IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 26th June 2009, 17:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Фрути, дори и само плодове и зеленчуци да ядедш, пак е възможно да качваш зависи от съотнешението приети/изразходвани калории
Отговори с цитат
  #62  
Стар 26th June 2009, 22:42
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Много ми е странно като ви чета , че пазите диетка по време на бремеността...
Аз като се сетя как ми се ядеше, не мога да си представя да съм се лишавала.
От всичко съм си хапвала от каквото ми се яде, е не се тъпчех, ама гледах да си угаждам.
Даже си спомням, че като отидехме на ресторант и понеже ми се яде от всичко.......но нямаше да мога да го изям........ казвах на всички какво да си поръчат, че да пробвам от всичко дето ми се яде.

Яжте и не се лишавайте, просто не се тъпчете , а умерено от всичко по малко.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 27th June 2009, 01:10
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

То не всичко е и полезно, тъй че не са само количествата, добре е и качеството да се гледа
Отговори с цитат
  #64  
Стар 27th June 2009, 06:19
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

При мен по време на бременността всичките ми вкусови адаптори бяха на опаки....... пица като помиришех и ми се ,скара,готвено,колбаси......... тоже..... добре че беше лято и изкарах на диня,маслини и сирене.......Обаче ако си мислите че дори и от динята не съм станала хипопотамче-жестоко се лъжете.... Преди да забременея бях-54 кг.........в болницата ме приеха-71..... След раждането не се претеглих......ама бая си бях........ Чак на 2-рата година ме хвана яко яд......и за няколко месеца ги направих-42......
Отговори с цитат
  #65  
Стар 27th June 2009, 08:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ми стига ма Марульооооо
Оф аз като кила съм плюс 6-6.5 засега, обаче като обиколкиииии.... всичко се лепна на гъза и кълките съвсем малко корем... всичкото само гъз и кълка... и на мойте стройни метър и 60... грозна работа не мога да ям всичко... отпусна ли се и стане ли 20 кила ханш, кой ще го сваля после... че на мен и сега вече ми тежи
Отговори с цитат
  #66  
Стар 27th June 2009, 08:24
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ти поне гъС и кълки... аз в гърба бях станала тройна..... Напрао бях кат бухча.......
Отговори с цитат
  #67  
Стар 27th June 2009, 19:34
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
То не всичко е и полезно, тъй че не са само количествата, добре е и качеството да се гледа
Не мисля, че има вредна храна...........всичко умерено е полезно(според мен)

Вярвам в казаното от бабите............че бременна жена трябва да хапва от всичко , което и се прияде
Отговори с цитат
  #68  
Стар 1st July 2009, 11:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не ми се спори на тая тема с храненето, но в пържените боклуци и фаст фууда наистина няма нищо полезно На бременната жена и трябват само 500 калории повече на ден, отколкото на небременната.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 2nd July 2009, 01:28
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз нямах предвид вида обработка на храната............а видовете продукти ..............сред тях няма вредни!
Всяка жена си усеща колко да яде............не мисля че трябва да се ограничава.
Просто има жени при които приетата храна се лепи на тях........а не на бебето....и таква при които е обратното.
Ген е явно.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 2nd July 2009, 10:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

На първо мислене се сещам за мазните видове риби и за меките и плесенясали сирена, рохки яйца, недобре изпечено месо.... бе има немалко, от които не е желателно да си взимаме, дори и да ни се яде. На мен лично суровото месо и плесенясалите сирена ми липсват ужасно много, направо се разтрепервам от мисълта за едно карпачо, ама... вече съм имала токсоплазмоза и треперя да не вземе сега да се развие пак
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:58.