омъжат а повечето дори и след това. Въобще да не ти пука.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1896  
Стар 7th June 2008, 19:12
Аватара на ValioP
ValioP ValioP не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София
Мнения: 322
По подразбиране

е то и мъж да готви не е разпространено


а поста беше за dedektiv_p , не съм искал да те бъзикам
__________________
Не казвайте нищо, просто се усмихнете
Отговори с цитат
  #1897  
Стар 7th June 2008, 19:15
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Не е така не е смешно. Повечето ми познати не се захващат да готвят докато не се омъжат а повечето дори и след това. Въобще да не ти пука.
Мерси, че се опитваш да ме успокоиш, но за мен си е трагично - говоря лично за мен си. Повечето ми приятелки не пипват и да чистят в тях, а какво ли остава за готвеното. Проблемът при мен е, че когато имах огромно желание да се науча да правя различни вкусотийки - майка ми и баба ми ме гонеха от кухнята, защото съм много мъничка все още. И така мина времето. Но скоро съм се решила, че ще хвана първата готварска книга, която ми падне в ръчичките и ще омаям всички в нас. Обещавам да ви почерпя!
Отговори с цитат
  #1898  
Стар 7th June 2008, 19:19
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Като решиш да готвиш не ти трябва готварска книга тук ще ти кажем много лесни рецепти и хитринки!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1899  
Стар 8th June 2008, 09:01
me4eto_f me4eto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Тутракан
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Не е така не е смешно. Повечето ми познати не се захващат да готвят докато не се омъжат а повечето дори и след това. Въобще да не ти пука.
Мерси, че се опитваш да ме успокоиш, но за мен си е трагично - говоря лично за мен си. Повечето ми приятелки не пипват и да чистят в тях, а какво ли остава за готвеното. Проблемът при мен е, че когато имах огромно желание да се науча да правя различни вкусотийки - майка ми и баба ми ме гонеха от кухнята, защото съм много мъничка все още. И така мина времето. Но скоро съм се решила, че ще хвана първата готварска книга, която ми падне в ръчичките и ще омаям всички в нас. Обещавам да ви почерпя!



хахахахах и аз като теб исках да направя това в нас! първо направих "запеканка".....стана вкусна и добре изглеждаща, но имаше мн други неща и никой не я опита и аз разбира се им се обидих. след това реших да направя пълнени патладжани ( идейката я взех от тук ) но понеже не обичам патладжани, аз самата бях разочарована от себе си.....и също като теб майка ми постоянно ми се меси като съм в кухнята и за това става трудно........"манджосвам" си само когато я няма пу май ще ви досадя
Отговори с цитат
  #1900  
Стар 8th June 2008, 19:58
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от me4eto_f
хахахахах и аз като теб исках да направя това в нас! първо направих "запеканка".....стана вкусна и добре изглеждаща, но имаше мн други неща и никой не я опита и аз разбира се им се обидих. след това реших да направя пълнени патладжани ( идейката я взех от тук ) но понеже не обичам патладжани, аз самата бях разочарована от себе си.....и също като теб майка ми постоянно ми се меси като съм в кухнята и за това става трудно........"манджосвам" си само когато я няма пу май ще ви досадя
Боже сега като прочетох твоето мнение, стигнах до извода, че родителите са виновни, че някои девойки още не могат да готвят(визирам мен си). Аз също като теб си правих разни опити да направя нещо вкусно или поне добре изглеждащо. Някои го оцениха, а други не(само ми завиждат).

Един ден, като стана самостоятелна ще трябва да разчитам за всичко единствено на себе си и в това влиза и яденето, така че ме чака голямо учене.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощеготвитеднес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:29.