IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1541  
Стар 12th April 2011, 18:38
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Gwen,
напоследък се възхищавам на постовете ти! Много премерени и без излишен субективизъм.
Харесаха ми и статиите в блога ти! Поздравления!
__________________
Ordnung muss sein!
  #1542  
Стар 12th April 2011, 18:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Благодаря ти! Това с блога приключи за съжаление... Но няма значение... моето мнение също е субективно, но... все пак тази област, пластичната хирулгия, не е точна медицинска наука и в повечето случаи може да се гадае и очаква резултата, не и да се предвиди с точност. Същото е и с продуктите - импланти - бол, дистрибутори с "най-добри оферти" - също; пристрастни хирурзи - още повече... Интереса клати феса, в случая с производители- дистрибутори-хирурзи....Моментално най-изгодните импланти стават най-добрата марка.... смятам, че истината наистина е някъде по средата ....
  #1543  
Стар 12th April 2011, 18:54
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ами незнам, но при мен имплантите са доста по-скъпи от самата операция ) То е ясно, че се въртят далаверки, но най-големият потребител на силикон /САЩ и Бразилия/ си предпочитат Ментор и...бившият МакГан

А я ми кажете колко излиза упойката Деприван по клиниките, където сте оперирани?
__________________
Ordnung muss sein!
  #1544  
Стар 12th April 2011, 19:35
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

[QUOTE=e_lucky;732529А я ми кажете колко излиза упойката Деприван по клиниките, където сте оперирани?[/QUOTE]

Незнам, при мен беше пакетна цена - дори си нямам идея с какво ме упоиха. Но нямам никакви забележки - нито ми се е прилошавало и гадело, нито ни се е спяло после много.
  #1545  
Стар 12th April 2011, 19:57
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Kъде си тръгнала да сраваняваш пип с алерган?Що за глупост.....
Мариса аз никаде в поста не ги сравнявам,прочети го пак.От сравнение до пример има голяма разлика.Аз говоря за моите съмнения,но изглежда на теб това ти е убегнало,за сметка на което Гуен го обяснява ,ясно и точно се е арглументира,тъй като тя е запозната и с нея може да се води диалог.А и тя виняги е безпристрасстна в мненията си.
  #1546  
Стар 12th April 2011, 20:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Мариса аз никаде в поста не ги сравнявам,прочети го пак.От сравнение до пример има голяма разлика.Аз говоря за моите съмнения,но изглежда на теб това ти е убегнало,за сметка на което Гуен го обяснява ,ясно и точно се е арглументира,тъй като тя е запозната и с нея може да се води диалог.А и тя виняги е безпристрасстна в мненията си.
Съмненията ти са отново неоснователни,защото не можеш да теглиш чертата с един пример,че като били сменяли собствениците и тн.,пип винаги са имали тва име и бяха сравнително нови.Бях прочела поста ти няколко пъти и се чудех как толкова елемнтарно ги свързваш нещата.не ме вълнува кой/коя пише и се аргументира и не ме сравнявай с никоя,защото е смешно.Сметки си прави колкото искаш,но без мен.Ми чети самоо постовете на Гуен,като не ти харесва моето мнение не му обръщай внимание де;Къв е проблема.хм?
Аз си казах мнението как изглеждат твоите мисли относно имплантите!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1547  
Стар 12th April 2011, 20:32
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Ами незнам, но при мен имплантите са доста по-скъпи от самата операция )
Е там е далаверата де ! Я питай lilyv колко е платила за Ментор при друг хирург

В никакъв случай не търся сметка на сумите които взимат хирурзите, името и авторитетът струват пари !

Но Лъки, да знаеш, че точно както каза Гуен, лекарите работят с най-изгодната за тях марка

Преди операцията ходих на консултация при един доктор, който е сложил МакГан по негова препоръка на 10-тина мои познати, а на мен ми каза, че ги правели в подземия в третия свят.
Явно вече смята, че Евросиликон са по-качествени

Но пък се намират и чешити като мен, които си искат точно определена марка, дори хирурга да не я "препоръчва" !
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1548  
Стар 12th April 2011, 23:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
и не ме сравнявай с никоя,защото е смешно.!

Колко си права...как да не се съгласи човек с теб....
Изборът на имплантите и формата обаче все още си остава наш избор; изборът на хирург - също Може да се даде насока за кубици, профил, може и форма, ако има нещо специфично в анатомията, което да изисква едните или другите импланти...но като цяло - е въпрос и на наша преценка какво да сложим, Angel или Alien....? Въпрос на вкус, стил, предпочитание към дадена марка...
  #1549  
Стар 15th April 2011, 16:12
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
Question

Момичета, да ви попитам нещо:
От кога започнахте да спите по корем и да опипвате по-сериозно гърдите си?
Мен малко ме е страх като ги стисна.
И имам чувството, че от време на време мърдат и се "разхождат"..
  #1550  
Стар 15th April 2011, 21:26
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Ох и аз този момент май чакам.То радост,радост,нови цицки ама вече май ми писва.Спа като дъска вече сумай ти време,немога де се гушна в мойчкия,на него пък му е забранено,няма ди ви казвам каква "съблазън "е този спортен сутиен,направо виждам как му "играят "очичките,само далечни спомени от див и необуздан секс .От 3-4 дни съм си направо в депресия,ужасссссссссс....П и първа възможност сменям планетите.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:21.