IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1131  
Стар 3rd April 2013, 08:24
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Дойде и моят ред да разкажа как мина операцията ми
Беше на 01,04. Била е около 3 часа. Докторът е казал на мъжът ми, че е надминал себе си При мен имаше доста работа. Имам 3 шева, тьй като и нозрдите ми е стеснявал, моят нос беше много широк и месест, доста си е поиграл док, а и гърбица имах...
Дискомфорта е първият ден, сега съм добре, но все още не мога да дишам както преди, правя си промивки, става все по-добре, но вече искам да дишам нормално. Първата нощ бях доста отпаднала и съм била глътнала кръв, която после изхвърлях, което беше много неприятно. Добре, че мъжът ми беше с мен. Не, че персоналът на Полимед не се грижеха за мен...Напротив, всички са много отзивчиви и грижовни към пациентите.
Днес забелязах, че започват отоците и синините да намаляват, взеха да ми се отварят очите .
Тези, които са вече оперирани, кога и как си почихтите ноздрите от корите или те сами паднаха?
Другата седмица се надявам да е за показване произведението на док. и ще сложа снимки
Отговори с цитат
  #1132  
Стар 3rd April 2013, 21:30
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Към края на втората седмица започнах да почиствам корите и то само тези, които бяха отвън. Малко насилствено беше при мен и ме болеше на моменти, но се махнаха. А вътре ноздрите почистих чааак края на третата седмица, като се има предвид, че ноздрите ми не са коригирани. При теб ще отнеме даже повечко време. До свалянето на гипса само промивай. Като го махне ще ти изпише Контратубект са белезите. Аз се мазах и с още доста неща. Сама ще усетиш кога можеш да почистиш
Отговори с цитат
  #1133  
Стар 3rd April 2013, 23:56
josette josette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Момичета, не можах да прочета 140 страници, но имам два прости въпроса към тези, които са се оперирали при Д-р Йорданов:
Как се справя с гърбиците и в частност с пиленето им? И по колко върви тези дни една операция при него средно? (стигнах само до 2010 година, когато все още е било около 1000лв. в първа градска)
Мерси предварително
Отговори с цитат
  #1134  
Стар 4th April 2013, 08:52
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

При мен помен от гърбица няма, то това е най-лесната част в ринопластиката според мен. По-трудно се справят с върховете /стесняването особено/. Ринопластиката при Йорданов е 2000лв.
Не минава през касата.
Отговори с цитат
  #1135  
Стар 6th April 2013, 07:53
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Днес ми е 5- ти ден. Спаднаха ми много отоците, малко съм жълта още около очите. Проблемът е, че имам чувството, че гипсът ще падне. Мърда се много, особено като се наведа направо се отлепя от лицето ми, а чак вторник ще го маха. Притеснява ме. Ако някоя е била така, нека сподели.
Отговори с цитат
  #1136  
Стар 6th April 2013, 08:45
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

сложи му една лентичка лейкопласт отгоре
Отговори с цитат
  #1137  
Стар 6th April 2013, 12:01
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Благодаря, така и направих, залепих една захваната за челото, сега е по-добре
Отговори с цитат
  #1138  
Стар 6th April 2013, 18:56
silviakiki silviakiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,аз също се оперирах при д-р Йорданов на 04.04 и преживяното ми е досущ като на Bibimibi тъй,че няма смисъл да се повтарям!Доктора е наистина страхотен и много внимателен.Ще ми махнат гипса този Петък и дано резултатът е добър,след което задължително ще кача снимки от преди и след,а и да споделя в деня на опрецията,когато разисквахме въпроси какъв да бъде новият ми нос Йорданов ми показа снимки от телефона си за ориентация и съм сигурна,че снимката от Понеделник е на lapiovra,така че успех на всички,които очкават новият си облик и да споделим заедно със снимки и коментари тези паметни за нас дни от живота ни!!!
Отговори с цитат
  #1139  
Стар 6th April 2013, 19:30
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Ох, тоя моят нос кой ли не го видя . Док ходеше и го показваше на всички, като някакво чудо на природата . Да, моят е бил. След вторник ще го покажа и тук, но той вече е минало . Аз разбрах за теб, дори мъжът ми каза, че в четвъртък има още една операция, тъй като Йорданов е говорил с теб пред него... Аз чакам с нетърпение вторник... Тия корички в носа ме побъркват, мажа, промивам, ама са май доста дебели, като изсъхне и ми е много дискомфортно
Отговори с цитат
  #1140  
Стар 6th April 2013, 21:18
silviakiki silviakiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lapiovra Виж мнението
Ох, тоя моят нос кой ли не го видя . Док ходеше и го показваше на всички, като някакво чудо на природата . Да, моят е бил. След вторник ще го покажа и тук, но той вече е минало . Аз разбрах за теб, дори мъжът ми каза, че в четвъртък има още една операция, тъй като Йорданов е говорил с теб пред него... Аз чакам с нетърпение вторник... Тия корички в носа ме побъркват, мажа, промивам, ама са май доста дебели, като изсъхне и ми е много дискомфортно
Дискомфорта е голям да,аз да питам имаш ли шини и някой да каже дали ще боли при свалянето им,че ме хваща страх като се сетя?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:00.