IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 1st November 2008, 23:39
Аватара на sexy mama
sexy mama sexy mama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Тъпаци са някои,
и много ме е яд че нямат сърца, а са лекари!
Бобе в предният ти пост го каза много точно-бизнесмени.
Така са,та то това си е бизнес.
Отговори с цитат
  #192  
Стар 1st November 2008, 23:43
Аватара на sexy mama
sexy mama sexy mama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от doll
Да моите са 550 cc подмускулно....

500cc надмускулно ще изглеждат много по-големи от моите..Късмет Елинорче!!!
Дол ,миличка обясни само че не са изцялоподмускула,защото нея мисля че точно това я интересува...............
На мен Тонев веднъж ми каза,че няма такова полу подмускулно и ми показа картинка на мускулната с-ма на човека.Обясни ми,че се слагат под големия гръден мускол,който е като една лента и не може да покрие целия имплант.Не знам дали ме разбирате?!?
Отговори с цитат
  #193  
Стар 2nd November 2008, 00:04
Аватара на sexy mama
sexy mama sexy mama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 74
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...er=asc&start=0

Това е кореспонденцията с фирмата на PIP,тук пише всичко,и това,че вторите импланти са без гаранция.
Отговори с цитат
  #194  
Стар 25th November 2008, 14:30
Аватара на najord
najord najord не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте момичета. Дълго време не съм писала във ворума и аватара ми го няма даже вече Така става с непостоянните.Искам да ви кажа по темата. Аз съм съм с PIP 390 висок профил операция Септември 2007-Д-р Н. Георгиев. Бях на консултация и казах 4е искам да си подменя имплантите с по-голям размер по програмата за гаранция/подмяна. Георгиев ми каза 4е не може да ми сложи пов4е от 495 cc Ултра висок профил.Плаща се само операция EUR 1 450. Висока съм 176 см, бях 57 кг. , но ка4их 10 кг. Чудя се оба4е защото парите пак не са малко.Незнам какъв ще е резултата.Искам да са ми зна4ително по-големи. С утра висок профил 495 cc си запазвам същия диаметър 128мм оба4е проекцията става от 45 мм на 61 мм.Аз казах 4е искам поне 600 cc ама д-ра каза 4е ми е малък гръдния кош и няма накъде.Щели да ми идат по мошниците :P А като гледам тея дето са 600 cc проекцията им е по-малка 50мм.Ох може ли някой да ми даде съвет. Не искам да си давам парите напразно пак и накрая да остана без гаранция.
Отговори с цитат
  #195  
Стар 25th November 2008, 14:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Лично на мен 600 сс ми се вижда неразумно много, но...всеки си преценява за себе си и според това какво има в наличност и готов ли е да си поеме възможните последици от по-големите импланти... Тук е момента обаче да попитам - след 500 сс не се ли водят поръмкови имплантите и вече на друга цена...? Интересувал ли си е някой?
Отговори с цитат
  #196  
Стар 25th November 2008, 22:04
Аватара на bonbon_ka
bonbon_ka bonbon_ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Varna
Мнения: 205
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Лично на мен 600 сс ми се вижда неразумно много, но...всеки си преценява за себе си и според това какво има в наличност и готов ли е да си поеме възможните последици от по-големите импланти... Тук е момента обаче да попитам - след 500 сс не се ли водят поръмкови имплантите и вече на друга цена...? Интересувал ли си е някой?
Да , Гуен - над 500 сс са поръчкови и на друга цена - не го казвам от личен опит , моя позната мина по този път . Сега оба4е има гооолям проблем с намирането на сутиени .
__________________
eurosilicone 500cc надмускулно
Отговори с цитат
  #197  
Стар 25th November 2008, 22:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bonbon_ka
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Лично на мен 600 сс ми се вижда неразумно много, но...всеки си преценява за себе си и според това какво има в наличност и готов ли е да си поеме възможните последици от по-големите импланти... Тук е момента обаче да попитам - след 500 сс не се ли водят поръмкови имплантите и вече на друга цена...? Интересувал ли си е някой?
Да , Гуен - над 500 сс са поръчкови и на друга цена .
и мен така ми каза док, затова се чудех...
Отговори с цитат
  #198  
Стар 25th November 2008, 22:28
Аватара на bonbon_ka
bonbon_ka bonbon_ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Varna
Мнения: 205
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от bonbon_ka
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Лично на мен 600 сс ми се вижда неразумно много, но...всеки си преценява за себе си и според това какво има в наличност и готов ли е да си поеме възможните последици от по-големите импланти... Тук е момента обаче да попитам - след 500 сс не се ли водят поръмкови имплантите и вече на друга цена...? Интересувал ли си е някой?
Да , Гуен - над 500 сс са поръчкови и на друга цена .
и мен така ми каза док, затова се чудех...
че и доста си почака за тях , но важното е че е доволна от резултата
__________________
eurosilicone 500cc надмускулно
Отговори с цитат
  #199  
Стар 26th November 2008, 08:55
rea rea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте! Чета ви отдавна, защото сте полезни, но едва сега пиша. Не се стърпях след последните публикации.
Сега сигурно някои ще се разсърдят, но все пак ще го кажа. Забелязвам някакво състезание между вас коя по-голям кубик ще сложи. Чета темите още от самото начало, още когато тук пишеше Асет и мога да кажа, че със всеки нов потребител се вдига и кубикът. Замислете се! От това което виждам на аватарите имате чудесни гърди, е повечето, защото има и някои наистина зле изпълнени. Заслужава ли си да сменяте импланти само , защото на другата са и по-големи?
По-голямото не означава по-красиво още по-малко на някое слабичко стройно телце. Разлика между бюст и ханш в полза на бюста с повече от 5 см е несиметрична и създава впечатление за ръгбистка.
Не си окепазявайте хубавите тела и не се оставяйте на манията да ви завладее! Не си рискувайте здравето! Тези опции за смяна на импланти са направени само за да вкарат в системата като редовен платец на клиниките. Импланти се сменят , когато гърдите увиснат, след 5-10години.
С най-добри чувства го казах.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 26th November 2008, 09:27
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Права си ,че големите импланти носят по-голям риск, но при някои от момичетата се налага смяна поради други проблеми и те я съчетават с увеличаване на размера.В никакъв случай не си мерим гърдите и не се надпреварвяме на коя ще са по-големи.Красотата на бюста не зависи от размера.Има много красиви малки бюстове и не добре направени големи!Сигурна съм, че никоя от мацките тук не си е сменила имплантите просто от прищявка или под влиянието на другите, може и да има изключения
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Смянанаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:31.