IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 6th June 2009, 17:29
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Добре де- ти поне си диетуващ човек- представи си, че приятелят ти е вреден и ненужен за теб, както вредните храни примерно, трудно е да се лишиш от тях- но трябва.
Трудно е да се пребориш с навика, но трябва да го направиш за себе си!!!
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #392  
Стар 6th June 2009, 17:53
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Дай си малко почивка от всичко. Изчакай. Само ще ти мие.
Моят съвет е да не правиш нищо насила. Просто се поуспокой и гледай нещо хубаво. Прочети няикоя статия, възпяваща какво могат да правят свободните момичета.
Аз например трудно се впускам в лбов и май не съм изпитвала подобно нещо. Чак ми е някак прекалено подредено и се замислям дали е любов всъщност?
Ох, май съвсем няма какво да правя та се замислих тол;кова дълбоко.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #393  
Стар 6th June 2009, 19:30
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Kraska_Praska, мила, какво да кажа ... Знам две неща: първото е, че времето лекува. Второто - че човек го осъзнава едва тогава, когато вече е излекуван.
Отговори с цитат
  #394  
Стар 7th June 2009, 16:23
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Краска, и аз покрай проблеми с гаджето нямах никакъв апетитдо преди няколко дни, вечер плачех, мразех всички и само мълчах... не говорех дори с майка ми
Съветвам те, да опиташ да си си самодостатъчна... доставяй си малки радости - хубав маникюр, преспиване у приятелка, натоварваща тренировка и после дълъг душ... Някак съсредоточи се върху нещата, които обичаш да правиш най-много. Лесно е да се каже, не толкова да се направи... но всеки се справя в крайна сметка ... колкото по-рано толкова по-добре
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #395  
Стар 7th June 2009, 18:29
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Благодаря на всички за разбирането и за опитите да ме успокоите.
Може да се каже, че съм по-добре вече, но това е само защото майка ми ми дава някакви успокоителни... Иначе добрата новина е, че днес ядох риба на скара и салата от домати и краставици, макар и с огромно нежелание. Надявам се поне проблема с храненето да съм го превъзмогнала, другия е ясно, че няма да мога... На моменти си въобразявам, че съм вече добре, мисля си дори за други мъже, но в крайна сметка пак се сещам за бившия си приятел и започвам да плача... Определено избрах много лош момент да дойда при нашите, те горките се измъчват повече и от мен като ме гледат така...
__________________
...
Отговори с цитат
  #396  
Стар 7th June 2009, 20:23
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Краси, ще плачеш, ще плачеш и ще ти мине. Обещавам. Винаги така става, просто става дума за различен период от време. Друго не ти трябва - наплачи се, но не се съсипвай. Мисли за себе си на първо място - глупаво е да се превръщаш в развалина, без значение що за мъж е този. Да не говорим и че ти сама си даваше сметка, че не е точно слънце, така да се каже.
Не ми се сърди - знаеш, че ще е трудно, но ти си по-силна от това. Всички го знаем, ти също.

Аз съм на ръба, защото искам резултати, а тях ги няма никакви. Предизвикателството свършва след 3 дни, а не съм свалила и грам от последното отчитане насам (даже съм 200-300 отгоре).Както и да е, де - бели кахъри. Или по-скоро дебели кахъри.
Отговори с цитат
  #397  
Стар 7th June 2009, 22:21
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Роня, ще имаш резултати, дори и да не е на това предизвикателство, със сигурност ще дойдат скоро. Когато правим нещата правилно, резултатите не закъсняват. Аз сега не съм в позиция да говоря кое е правилно и кое не, защото майка ми едва успява да ме накара да ям по веднъж на ден... Плюс това и бира пих през деня, и мартини вечерта... Уж си бях обещала, че тази криза ще я превъзмогна без алкохол, ама явно не се получи... Не ми се мисли как се отразява това на теглото ми, а и не мога да преценя понеже не съм си в къщи. На нашите кантарът показва 60 килограма, но той по принцип показва по-малко от моя, лошото е, че не помня дори приблизително колко беше разликата...
__________________
...
Отговори с цитат
  #398  
Стар 8th June 2009, 11:06
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Щяхме да правим хубави тела всички заедно с това ДВОЙНО предизвикателство, но само Красито успя да достигне много добър резултат. Помня, че си беше обещала за цел да достигнеш 63кг., но като гледам доста ги подмина и вярвам на кантара на вашите! Затова си позволявам да те провъзглася за най-прогресираща отслабваща на това предизвикателство
На мен си позволявам да си сложа титла на "Вечно отслабващата и вечно не отслабналата"
Ледено сърце намери пътя към стопяването на останалите си излишни килограми и ги пребори на половина.
Тирра: Достигна целта си 84кг. и дори свали още един.
Тонита: е изчезнала
За другите незнам как се развиват, да ме извиняват, че не ги добавих в моето кратко резюме на предизвикателството.
Успех на всички! След 2 дни истината ще излезе на яве
Отговори с цитат
  #399  
Стар 8th June 2009, 12:53
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Engel, аз добре отслабвах досега, ама тези няколко дни като не се храних сигурно съм си съсипала метаболизма, навредила съм си на мускулите и какво ли още не... Вероятно като започна да се храня в началото ще кача малко, но няма значение. Само да си вляза в моя си ритъм и нещата малко по малко ще тръгнат в правилната посока. Поставила съм си за цел до 01.08 да съм 57 килограма и да изглеждам добре!
__________________
...
Отговори с цитат
  #400  
Стар 8th June 2009, 13:05
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Няма да напълнееш, защото ще се захраниш Няма изведнъж от 1 хранене на ден да се върнеш към 5 хранения. Мисля, че целта ти е напълно реалистична. Аз много ще се радвам да се вкарам в правият път до 20 Юли, защото тогава отивам на море и от това зависи дали ще си стоя сама или ще хода с другите на плажа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 2x20дневнопредизвикателствоВЛЕЗВЪВФОРМАЗАЛЯТОТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.