IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 7th November 2008, 19:20
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Или аз съм много умен или другите са много глупави или и се правят на слепи.Винаги разбирам.Никоя не ми го е казвала, но винаги съм успявал да разбера.
Разбирал си, защото тя си е променяла отношението към теб. Което означава, че вече не е искала да продължава връзката си с теб.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #112  
Стар 7th November 2008, 19:23
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

А има ли хора, които след изневяра не си променят поведението, отношението?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 7th November 2008, 19:25
listence listence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 216
По подразбиране

Изневерявят защото има хора на които просто няма как да откажеш
__________________
Мъдрият се учи да може, умният - да знае.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 7th November 2008, 19:26
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Преди именно това беше причината,поради която ме беше страх от всякакъв вид по-дълготрайно обвързване...Предпочитах да съм за кратко с някого,но да съм сигурна ,че е само с мен. Изневярата я приемах като нещо много унизително спрямо мен,все едно един вид човекът ме пренебрегва,склонен е да ме замени...Но сега си мисля,че на всеки е възможно поне веднъж да се случи да изневери,никога няма гаранция! И какво - бил си неотлъчно да някого дълги години,имате стабилно семейство,създали сте поколение...и ти да кажеш,че просто не си успял да контролираш нагоните си и в желанието си да бъдеш честен да разрушиш изграденото...Да,човекът срещу теб може да го преглътне и да ти "прости",но едва ли ще забрави...Аз предпочитам да не разбирам за такова нещо,дори бих предпочела,ако се усъмня,да не почвам да се интересувам...защото после неизбежно ще се промени отношението ми...поне за даден етап от време,а и после няма гаранция,че раната ще зарастне напълно и може все нещо да я отключи и да последват усложнения в отношенията...Затова стига човекът да не променя отношението си към мен,да не му липсва нищо във връзката ни,да ме цени и да държи на мен...предпочитам нещата да останат покрити и да не разбера за изневярата. Естествено,ако проблемът за това е у мен,бих искала да ми сподели и да се опитам да открия грешката си,а не да е с мен насила и да търси желаното при други...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #115  
Стар 7th November 2008, 19:31
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Няма такъв човек, който след като изневери да не промени поведението си!Ако има такъв, то той не е човек, а изрод!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 7th November 2008, 19:31
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Ако те обичат, няма да си променят отношението. Ще те искат до себе си и ще продължават да те уважават. Познавам много такива хора.
Другите стават отвратителни с теб, защото си намират в теб извинение за изневярата им, започват да казват: Аз му изневерих, защото той си го заслужава, не е такъв, за какъвто го мислех.
Забелязала съм, че така правят тези, които декларират, че са верни до гроб. А всъщност точно те са егоисти, защото не е лесно да изживееш едно тайно влюбване, всеки иска да го изкрещи на целия свят. И всъщност казвайки ти го, избират по-лесния път.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #117  
Стар 7th November 2008, 19:32
listence listence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 216
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Няма такъв човек, който след като изневери да не промени поведението си!Ако има такъв, то той не е човек, а изрод!
Дрън дрън
__________________
Мъдрият се учи да може, умният - да знае.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 7th November 2008, 19:35
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Точно на тия, които те обичат им личи най-много, защото изпитват вина.Другите са по-трудни за усещане.
Дрън-дрън...ама, ако не си съгласна с тва...добре си прочела, какво ми е отношението към такива "хора".
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 7th November 2008, 19:39
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Точно на тия, които те обичат им личи най-много, защото изпитват вина.Другите са по-трудни за усещане.
Дрън-дрън...ама, ако не си съгласна с тва...добре си прочела, какво ми е отношението към такива "хора".
Всички изпитват вина, брато. Усещането за вина не зависи от чувствата, а от възпитанието. Може на някой изобщо да не му пука за теб, но да се чувства виновен.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #120  
Стар 7th November 2008, 19:40
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз също бих се чувствала гузна,ако изневеря на човек,когото обичам...но по-скоро бих променила мнението си към по-грижовно и бих му обръщала повече внимание,особено пък,ако осъзная,че изневярата ми е била безпричинна и във временната авантюра не съм намерила очакваното...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защоизневеряватхорицата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.