IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th January 2007, 22:05
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Май и тук ще е като в темата за солетите
Първо, изпъкналото дупе и обиколката на ханша са две различни неща.Обиколката на ханша не винаги можеш да я намалиш, зависи от структурата ти.
Второ, във фитнеса не се ходи за мускули, а за да се поддържаш в добра форма, от там и хармонично тяло.(Ако сега си заета,кога ще имаш време- като завършиш училището и тръгнеш на работа ли?)
Трето, на 14 е много рано да мислиш за диети,при положение, че в момента растеш и тялото ти още се оформя.Остави тия безумни изисквания за килограми, яж нормално и спортувай редовно.
Ще го повторя пак- да си екстремно слаб не означава непременно да изглеждаш добре.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th January 2007, 08:39
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Щом не ти е харесало във фитнеса не се отказвай,избери си аеробика или тае бо или още по-добре някакви танци,това със сигурност ще ти допадне,вече освен латино и народни танци на много места има хип хоп и МТV танци важното е да избереш такъв спорт,който ще ти харесва и ще ходиш с удоволствие,а резултатите няма да закъснеят
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th January 2007, 11:40
Boreto Boreto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 16
По подразбиране

[quote="apoklistika"]
на 14 е много рано да мислиш за диети

аз доста съм си изпатила от диети или по-точно гладуване...И какво стана?? НИЩО!!! Свалиш 4кг. и пак ги качих...А най-лошото от всичко е е сега имам гастрит и не се подлагам на никакви диети защото организмът ми не ги понася И ЗА ДА ВИ СТАНЕ ПО-ЯСНО преди около година тренирах худ.гимнастика,но поради контузия се наложи да се откажа и оттам си набавих излишните килограми...нали знаете по 6-7 часа на ден тренировки и изведнъж никакво движение влияе на фигурата мнооооооого!!! Но благодаря за съветите...ще отделям време за фитнес след училище през ден както и събота и неделя,изтеглих си таебо филмче и се захващам
но ще чакам още полезни съветчета за сваляне на килограми от (вие си знаете от къде )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОМОЩНемогадасепогледнаогледалото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:57.