IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th January 2006, 20:42
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Здравей,
Аз лично си мислех,че само с упражнения ще сваля излишните мазнинки, но с упражнения само се стегнах и почти нищо не свал;их....
Препоръчвам ти да си смениш режима на хранене. Отслабването се дължи на отрицателен калориен баланс и трябва да става бавно и посетепено,за да се избегне йо-йо ефекта.
Аз лично остлабнах за 2 седмици с почти 3 килограма като спазвам Високо-мазнинен Ниско-Въглехидратен Режим (ВМ НВД) + тренировки вкъщи около 3-5 пъти в седмицата с най-малка продължителност 45 минути+Л-Карнитин (пия го само от 3 дни). При ВМ НВД не стои човек гладен и не се чувства изморен, а енергичен и отслабва.
Килограми се свалят от бягане във парка, плуване, може да ползваш велоаргометър, кростренажор, степер (ако имаш възможност), от продължително ходене с бързо темпо-виж сайта....От интернет може да си свалиш филмчета или картинки с различни упражнения. Аз лично съм си намерила едни упражнения за вкъщи и ги редувам с пилатес. Пилатес упражненията аз лично много ги харесвам-стягат ми краката и корема много, но те са по скоро за стягане от колкото за отслабване. Но задължително след упражненията или пилатес въртя педалите на един уред (не му знам името) поне 30 мин.
Може да пиеш и Л-Карнитин,за да ускориш процеса на остлабване, но ако го пиеш трябва да тренираш поне 30 мин.,иначе няма ефект.



Цитирай:
Първоначално написано от konstantin
1. въже за скачане

2. регистрираи се някъде като FitDay.com и виж по колко (добри) калории на ден приемаш. ако искаш да отслабваш, е добре да приемаш по-малко от 2000 к (за жена) и 2500 к (за мъж).
Това за по-малко от 2000 кал. за жена е много относително. По принцип е добре да се изчилсят калориите, които са необходими за 1 ден, и дневният прием на калории да се намали с към 200-300 кал. Не е хубаво да се намалят калориите прекалено много. Иначе тялото минава на икономичен режим и метаболизмът се забавя. Идеята за фитдай е много добра...Наистина дава стимул като следиш първите дни стриктно колко калории яде човек,какво гори при тренировка, но не трябва да се вманиячава. Защото се получава един порочен кръг
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th January 2006, 20:45
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Можеш да си вземеш степер много е удобен и малък
Степерът е удобен и малък, но всравнение със степерите във фитнесите е залъгалка. А и бързо се развалят мини степерите-поне при моя стана така.
Аз бих посъветветвала да си вземе велоаргометър или кростренажор....Пак не заемат много място.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквиупражнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:29.