IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1911  
Стар 8th June 2008, 21:15
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Днес месих питка - правихме прощъпулник на малчо, пекох пай с череши, салатки, барбекю... А бе, голямо ядене....
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #1912  
Стар 8th June 2008, 21:15
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Не е вярно нищо не им минава през стомахчето една жена колкото и да е подредена, да чисти и добре да готви и колкото и компромиси да прави пак може да бъде зарязана за мърла без грам умения за нищо в домакинството че и в леглото (мен това ме сполетя) Не се подвеждайте да ставате слугини на когото и да било че не раздават тиквени медали за това.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1913  
Стар 8th June 2008, 21:16
me4eto_f me4eto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Тутракан
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от me4eto_f
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Днес готвих мусака!
може ли едно парче обожавам го това нещо
Разбира се,идвай насам да хапваме
с удоволствие , но нямам превозно средство
Отговори с цитат
  #1914  
Стар 8th June 2008, 21:17
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Суити ако знаех щях да ти се изсипя на гости на мен от пране на колата, работа и гладене не ми остана време да готвя и съм на плодова диета И от всичко което изброи най-много щях да се зарадвам на питката, а за черешовия пай можеш да метнеш рецептата като имаш време.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1915  
Стар 8th June 2008, 21:18
me4eto_f me4eto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Тутракан
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Не е вярно нищо не им минава през стомахчето една жена колкото и да е подредена, да чисти и добре да готви и колкото и компромиси да прави пак може да бъде зарязана за мърла без грам умения за нищо в домакинството че и в леглото (мен това ме сполетя) Не се подвеждайте да ставате слугини на когото и да било че не раздават тиквени медали за това.
Жалко е това, което ти се е случило......да се надяваме, че в това отношение "НЕ всички мъже са еднакви"
Отговори с цитат
  #1916  
Стар 8th June 2008, 21:19
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Не е вярно нищо не им минава през стомахчето една жена колкото и да е подредена, да чисти и добре да готви и колкото и компромиси да прави пак може да бъде зарязана за мърла без грам умения за нищо в домакинството че и в леглото (мен това ме сполетя) Не се подвеждайте да ставате слугини на когото и да било че не раздават тиквени медали за това.
същото важи и с обратна сила,ейййй все сте онеправдани бре,как няма малко положително в мъжете според вас
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #1917  
Стар 8th June 2008, 21:19
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Суити ако знаех щях да ти се изсипя на гости на мен от пране на колата, работа и гладене не ми остана време да готвя и съм на плодова диета И от всичко което изброи най-много щях да се зарадвам на питката, а за черешовия пай можеш да метнеш рецептата като имаш време.
Ееее, да беше дошла, мила! И в басейна щяхме да покиснем, ма то не се губи. Като имаш път към Варна, свиркай!

Ето и рецептата:

http://www.bghelp.net/forums/showthread.php?t=9586

Да ти е сладко!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #1918  
Стар 8th June 2008, 21:21
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря мила! Ще идвам към морето следващата седмица и много други но в Бургаско за съжаление. И с моите малчугани не сме за гостита ужасни са и неконтролируеми особенно малкия
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1919  
Стар 8th June 2008, 21:21
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Не е вярно нищо не им минава през стомахчето една жена колкото и да е подредена, да чисти и добре да готви и колкото и компромиси да прави пак може да бъде зарязана за мърла без грам умения за нищо в домакинството че и в леглото (мен това ме сполетя) Не се подвеждайте да ставате слугини на когото и да било че не раздават тиквени медали за това.
същото важи и с обратна сила,ейййй все сте онеправдани бре,как няма малко положително в мъжете според вас
О не си прав и не се засягай не съм казала че няма нищо положително, простомоя късмет е бил такъв
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1920  
Стар 8th June 2008, 21:22
me4eto_f me4eto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Тутракан
Мнения: 30
По подразбиране

мацки заприказвахме се и забравих за какво съм тук ........

та исках да ви попитам като по вещи в занаята за една марината.....

на заведение си хапвам пилешки филенца с корн-флейкс и си ги направих в нас, но не се получи същия вкус оказа се, че месото се кисне предварително в марината, тааа.....някой знае ли тази прословута марината?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощеготвитеднес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:56.