IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 21st May 2013, 09:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако има нещо, за което не смеете да питате някой мъж, то аз не ви познавам и нямам притеснения да ви кажа откровено какво мисля, докато други мъже в реалния живот, рядко ще си кажат всичко както си е
Аз малко (хич по-скоро) не съм от тази тема, но това ще го запомня и евентуално използвам в бъдеще.
Отговори с цитат
  #662  
Стар 21st May 2013, 10:51
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Здравейте, Катя ми е писала тази сутрин - чувства се добре, днес и махат лепенките и лонгетата, каза, че оттоци и болка няма, а синините се разнасят. Помоли да попитам тези, които вече са минали по този път нормално ли е да киха много и че си е закачила 6 пъти леко носа, но 2 от пътите я е заболяло и много се притеснява да не му е направила нещо!

Нели, ако не възразяваш и дадох мейла ти да те пита теб, като човек със опит вече в тази процедура. Определено ще има въпроси, а се сетих за съвета ти
Отговори с цитат
  #663  
Стар 21st May 2013, 10:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ели, кажи й , че е нормално кихането - конците вътре дразнят. Но да киха с отворена уста!
Едва ли е направила нещо на носа - не стават толкова лсено поразиите.
Разбира се - кажи й да ми пише, каквото и да я притеснява!

Ина, мерси миличко! Предполагам, че "нормалните" хора просто не се взират, както ние се взираме..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #664  
Стар 22nd May 2013, 19:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elly Stefanov Виж мнението
А на мен Дилбер ми беше пратил снимки, не са много, но мога да го питам дали мога да ги шерна тук.
Ако може да ми ги пратиш на ЛС, няма да ги показвам на никой !
Те ако снимките са на успешни случаи, хирурзите никога няма да имат против, но самите хора от снимките може да не желаят и за това хирурзите ги показват само на пациентите си на консултациите.
Чудя се ако му пратя имейл дали ще ми изпрати снимки, най вече на мъже, а това със фотошопа, само след консултация ли го прави ?
Отговори с цитат
  #665  
Стар 22nd May 2013, 19:41
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Pufpaf,
на мен Дилбер ми показа страхотни резултати на мъже! За единия обясни,че имал 1 операция в Иран,бяха му махнали гърбицата,но на дължина не го бяха скъсили.И както док. се изрази "нос тип Пинокио",след това ми показа как го е поправил,страхотен беше носа!

Така че,може да му пишеш,със сигурност ще ти отговори!
Отговори с цитат
  #666  
Стар 22nd May 2013, 21:26
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Да освежа темата с малко снимки от моята операция на 04.05.2013 при Емре Илхан. Предупреждавам, че съм още подута и имам леки синини, които надявам се сполучливо съм прикрила. По-назад съм пояснила моята бая дълга история, но общо взето ми е прибавяно по цялата дължина на моста на носа, смаляван и скъсяван ми е върха, работено е по ноздрите и ми е прибрана колумелата.
401886_10151652522627340_1701001242_n.jpg 417839_10151652522762340_814437944_n.jpg 481836_10151652524237340_389931048_n.jpg 970538_10151652523617340_527487504_n.jpg
Отговори с цитат
  #667  
Стар 22nd May 2013, 21:49
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Честито Раби, малко и красиво носле си имаш, освен това е симетрично, с идеална линия....а снимки преди операцията смяташ ли да показваш?
Отговори с цитат
  #668  
Стар 22nd May 2013, 22:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението
Pufpaf,
на мен Дилбер ми показа страхотни резултати на мъже! За единия обясни,че имал 1 операция в Иран,бяха му махнали гърбицата,но на дължина не го бяха скъсили.И както док. се изрази "нос тип Пинокио",след това ми показа как го е поправил,страхотен беше носа!

Така че,може да му пишеш,със сигурност ще ти отговори!
Хубаво е, че открих този форум, но и как да не го откриеш, като излиза на първо място в google за - ринопластика ! Сега ще ми е много по лесно да вървя по отъпканата пътека и макар и да съм далече все още от операция, ако тя стане и всичко е успешно, ще трябва да подаря нещо на човека създал тази тема. Невероятно е, че ние никога не се замисляме как едно наше действие може да промени една или повече човешки съдби, за добро или лошо.

За Rabiosa какво да кажа, това не е само освежаване ами и разкрасяване на темата, не мога да разбера вие все едно сте избирани с конкурс в този форум, всички едни красавици, приказка !
Носът ти е чуден, формата ми харесва, като знам, че ще стане още по малък, като поспадне отока, малко търпение само.
Би ми се искало да виждам снимки и от преди операцията, но аз ви разбирам ако не искате да ги показвате, то си е като комплкес това.
Отговори с цитат
  #669  
Стар 22nd May 2013, 22:11
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Леле, завиждам ви ужасно много Досега един лош резултат не видях от тия турски хирурзи, магьосници направо. Понеже Нелка сравнително наскоро си показваше стария нос и нейния го помня, коренна разлика просто с новия. Сигурна съм, че близките ще свикнат с промените и дори след време няма да си спомнят какъв е бил старият нос. Равиоса, чудно носле просто! Чакам с нетърпение и Катя да се похвали
Отговори с цитат
  #670  
Стар 22nd May 2013, 22:12
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Раби,честито! Няма и помен от "красотите" на Емилчо! Сега нослето е просто друго!Браво на док. ! Отоците са ясни,личи си,че още има доооста да поспада,но резултатът е налице!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.