IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th September 2005, 15:12
bubanka bubanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 1
По подразбиране какъв уред е подходящ за тренивовка у дома?

Здравейте! Имам желание да се стегна и да сваля някое друго кило у дома и искам да избера подходящ уред. Гледах "Телестар", там предлагат някакви уреди, които тренират повече от мускули, но не знам какво да избера. Аз съм 30 години, никога не съм тренирала редовно /в студенските години ходех на каланета и аеробика/, имам 2 деца, като второто се роди преди 3 месеца, висока съм 170, тежа 70 кг, като преди първата бременност бях 50 кг., не очаквам да сваля повече от 10 кг, предпочитам със спорт, тъй като кърмя и не е желателно да гладувам. Нямам възможност да оставям децата и да ходя в зала при инструктор. Най-голям проблем са ми бедрата и дупето, а талията, ръцете и гърба не са толкова зле. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th September 2005, 18:37
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

еми велоаргометар тои маи наи мн ще ви помогне за друго не се сещам.... а да ви е живо и здраво детето
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th September 2005, 19:29
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Определено е така. В комбинация с упражнения и диетка за отслабване ще постигнеш най-добрия резултат. Поне при мен беше така.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th September 2005, 20:32
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Степера е много подходящ за оформяне на краката и дупето Има и мини степери, който могат да се купуват за вкъщи не заемат много място :P
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th January 2006, 11:46
AlCapone AlCapone не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 34
По подразбиране :)

Лично Аз Мисля Че Един По Универсален Гладиатор Ще Е Добре Но Разбира Се Зависи Какво Искаш Да Постигнеш От Тренировките Си Защото Ако Искаш Да Тренираш За Тонус Един Велоаргометър Едно Важе И Може Би Едни Гири Ще Са Ти Достатъчни. Но Ако Искаш Да Тренираш За Мусколи Да Го Наречем То Тогава Един Гладиатор Ще Е Добър За Вкъщи
__________________
Капката Дълбае Камъка Не Със Сила, А С Постоянство !!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th January 2006, 18:43
Аватара на konstantin
konstantin konstantin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 42
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от AlCapone
Ако Искаш Да Тренираш За Тонус Един Велоаргометър Едно Важе И Може Би Едни Гири Ще Са Ти Достатъчни.
поддържам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какъвуредподходящзатренивовкадома
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.