IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4971  
Стар 5th May 2012, 08:22
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Кубици на устните няма. Май всички тук трябва да се прегледате. Женската злоба си е сериозно заболяване.
  #4972  
Стар 5th May 2012, 08:30
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Ванеска,не съм искала да те обидя.наистина си ми пращала снимки. Но изглеждаш пищна.. Готина мацка си със здраве
  #4973  
Стар 5th May 2012, 08:39
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Елинце, не съм визирала теб , ти не си ме обидила по никакъв начин. Между дригото и Глория е с 420 сс от Н. Георгиев знам, при нея също стоят доста пищно, а и нейната талия е страхотна. Това е най - красивия бюст , който съм виждала на Георгиев.
  #4974  
Стар 5th May 2012, 09:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Кубици на устните няма. Май всички тук трябва да се прегледате. Женската злоба си е сериозно заболяване.
Ванеска, ама Ич не се обиждай. Лъки си е: "право куме в очи", а също и "каквото на сърцето, това и на устата" (сега Лъки да не се засегне нещо). А Сюзан си е заядливка, миналото лято за малко да я кръстим форумната бичка (от "бой", да не си помислиш друго). И сега да помоля и аз за снимки, защото естествено пак съм изтървала. Също и напълно съм съгласна с теб, че зависи и от килограми, и от телосложение - просто няма начин.
  #4975  
Стар 5th May 2012, 09:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Алкохола и и упойките действат на централната нервна система като депресанти (подтискане на дейността й). Метаболитните им пътеки са различни, но могат да бъдат агонисти в краен резултат /сбор от ефекта на две вещества/. Комбинация от висока алкохолемия и бензодиазепини често предизвиква сериозни кардио-вентилаторни нарушения, последвани или не от спиране на дихателната и сърдечната дейност.
Впечатлена съм; да не преписваш отнякъде? (Май и аз станах злобил; всъщност не съм, тва е от недоверие )
  #4976  
Стар 5th May 2012, 09:41
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Ех, това недоверие. От недоверие сисите свиват поглед надолу и се прибират навътре. Когато са доверчиви, разпъпват, уголемяват се и гледат уверено напред. Това вече наистина го преписах. Впрочем, не са ли ви го казвали хирурзите ви при консултация?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #4977  
Стар 5th May 2012, 09:50
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Митю току- що разнищи информационното затъмнениe по въпроса със следоперативоното смаляване на СиСите
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #4978  
Стар 5th May 2012, 09:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз съм несебърлийка.

Идвайте насам, кво чакате? Мохитото се лее от края на март.

Сега не разбрах, да пия или да не пия? Това е въпроса?
Пий едно малко, или две (но след храна, та да не те хваща толкова).
Леле, Несебър ... 7 години с 2 приятелки - не пропущахме. Ама това от 1996 до 2002 ... беше върховно просто. Та тогава в дискотеките ни питаха: "Абе, вие какво сте пили/дрогирали", а ние бяхме максимум на 1 бира или 1 коктейл. Сега пък толкова рядко ходя (щот никой не ми се навива на акъла, не че не искам) и пак избягвам да пия щото много ми се приспива, а аз си държа да танцувам.
  #4979  
Стар 5th May 2012, 09:53
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ванеса, не се засягай.
Аз смачкано не виждам, имайки предвид и снимките, които си ми пращала на мейла. Красив, пищен бюст. В комплект с фино тяло и собствена жлеза, резултатът е такъв, нормално. Беше казала, че ти малеят. Недей, моля те, че повечето тук трябва да се гръмнем в такъв случай.

Ти с какъв бюст беше преди? Размер на сутиена? Може и да си ми казвала, но инфото е много и е на миш-маш вече.
  #4980  
Стар 5th May 2012, 09:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Ех, това недоверие. От недоверие сисите свиват поглед надолу и се прибират навътре. Когато са доверчиви, разпъпват, уголемяват се и гледат уверено напред. Това вече наистина го преписах. Впрочем, не са ли ви го казвали хирурзите ви при консултация?
Сигурно съм изключение, щото си ми гледат нагоре (даже май повече отколкото требе).
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:10.