IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 2nd May 2011, 13:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Значи Лилив трябва да се замисли за нейната богата информация по всички въпроси.
Ето как ти би заблудила някой, който влиза да чете форума за първи път. Аз само коментирах част от твоя пост...не съм коментирала дали и за колко време падат имплантите. Никъде не съм изказвала компетентност или информираност, за които ти говориш.

Ама 'що пиша като ти никога няма да чуеш незнам
Отговори с цитат
  #622  
Стар 2nd May 2011, 13:38
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Операцията ми наближава и аз взех да психясвам. В сряда трябва да кажа окончателно къде да е разреза под гърдата или около ареолата. Ако ще обира кожи, мести ареоли и тн. предпочитам през ареолите, но ако има шанс всичко да се запълни само с импл. предпочитам под гърдата. Офф и аз незнам. Момичета дайте мнения по въпроса. Сегашното ми положение е 2см увисване(каквото и да значи) нося чашка В. С доц. избрахме 375сс кръгли, според нея има голяма вероятност да изпънат добре кожата, но все пак аз трябва да реша. Моля ви помагайте плс.
Отговори с цитат
  #623  
Стар 2nd May 2011, 13:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз само ти пожелавам повече спокойствие и успешно възстановяване след операцията
Отговори с цитат
  #624  
Стар 2nd May 2011, 13:44
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilyv Виж мнението
Ето как ти би заблудила някой, който влиза да чете форума за първи път. Аз само коментирах част от твоя пост...не съм коментирала дали и за колко време падат имплантите. Никъде не съм изказвала компетентност или информираност, за които ти говориш.

Ама 'що пиша като ти никога няма да чуеш незнам
Скъпа, аз съм много преди теб във форума и 1 година съм чела, докато избера доктор. Ти заяви, че имплантите се смъкват на 1-ия месец, нали? Или някой друг е бил?

Яна_Т, ако не си раждала, изобщо не се препоръчва вкарване на импланта през ареолите. И по принцип този метод доцентката не го тачи. Но ако ти настояваш, може пък да се съгласи...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #625  
Стар 2nd May 2011, 13:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ето пак ми се потвърждава мнението, че ти като прочетеш нещо и 5 минути след това го забравяш...и следващия път като прочетеш нещо подобно ти е като за пръв път. ТОВА е единственото, което коментирах...че всичко при теб е като за пръв път.

Колкото до това кой от кога е във форума пак се изказа неподготвено. Това, че съм се регистрирала сега не значи зе не съм чела форума. От три години насам четях всичко в раздел мамопластика...ех Лъке Лъке кога ще пораснеш незнам
Отговори с цитат
  #626  
Стар 2nd May 2011, 13:50
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Раждала съм и то 2 пъти, та за това сега имам нужда от "ремонт". А за метода тя сама го даде като опция. Незнам, аз по-скоро се чудя ще могат ли 375сс да запълнят кожата, която май не е толкова много. Много съм объркана вече.
lilyv, ако пожеланията са за мен благодаря.
Отговори с цитат
  #627  
Стар 2nd May 2011, 13:56
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
lilyv, ако пожеланията са за мен благодаря.
За теб бяха пожеланията
Отговори с цитат
  #628  
Стар 2nd May 2011, 13:59
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
Раждала съм и то 2 пъти, та за това сега имам нужда от "ремонт". А за метода тя сама го даде като опция. Незнам, аз по-скоро се чудя ще могат ли 375сс да запълнят кожата, която май не е толкова много. Много съм объркана вече.
Много въпросителни има около това дали тези импланти ще запълнят кожата. Много зависи какви са имплантите и колко точно е кожата и какъв гръден кош...абе много са предпоставките. Би трябвало докторката да е преценила най-точно...незнам
Отговори с цитат
  #629  
Стар 2nd May 2011, 14:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Миске
Влизам да чета и ко да видя... дано да са ти напразни опасенията и дано след още някой друг месец да се наместят нещата... Според мен едва ли си първата, при която не всичко е идеално, просто по мое впечатление всички оперирани при Тепавичарова ей тъй като Лъкито пеят оди за нея един месец след операцията и после, например след още 1-2 месеца ако се появят някви дефекти си замлъкват, щото... предполагам и на мен ще ми е тъпо да си призная, че все пак не е трябвало да я обожествявам толкова. Тъй че просто може би си първата, която прави отворено реална преценка на операцията си. Силно се надявам да ти е грешна преценката обаче
Отговори с цитат
  #630  
Стар 2nd May 2011, 14:28
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Аз искрено пожелавам на Мисссс притесненията й да са неоснователни,все пак с времето визията на циците ще претърпи промени-със сигурност.Но,дори и да има нещо за корекция,всичко е поправимонай-важното е да е здрава и спокойна.Всички с мамопластиката сме приели този факт,а именно че са възможни реоперации.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:24.