IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 22nd March 2007, 12:58
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

никога няма да дам някой повече да ми реже корем, освен ако не се наложи да раждам пак секцио. още ме боли операцията и ми е гадно там, след 9 месеца!
__________________
Finally i found that I
belong here
M. Gore
Отговори с цитат
  #162  
Стар 22nd March 2007, 14:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Aничка, толкова дълго лииииии
Дали не са те зашили случайно не както трябва, това ми звучи направо невероятно много време
Отговори с цитат
  #163  
Стар 6th May 2007, 11:46
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Оле като чета всичко това лошо ми става Не стига разтягания и шевове,ами и корема никога ли не се прибира???Аз съм бременна и почти съм избрала секцио,но след колко време ще мога да почна да правя упражнения? И вярно ли е това,че наистина,ако кожата не ти е дебела корема никога не се прибира? Оле-олеле...ама добре,че реших да прочета тази тема,че по форумите за бременни само дето не ме качиха на кладата за това,че се интересувам за фигурата си,а не само за бебето.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 6th May 2007, 11:56
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Meila, аз имам две раждания и двете по нормален път (това си беше мой избор) искам да ти кажа, че нямам никакъв корем (което по скоро е ген)
А, и исках да те попотам, защо си "почти" решила да равдаш секцио ?
Отговори с цитат
  #165  
Стар 6th May 2007, 12:00
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Meila
по форумите за бременни само дето не ме качиха на кладата за това,че се интересувам за фигурата си,а не само за бебето.
там не е препоръчително да се влиза

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
А, и исках да те попотам, защо си "почти" решила да равдаш секцио ?
и аз това щях да питам
Отговори с цитат
  #166  
Стар 7th May 2007, 11:32
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз пък съм раждала и по двата начина, и още ми иде да я убия тая, дето ме нави първия път за нормално раждане - в мойто нямаше нищо нормално След секциото се чувствах, все едно някой ми го е подарил това бебе, а не съм го родила аз.
Отговори с цитат
  #167  
Стар 8th May 2007, 09:21
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Момичета, какво точно се усеща след секциото ("точно" е силно казано, но приблизително поне), чисто физически де. Боли ли по време на самото раждане, след това как е, колко време... Писано е, но ако може да обобщите. Чувала съм различни неща, сега Еми казва, че едва ли не наготово получаваш бебче...
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #168  
Стар 8th May 2007, 11:37
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Лори, говоря само за себе си, мен лично нищо не ме боля, усещах всичко, което правеше д-р, но без грам болка. От момента на разреза, до ваденето на бебето минаха има-няма 5 минути Усетих го все едно тапа от шампанско изскача и настъпи голямо облекчение в корема ми
Два часа след операцията щъках насам-натам, гушнала торбичката /щото те кататеризират/. Колкото повече се движех, толкова по-малко ме болеше. В деня на изписването се качих на колата и ходих да взема сина ми от училище, че нямах търпение да се "социализирам" отново.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 8th May 2007, 14:10
Аватара на Witchblade
Witchblade Witchblade не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 380
По подразбиране

Бях на профилактичен преглед при гинеколога ми и се пошегувах, че приятеля ми иска бебе...ииии той ми дръпна една ужасяваща лекция колко е опасно раждането при дребните жени и особено при мен(аз съм 155см, 50кг.).Направо се ужасих.Споделете опит, по-трудно ли е при малките жени??? Не, че точно сега съм се засилила да раждам, ама яко се стресирах...
__________________
A flower in the wasteland...
Отговори с цитат
  #170  
Стар 8th May 2007, 14:56
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

аз не съм раждала, но предполагам, че е заради по - тесния ханш
щото аз примерно съм 1.75см и имам сравнително широк харш(в никакъв случай прекалено, естетически изглежда добре)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Раждането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.