IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2008, 22:06
перфекционистката перфекционистката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 10
По подразбиране Не знам какво да мисля

Не знам, но вече ме тормози мисълта, че е възможно да съм бр..
Важно е да отбележа първо, че преди 3 дена го направих за първи път, и за щастие нямаше реки от кръв, обаче след това пък нямаше дори и капка, т.е. цикъла ми трябваше да дойде много преди това. Последният ми беше точно на 15 юни, а сега сме вече почти края на юли. Преди 3 месеца пък ми бяха предписани едни билкови хапчета "Фемикур", всеки ден по една таблетка. Спрях да ги пия точно на 17 юни, когато и свършиха. От тогава още не съм ходила пак на генолог подари много причини, а и по принцип трябва да отида. Днес пък имах кървене, което повече приличаше на овулация, отколкото на менструация..
Докато го правехме, опитахме първо без предпазни мерки, тъй като беше по-лесно, въпреки че имахме такива. Чак след първите 1000 неуспешни опита, когато останахме само с една гума, той предложи да си я сложи, защото беше на път да свърши. Аз няколко пъти го попитах дали случайно вече не е свършил, но успя да ме убеди, че се контролира и не е това, което си мисля. Естествено, мен не ми беше никак приятно и просто спряхме, а и по други причини..
След като го направихме, тъй като никога не съм била напълно запозната със признаците по време на акта, почнах да се ровя из нета и да чета. Разбрах, че течността, която се отделя по време на мъжката ерекция, съдържа минимално количество сперма и има извествен риск от забременяване. Ако допусна, че закъсняващия ми цикъл и кървенето са знак за бременност, трябва ли да си правя тест или направо да отида още другата седмица на преглед?
Казвам ви хора, не мога да спя спокойно, ходя с такова блаженство по малка нужда с надеждата, да ми е дошъл и като няма нищо, не знам какво да мисля вече..
Сигурно ще кажете, най-добре да отида на такова, но все пак ми е интересно да видя, дали няма да има по-различни мнения..
__________________
The sweetest perfection
Takes me completely
Touches me sweetly
Reaches so deeply
I know that nothing can stop me!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th July 2008, 22:14
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

миличка за 3 дни не може да разбереш дали си бременна,течноста преди еякулация не е толкова опасна,но защо когато го правиш за първи път изобщо ползваш варианта да не ползваш предпазни мерки?как може да ти хрумне подобна глупост след като не си правила секс и още повече,че не си запозната сексуално с партньора си,ако не е имал определен опит още повече...не всеки може да се владее и следващия път не си позволявай лукса да го правиш без презерватив...вече е късно и за хапченца(минали са 72 часа,но предвид цикъла ти и това,че са ти изписали хапчета именно заради него едва ли е вариант за който да се мисли)
та сигурна съм,че просто цикъла ти е нередовен,изчакай да мине седмица вземи си 2 теста за бременност и сутринта с първата урина си ги направи,за да провериш
П.П- на колко си години
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th July 2008, 22:26
перфекционистката перфекционистката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Партнъорът ми е 20 и не е бил с момиче от 4 години, откато замина за Щатите (гарантирам просто, познаваме се твърде добре), но преди това го е правел няколко пъти, и не ми се струва да е чак толкова опитен, щото нашто траеше около 3 часа..Да знам, че е глупост , но просто с него не ставаше, а и двамата го желаехме..
Аз съм колкото него, на 19 и да, имаше период, в който цикъла ми беше нередовен, 3 месеца не ми идваше, но това беше в следствие на драстично отслабване, после постепенно ми се оправи без стимуланти..ето че все пак се наложи да взимам някакви, а именно тия билки и ако проблема е това, прекрасно! аз наскоро повторих диетата си, тъй като бях качила 3,4 кг, и кой знае, възможно е отново да се е отразила, обаче ако е другото..
__________________
The sweetest perfection
Takes me completely
Touches me sweetly
Reaches so deeply
I know that nothing can stop me!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th July 2008, 22:30
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

ами не може да си сигурна...чакаш 7 дни и тест-2 за по-сигурно и задължително с първата урина и следващия път внимавайте,поне ползвайте презервативи,ако не това,то поне някакви противозъчатъчни(изписани от лекар)
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th July 2008, 23:19
перфекционистката перфекционистката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 10
По подразбиране

за презервативите е ясно, че от втория път вече край, без тях да забрави за секса с мен! аз сега мога само да се моля до другата седмица, когато вече ще отида на генеколог, всичко да е наред.. мерси вафличке!

пп, ако някой е на друго мнение, да го сподели, също така ще съм благодарна!
__________________
The sweetest perfection
Takes me completely
Touches me sweetly
Reaches so deeply
I know that nothing can stop me!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th July 2008, 09:33
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Общо взето това дето ти казаха...направи си тест след 1-2 седмици. А относно това,че по принцип ти е нередовен цикъла- просто може и сега да се е оказало така. А ако водиш редовен полов живот- по-добре иди на лекар да ти изпише противозачатъчни. Тъкмо и цикъла ще ти се нормализира от тях.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th July 2008, 10:27
Аватара на InLoveAndLonely
InLoveAndLonely InLoveAndLonely не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 307
По подразбиране

Това със спермата в течността дето се отделяла.... Ако беше така до сега да имам незнам колко деца...
Няма как да си бременна, защото ти закъснява от преди да правиш секс, нали? А щом ти е било за първи път има вероятност да ти закъснее... Тъй, че спокойно
__________________
just one look into your eyes, one look and I'm crying. just one touch and I'm on fire, one touch and I'm ready to die, cause you're so beautiful
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th July 2008, 12:13
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

абе има си не чак толкоз подвижна доколкото знам ама ако е стигнала достатъчно навътре може да се забременее,не е отречено като вариант от лекарите,затова се е притеснила
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th July 2008, 15:06
перфекционистката перфекционистката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 10
По подразбиране

вафличка си е абс права, а на мен си ми дойде цикъла, макар и със закъснение, което се надявам да е знак, че всичко си е ок!
__________________
The sweetest perfection
Takes me completely
Touches me sweetly
Reaches so deeply
I know that nothing can stop me!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th July 2008, 15:14
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

ок си е и другия път умната
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Незнамкакводамисля
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:30.