IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th December 2013, 15:16
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Нищо съмнително няма. Когато аз се оперирах при Людмил Пеев течеше точно такава "промоция", тогава с импланти Ментор, каквито и аз си бях избрала 3 месеца преди това. Датата на операцията ми съвпадаше с дните от промоцията и Д-р Пеев ОТКАЗА да ми вземе 3800 евро, при положение, че точно в този период може да ме оперира за 4000 лева и ще получа точно същото, което и за 3800 евро.

Та аз самата минах между капките точно за 4000 лева и нито стотинка повече. Само сутиен си купих след това, един антибиотик, таблетки арника и водонепропускаеми лепенки, с които да се къпя. Значи още стотина лева.

Имплантите струват около 1500 лева, само да ви светна. Представете си колко се печели от едно цицопоставяне да го наречем.
Изключително съм щастлива, че въпросният лекар прави такива промоции, защото два пъти годишно, жени, които нямат възможност да се оперират за 8000 лв. го правят за 4000, а получават едно и също в крайна сметка.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th December 2013, 16:17
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Лиде,едва ли някой ще ни повярва.....затова не се хабя да обяснавам,че за 4000 лв. съм получила това,за което те са платили повече от 8000 лева
Аз съм повече от доволнаи безкрайно благодарна на теб и на другите мацки оперирани там!!!Целувам Ви!!!
Вчера бях на мамолог най-после и всичко е абсолютно нормално
Сега трябва да издиря и Доктора,за да му се отчета и да ме погледне и той.
Извинявам се на тези,на които оспамих темата!
Парите са си ваши.Харчете си ги където и за каквото поискате.Просто за 4000 лева щом получаваш това,което и за 8000......сами си правете извода.....
Никой в нищо не мога и НЕ ИСКАМ да убеждавам,просто споделям,нали форумът е за това....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th December 2013, 20:12
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Деска, ти и останалите в този форум знаете, че не съм от рекламиращите и налагащите своя хирург на всяка цена. Споделих мнение от първо лице и възхищението си към Д-р Пеев, за жеста, който ми направи преди 2 години. Спокойно можеше да си ми прибере по-голямата сума, но не го направи. Тогава затъвърдих съвсем мнението си, че това е моя доктор. Когато съм ходила на срещи с него след операцията ми го попитах, защо не се рекламира никъде и не го виждам по телевизията. Отговори ми, че го канят, но за него най-добрата реклама са доволните пациентки и не му е нужно повече.
Както и да е, исках да успокоя просто момичетата, които смятат да се оперират при този хирург през времето на прИмоциите. Няма да ви бъде спестено нищо друго освен пари. Смело напред, точно в тази промоция, няма никакви уловки.

Деске, много се радвам, че всичко е наред при теб след прегледа при мамолог! Излизаш направо окрилен от кабинета при добрите новини, нали? Всъщност, кога ще ми пратиш снимки на сисите? Не съм ги виждала цяла вечност!!!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th December 2013, 23:22
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Lidiya,Може ли снимки?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th December 2013, 23:54
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Някой беше писал,че Пеев много изпипва нещата и не оставя асиметрии.Като гледам на Деска наистина са абсолютно симетрични.
Деси ако имаш по пресни снимки и аз искам
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th December 2013, 00:10
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Лиде,само да ги снимам и обещавам първо на теб ще пратя!
А след мамолога се размазах от щастие.....,защото ме гонеха всякакви тайни и явни страхове.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th December 2013, 12:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali_nat Виж мнението
Малко рисковано ми звучи да се оперираш на промоция.
Мда. Определено много странно звучи.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th December 2013, 12:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Нищо съмнително няма. Когато аз се оперирах при Людмил Пеев течеше точно такава "промоция", тогава с импланти Ментор, каквито и аз си бях избрала 3 месеца преди това. Датата на операцията ми съвпадаше с дните от промоцията и Д-р Пеев ОТКАЗА да ми вземе 3800 евро, при положение, че точно в този период може да ме оперира за 4000 лева и ще получа точно същото, което и за 3800 евро.

Та аз самата минах между капките точно за 4000 лева и нито стотинка повече. Само сутиен си купих след това, един антибиотик, таблетки арника и водонепропускаеми лепенки, с които да се къпя. Значи още стотина лева.

Имплантите струват около 1500 лева, само да ви светна. Представете си колко се печели от едно цицопоставяне да го наречем.
Изключително съм щастлива, че въпросният лекар прави такива промоции, защото два пъти годишно, жени, които нямат възможност да се оперират за 8000 лв. го правят за 4000, а получават едно и също в крайна сметка.
Бре ... страшно учудена съм. Но на теб, Лиде, няма как да не ти повярвам.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th December 2013, 13:23
glorybg glorybg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 10
Smile

Защо да не ви вярваме, момичета! Стори ни се странно и съм ви много благодарна, че се включихте и разсеяхте съмненията!
Ако е удобно, може ли да ми изпратите снимки. Много бих искала да видя работата на доктора. Насочила съм се или към него или към Тепавичарова.

daskalova.slava@gmail.com

Предварително благодаря
__________________
Born to be alive
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th December 2013, 14:15
glorybg glorybg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 10
По подразбиране

Лидка, а той като ти е отказал да ти вземе повече пари ти ваучер купи ли си тогава? Защото нали намалението е с ваучер?
__________________
Born to be alive
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: актуалницени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:56.