IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 18th May 2011, 16:21
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз Виж мнението
нес бях на консултация в Нефертити при д-р Е. Георгиев. Прие ме много любезно. Консулнацията беше безплатна, но ....
За да ми липосуктира /????-дали е правилна думата/ мастната тъкан под гръдната кост иска 2500 лв., а за да махне увисналата кожа на корема след отслабването още 3000 лв. отделно.
Тъй като не ми е по джоба се спрях на кавитация в Angel Face.
Дано даде някакъв ефект!
консултацията там наистина е безплатна, за разлика от много други места където ти взимат парите за нищо.
А за кавитацията - само ще си дадеш парите. Моя приятелка си прави едни процедури на талията - 3 процедури по 500 лв всяка без абсолютно никакъв резултат.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 18th May 2011, 17:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jansi Виж мнението
... Кажете веднъж и толкоз. Всеки сам си избира доктора и после си носи резултата. При когото и да отиде - 100% гаранция няма и то не само в хирургията.
Маце на времето и аз така се доверих на една мацка която си беше правила операция при него и беше много доволна ...да но при мен нещата тотално се сговниха ! Така че по добре е да те предупредят какво може да ти се случи (особено при емилчо тъй като при него гафовете са твърде много ) отколкото да ти кажат супер доктор е и после да осере пейзажа !
Замисли се малко колко недоволни пишат примерно за Джамбазов и защо емилчо е на челно място в анкетата за несполучливи операции!
Емилчо може да се е справил на теб но каква е гаранцията , че няма да осере пейзажа при следващия пациент ?? И какви препоръки би могла да дадеш за един доктор като знаеш че шансовете за несполучлива операция при него са повече от 50 % ???Ами че това си е направо руска рулетка с него ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #123  
Стар 18th May 2011, 17:36
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

На мен ми обясниха, че при кавитацията минимума процедури трябва да е 6, а максимума 10. По веднъж седмично.
Не е 500 лв., а 40 лв., след което има пакетна цена с намаление.
Пък дали ще подейства или не - Господ знае.
На моите години е по-вероятно да няма ефект, но поне ще съм опитала.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #124  
Стар 18th May 2011, 18:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ако изказването на мнение за теб е заяждане тук вече не е моя работаПогрижи се за себе сиЩе го пиша колкото си искам ,ти не разбра ли,че няма да ми казваш кога и как да пиша?Както аз не ти казвам,така и ти на другите недей,ОК?
Щом не ти понасят отрицателните постове,НЕ ГИ ЧЕТИ!
Живеела съм с миналото---аман от психоаналитици тука
Аз ти го написах,че когато имаш последствие от миналото няма начин да го забравиш-ДАНО НИКОГА НЕ РАЗБЕРЕШ ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ.Едва ли имаш 6 месеца от операцията.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #125  
Стар 18th May 2011, 22:22
Аватара на Rebekka
Rebekka Rebekka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Хайде и аз да си дам мнемието за Емил че аман вече от некадърни лекари...преди 3 години когато бях млада и зелена по въпросите с пластичната хирyргия и се лyтах в избора си на лекар (за мамопластика и рино) ходих на консyлтация и при въпросният доктор.Отидох с наш общ "приятел" които го препоръча,няма да изпадам сега в подробни описания как мина но ще споделя само нещата които ми направиха най лошо впечетление,като например:
пълен печелбар!!!! вярно е че всички на тоя свят работим за пари ама чак пък толковааааааа.след като му обясних какво точно искам за броени минyти ми беше насрочена дата за операция без да съм потвърдила решението си и ми беше обяснено как става плащането + назначаването на една лека липосyкцийка на коремната област по негово усмотрение заедно с двете манипyлации за които бях отишла, която липосyкцийка щеше дами стрyва 1000,1200 айде и 300!!!Кво става да несме на женския пазар че аидееее и 300?.крайно лошо печетление ми направи това.Дръгото което просто ме шокира беше при разглеждането на имплантите от моя страна които стоят на биyрото мy и въпросът "колко кyбика са тези" посочвайки едни коото ми хванаха окото отговорът беше "тези неса като за теб тиси голямо момиче,такива сложих онзи ден на една 16 годишна девойка,направо ги водим детски" тук вече щях да падна от стола.16?
И третото нещо е че беше абсолютно категоричен как тези три манипyлации ще ми бъдат направени на една обща операция!!!
Явно давам вид на човек с доста издръжлив организъм.
А дааааа и даси нося ДАМСКИ ПРЕВРЪЗКИ за да си сложа на местата където ще е правена липосъкцията.

Та това е неискам дасе приема с лошо това което съм написала но се чувствах длъжна дa го кажа за даса наясно хората и вече сами даси преценят дали това е техният хирyрг,защото аз въпреки че не избрах Емил,збърках в избора на своя хирyрг и дори това че бях чела в продължение на година тук неми помогна Затова мислете много преди да легнете под ножа на някои,четете,информирайте се,ходете на максимален брой консyлтации ,но все пак не забравяйте че няма безгрешен хирyрг и риск винаги съществъва.Сега oтивам да задавам въпроси в друга тема че много се отклоних тук а и ме чакат реоперации и на носа и на гърдите...
Отговори с цитат
  #126  
Стар 18th May 2011, 23:05
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Yob, съгласна съм за коментарите. Разбира се, че ще предупредиш, но след всеки мой пост ми се повтаряше едно и също, а вече бях решила. Дойдох във форума за да се информирам, а получих лошо отношение. И защо е всичко това? Не е ли целта да си помагаме тук, въпреки различният избор? Прочела съм почти всички случаи, както би направил всеки човек. Признавам, че ми отне много време и как няма да онеме като има няколко потребителки, които повтарят едно и също 10 пъти във всяка тема. Никога не бих се доверила на непознати, още по-малко от форума. Хора има всякакви - завистливи, злобни - абе всякакви. Ако си патя ще си от моята глава.
От Джамбазов също има недоволни. Няма гаранция, че при следващия и той няма да развали пейзажа.
Имам чувството, че тук е някакво бойно поле. Е, аз няма да защитавам или плюя никой доктор. Исках да ви кажа нещо съвсем друго, което така и май не се разбра.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 19th May 2011, 00:09
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jansi Виж мнението
Yob, съгласна съм за коментарите. Разбира се, че ще предупредиш, но след всеки мой пост ми се повтаряше едно и също...
Повтаря се защото сполучливите му операции са много по малко от несполучливите ! И не е редно да хвалим някой, който има толкова много несполучливи операции!
Вие сте изкарали късмет но тези които постраха от него са много повече , така че негативните реакции са съвсем нормални !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #128  
Стар 19th May 2011, 00:55
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Аз като напълно безпристрастен наблюдател,никога не бих се подложила на каквато и да е интервенция при Е.Георгиев-безумно много недоволни и неуспешни операции има!!(и не само в този форум са пострадалите от него!!)
Отговори с цитат
  #129  
Стар 19th May 2011, 09:44
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Не казвам да хвалите - не бих си го и помислила. Не са безумно много недоволни. Просто има няколко потребителки, които повтарят и повтарят, а операциите им били преди страшно много време. Разбирам за преживяното и съжалявам за това.
Както писах не искам да говоря за доктора - за едни е добър за други е лош. Това не е важно.
В случая при мен този форум повече ми навреди отколкото помогна. А вие искате да помагате. Получава се обратен ефект. Наистина - имаше и много оперирани, които ми дадоха кураж, за което страшно много им благодаря. Затова се и обяснявам толкова. Просто в интернет никъде другаде не открих толкова много информация, която повярвайте трудно изчетох.

Спирам да говоря по темата. Мисля, че хванахте мисълта ми.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 19th May 2011, 10:21
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ами да беше погледнала темата с класацията на пластичните хирурзи и виж колко са недоволните май не сме само две
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕмилГеоргиевquotНефертитиquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.