IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 13th November 2007, 16:29
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Мина ми ентусиазма от операцията. засега съм и платила само имплантантите 3200евро и като нищо ще я сменя. Непрекъснато иска пари. 820 лв. за конци, 250евро за упойка, 1600 лв. държавна такса за операция, 15 лв. за снимки, 45 лв. за преглед,
ми като има кой да и ги дава...! Някои доктори наистина прекаляват
Отговори с цитат
  #222  
Стар 13th November 2007, 16:41
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ENIRA
засега съм й платила само имплантантите 3200евро
Интересно.
До тук те е минала с около 4500лв
Mopderate plus ти е точно профила на имплантите,или Среден плюс.
П.П.И аз съм с такъв
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #223  
Стар 13th November 2007, 20:41
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Наистина ли ти явиха такива цени Леле медицината стана по-доходна от наркотиците!
Отговори с цитат
  #224  
Стар 13th November 2007, 21:29
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аз все се чудя, защо хората се съгласяват на тези цени! Може да е добра, ама не е единствена и едва ли е безгрешна. Докато има кой да им ги дава, лакомията им няма да има предел. Аз не бих се навила, ми то егати златните цици Знам, че е личен избор, просто не го разбирам! Така, едва ли не поощряваме увеличенията
Отговори с цитат
  #225  
Стар 14th November 2007, 08:29
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране И аз да се намеся

Привет, Енира.

Аз съм с 255сс пълно подмускулно от Тепавичарова, 2 1/2 години след операцията. Ръст 178-179 см, 62-63 кг. Преди операцията - пълна липса на гърди. Сега си имам стахотен бюст - сутиените ми са 75С /подчертавам С/, който ако не си кажа, дори и на голо не го разпознават като силиконов. И нямам никакви следоперативни проблеми - увисвания, риплинги и т.н. Напълно се доверих на препоръката на докторката /тогава този форум се състоеше от всичко на всичко 2 жени - Чуждата и Секси, та нямаше много информация/, но нито за миг не съжалявам.


Изборът на размер, освен от размера на подгръдната ти обиколка и наличието на кожа, още зависи от това, какво целиш с тази операция:
1/да имаш красив стегнат БЮСТ, пълнещ деколтето, и всички дрехи да ти стоят добре, гола да изглеждаш чудесно, по бански да ти се радват и жените на тялото, или
2/чак на челото ти да пише ИМАМ СИЛИКОНОВ БЮСТ, вижте ме колко съм богата, че мога да си го позволя....

Тук във форума има и от двете категории. Тепавичарова гледа на работата си като на разкрасяване, и ако прецени, че ефекта с прекарено големия размер няма да е разкрасяване, а загрозяване или не дай си боже, ще предизвика следоперативни проблеми, си казва. Ако прочетеш писанията ми в този форум от преди 2 години, ще видиш, че Тепавичарова искаше на мен да ми сложи по-големи импланти, защото ръстът ми го позволявал, но мери, мери, дърпа кожата по гърдите и се отказа, понеже нямало място. За което много се радвам....

И не на последно място: имай предвид, че в България не се продават хубави сутиени с чашка по-голяма от С. Слагайки голям имплант, не знаеш какъв таралеж си вкарваш в гащите, като дойде момента да си купуваш нормални ежедневни сутиени. Мястото, където можеш да намериш хубави сутиени и бански с чашка Д или не дай си боже ДД, е Лондон...
Отговори с цитат
  #226  
Стар 14th November 2007, 08:35
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Аз все се чудя, защо хората се съгласяват на тези цени! Може да е добра, ама не е единствена и едва ли е безгрешна. Докато има кой да им ги дава, лакомията им няма да има предел. Аз не бих се навила, ми то егати златните цици Знам, че е личен избор, просто не го разбирам! Така, едва ли не поощряваме увеличенията
Моите струваха само с около 1000 лв по-малко, преди 2 г и половина...Златни- златни, ама безпроблемни.....

Разходи се из форума, и виж при другите пластични хирурзи как е, колко реоперации имат и тогава решавай какво ще правиш. Това си е твоето тяло, можеш да си правиш с него каквото си искаш. Аз предпочетох скъпото, но безопасното.
Отговори с цитат
  #227  
Стар 14th November 2007, 09:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Аз предпочетох скъпото, но безопасното.
не искам да споря, само да кажа, че според мен безопастно няма при никой. и не е хубаво да го казваш /поне не в тоя форум/, щото току-виж някой изпищи от Тепавичарова, и после ще дойде да реве - ама суитшарк така каза...вече сме го гледали тоя филм с друг лекар
Отговори с цитат
  #228  
Стар 14th November 2007, 09:21
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
От вчера не съм на себе си. Толкова съм ядосана на тая докторка, че вече ми минава идеята да я сменя. Аз не искам нещо ненормално но 255сс е смешно. Спор няма, че по - голямия размер крие повече риск, вярно е и че тя е специалист и разбира, смята и изчислява, ама 255... Мина ми ентусиазма от операцията. засега съм и платила само имплантантите 3200евро и като нищо ще я сменя. Непрекъснато иска пари. 820 лв. за конци, 250евро за упойка, 1600 лв. държавна такса за операция, 15 лв. за снимки, 45 лв. за преглед, и накрая се разписваш на някаква си декларация, че не си плащал нищо в болницата и не си давал пари???? Манталитета и е от комунизма
Тая мацка вече се подиграва. Имплантите на Макган струват кръглите по 900 Евро, анатомичните по 1300. Тва 800 лв. за конци и 15 лв за снимки???? Аз ако съм на вас, ще си намеря конците и ще й ги занеса, ще се снимам и ще й ги занеса

Нито за миг не съжалявам , че НЕ се оперирах при нея. Да си говорим честно- става дума за операция , която е важна, но моля ви - далеч не е най-сложната за изпълнение. Нито пък тя е вълшебница, нито е единствената, която прави хубави гърди. Считам, че когато човек иска да вземе безбожно много пари за такава операция, трябва най-малко да се е постарал да си опържи задника с кредити, за да създаде частна луксозна клиника. Инъче не съм на 2 годинки за да ме успива с цени. АААААйде нема, нужда
__________________
И на най-високопоставения трон на света ние пак не седим на нищо друго освен на задника си!
Отговори с цитат
  #229  
Стар 14th November 2007, 09:23
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Бимби, не искам да влизам в излишни спорове, ама как за толкова години никой тук не писна от Тепавичарова като качество на работа, само от цените пищим....Тя сама си казва, че е ре-оперирала само импланти със салинов разтвор, и то защото разтворът е изтекъл /за което тя винаги предупреждава преди поставунето им/ и дори изброява колко такива реоперации има.

Шапка й свалям, че така се пази, и не дава на всяка мераклийка за бюст да й дава наклон на ....
Отговори с цитат
  #230  
Стар 14th November 2007, 09:31
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

мацо, не всеки пише по форумите, било то доволен или недоволен. и една недоволна да има на 5000 оперирани, е достатъчно.
естествено че не мога да ти казвам какво да пишеш и мислиш...нито пък твърдя, че Тепавичарова е лош хирург. нито я познавам, нито ме е оперирала, въобще нямам каквито и да било впечатления от нея и работата й просто след оня случай, негласно решихме да не пишем повече такива неща, форума се разраства и рано или късно може да се случи същото...а никой не иска наприятности и конфронтации от типа "ама ти каза че е най-добрия, пък глей кво ми направи"...
поздрави
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:49.