IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 19th October 2010, 12:16
Captain Morgan Captain Morgan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 4
По подразбиране

А какво точно се случва с времето, за да могат гърдите да придобият окончателната си форма? Джобът със сигурност си остава на височината, на която е направен. Защото при мен в началото гърдите бяха почти сферични, гледани в профил, и около края на втория месец забелязах, че самата жлеза се е "плъзнала" надолу по импланта, който си е останал както си е бил и в началото, и сега имам рязка гърбица в горната част, която преминава в права линия докато стигне ареолите, а самата жлеза като че ли виси отдолу. Гледани в анфас, ареолите ми са на едно ниво, но са доста по-надолу от средата. И какво би представлявала една корекция в моя случай, оформяне на по-ниско стоящ джоб ли?
  #172  
Стар 19th October 2010, 12:37
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Аз пък съм на мнение, че Марисабела е права. Не че другите не са. Но при положение, че се подлагаш на корекция освен заради марката, но и заради поправяне на нещо конкретно... и пак да получиш същото, за което си броил един куп пари е меко казано дразнещо.

Emiko, макар и със сутиен /другият път да не се срамуваш толкова/ гърдите ти изглеждат много добре. Убедена съм, че мускулите и тъканите не са се отпуснали и за това са така твърди. Изглеждат симетрични и размерът им е подходящ за тялото ти.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
  #173  
Стар 19th October 2010, 13:18
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Emiko, много добре ти изглеждат гърдите! Със здраве да си ги носиш! Убедена съм, че още по-хубави ще станат с времето.
  #174  
Стар 19th October 2010, 13:20
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ем! Със здраве и радост да си ползваш - от сърце ти пожелавам
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #175  
Стар 19th October 2010, 13:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
...В момента се търси под вола теле...
Точно !

По-мнителен и мрънкащ човек ,от Марисабела , не съм срещала ...Сори за откровението
Изобщо не се извинявай,знам че съм такава.
Според вас каква е причината да лъже,че са софт тъч,като видимо в таблицата се вижда всичко ?
Моите импланти ги няма в таблицата :P На моя приятелка също Означава ли че ни е излъгал или сложил импланти втора употреба
Разбира се,че не означва това.Просто съм склонна да вярвам на таблиците,които постна Емико и Гуен
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #176  
Стар 19th October 2010, 13:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Galina-kaka G
Но при положение, че се подлагаш на корекция освен заради марката, но и заради поправяне на нещо конкретно... и пак да получиш същото, за което си броил един куп пари е меко казано дразнещо.

именно

3000 евро олекнах и пак си имам 2 различни гърди
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #177  
Стар 19th October 2010, 15:48
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

те може би никога не са ти били еднакви.Наистина избързваш с недоволството си.изчакай поне месец.А и все пак имайки в предвид че ни си раждала със сигурност ще правиш и трета.Даже може би не трябваше да избързваш.Чудя ви се как нераждали още а скачате на 500 и нагоре кубици,но всеки си знае.А след една бременност може и намаляване да се наложи,то неможе да се пълни до безкрайност
  #178  
Стар 19th October 2010, 16:14
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Благодаря ви, сладурковци
  #179  
Стар 19th October 2010, 16:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
те може би никога не са ти били еднакви.Наистина избързваш с недоволството си.изчакай поне месец.А и все пак имайки в предвид че ни си раждала със сигурност ще правиш и трета.Даже може би не трябваше да избързваш.Чудя ви се как нераждали още а скачате на 500 и нагоре кубици,но всеки си знае.А след една бременност може и намаляване да се наложи,то неможе да се пълни до безкрайност

И дай като никога не са били еднакви да не се коригират ли?
Ами нямам намерение да раждам близките години,за мен е по-важна визията ми!като ни се скача,скачаме
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #180  
Стар 19th October 2010, 16:37
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

абе ти си знаеш,но гърдите ти са чудесни
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.