IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 23rd July 2008, 08:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patetu
Абе хора- как искате да имате пирятели като вие самите не се доверявате на никой.
Не е хубаво, когато попаднеш в другата крайност - доверяваш се, раздаваш се и в един момент - точно тези, на които си доверил всичко, се оказва че крият дълбоки тайни и ... просто ти разбиват, айде да не кажа живота, но илюзиите, че до теб е имало близък човек, който живее с проблемите ти. И какво като съм се доверявала? Никой не ми е стиснал ръката за това - напротив, отчитам го като грешка... Отана само един човек, на когото вярвам и ако и оттам изям дръвцето някой ден - май това ще ми е края....
Отговори с цитат
  #122  
Стар 23rd July 2008, 09:21
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Ами- аз не го приемам малко по по друг начин. Когато някой не оправдае доверието ти- просто не му се доверяваш вече. Учиш се от грешките си!А и никой не е казал, че да се предоверяваш е добре- все пак трябва да подбираш хората с които общуваш, и които смяташ за приятели.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 23rd July 2008, 09:52
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

доста съм разочарована напоследък от 1 човек, който ми се наричаше приятел, за да ме кара да се чувствам виновна, когато не мога да му свърша услуга когато и казах, че се изнасям, ми каза че не мрази за всичко, което съм и причинила, а 2 години от мен е срещала само помощ и разбиране и не знам как съм била толкова сляпа да не забележа през цялото време, че всъщност съм и изгодна и това е всичко!! никога не е правила нищо за мен... не разбирам по този начин нещата, не търся полза или изгода от приятелите си...но дори не получих и благодарност. и така... просто се изнесох...

Имам няколко приятелки от детските години с които съм израстнала и бяхме заедно и в гимназията, но уви всички са в чужбина и ни свързва само Скайп. А дали вярвам в тях, ами вярвям!! Вярвам докато някой не ме разочарова.

и какво стана, май само мама е до мен и винаги ме подкрепя
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #124  
Стар 23rd July 2008, 09:52
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

gwendoline, няма се плашиш кака!Все ще се намери някой съфорумец на, който да се довериш....

Patetu, ти как ги подбираш?Моля те, издай тайната и ние да успеем да си ги подбираме такива, които никога не биха ни предали...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 23rd July 2008, 09:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
gwendoline, няма се плашиш кака!Все ще се намери някой съфорумец на, който да се довериш....
А..без тия---на съфорумци вече - не Оттук имам "кофти" опит... Но ако си предлагаш рамото да поплача на него...тва е друго нещо
Отговори с цитат
  #126  
Стар 23rd July 2008, 09:58
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
А..без тия---на съфорумци вече - не Оттук имам "кофти" опит...
А стига бе?!?!Тва съм го пропуснал...


Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Но ако си предлагаш рамото да поплача на него...тва е друго нещо
То едно силно мъжко рамо....мани мани, думи нямам, ама ако ти се реве, нямаш проблем, ще ти услужа, ама да донесеш кърпички, че да се подсушавам от време на време.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 23rd July 2008, 11:48
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Намирам ги просто Reason! Попадала съм и аз на хора, който ме разочароват- понякога съм прощавала, понякога не съм и съм изолирала човека от живота си. Но така се учим.. И пак ще се разочаровам сигурно - но пък все си мисля,че си струва- от 5 разочарования да намеря един истински приятел
Например - моята най-добра приятелка е с мен откакто имам реални спомени за света около мен. Направо ми е като 2ра сестра
Отговори с цитат
  #128  
Стар 23rd July 2008, 11:51
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patetu
Намирам ги просто Reason!
Браво на теб!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #129  
Стар 23rd July 2008, 17:02
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patetu
Ами- аз не го приемам малко по по друг начин. Когато някой не оправдае доверието ти- просто не му се доверяваш вече. Учиш се от грешките си!А и никой не е казал, че да се предоверяваш е добре- все пак трябва да подбираш хората с които общуваш, и които смяташ за приятели.
И аз мисля така. Ако се доверяваме на хора, които почти не познаваме, нищо чудно да получим някой удар под кръста. За тези, които съм получила, винаги сама съм си била виновна, няма какво да се сърдя. И обикновено предусещам, че има нещо гнило в ситуацията, но решавам въпреки всичко да дам шанс. После съм принудена да простя, защото грешката си е моя и само моя. Но поне знам докъде да разпростирам оттук нататък доверието си спрямо определения човек.
Определено вярвам в приятелството, което значи, че вярвам на собствената си преценка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имателисинайдобраприятелкаприятелвярвятелитях
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.