IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th October 2009, 22:29
gerinka gerinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране Просто питане

Здравейте на всички!
Нова съм във форума
Ще напиша поредната тъпа тема,надявам се да не ме вините много,ама вече неиздържам
Няма да казвам на колко години съм,според мен това няма значение тук.
Имам следния проблем .. За целия месец съм правила секс сигурно 5-6 пъти,не съм ги броила но са някъде толкова..Приятелят ми за всичките 1,5 заедно 1 път не ми е давал причина за притеснение от бременност,че е станало гаф или тем подобни. Винаги сме правили безопасен секс.. Последните 4 месеца,не използваме презервативи понеже един се скъса и се наложи да пия ескапел,а аз го довършвам винаги и той свършва доста далеч от мен
Та тоя месец ми закъснява с цели 5 дена,днес сутринта си направих тест и беше с пълна червена чертичка... Гърдите са ми подути и ме болят много зърната като ги пипна (по принцип винаги е така преди да ми дойде) но ми закъснява с 5 дена и вече взех да се притеснявам сериозно,въпреки че теста показа отрицателен резултат пък и просто той не е го е вадил преди да свърши просто не мога да си обясня да е станал някакъв гаф.. Притесняват ме само 5те дена.. имам си признаци,че ще ми дойде.. гърдите и зърната.. Предполагам на някого му се е свучвало... какво друго да направя,за да се убедя,че нищо ми няма
Благодаря за търпението,надявам се някои да ме разберат как се чувствам
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th October 2009, 23:35
Аватара на Bellisima
Bellisima Bellisima не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Варна
Мнения: 136
По подразбиране

Не разбрах само колко време след акта си пила Ескапел? Закъсняването на цикъла след прием на подобно лекарство е напълно нормално, при мен първо се забави, после пък ми дойде на два пъти в месеца. Не разчитай на тестове, те не са гаранция. Ако наистина много ти закъснее, просто отиди на лекар.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th October 2009, 23:52
gerinka gerinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране

не не... ескапела го бех пила преди 5 месеца и всичко си ми беше нормално.. говоря за тоя месец че закъснява с 5 дена..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th October 2009, 00:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
въпреки че теста показа отрицателен резултат пък и просто той не е го е вадил преди да свърши просто не мога да си обясня да е станал някакъв гаф..
Това изречение не го схванах много много, ама както и да е, дори и да не е свършил в теб, понякога такива необясними случайности става, отиди на лекар.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th October 2009, 00:06
gerinka gerinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Той никога не е свършвал в мене,той винаги ми казва кога е на път да свърши и аз си го довършвам и така си го практикуваме последните 4 месеца и винаги си ми е идвало редовно .. и съм убедена,че нищо не е станало,само проблема е,че ми закъснява.. имам си симптомите,но защо .. все пак ви благодаря
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th October 2009, 14:01
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Ем, не е задължително да си бременна, защото те болят гърдите или ти закъснява. Хормони, растеж, може и от това да е.
За да ти е мирна главата иди на лекар и се прегледай.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th October 2009, 16:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Рано е за лекар, не мохат да и кажат на 5 дни зкъснение. Още 1 тест на първа сутрешна урина и за по-сигурно кръвен тест.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th October 2009, 21:31
gerinka gerinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Направих си тази сутрин още един тест и пак беше отрицателен.. и тамън си мислех да звъня на личния за направление за гинеколог и оп и то дойде никога не ми е закъснявало с 1 седмица,незнам на какво се дължи
Благодаря за отговорите
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Простопитане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:04.