IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2641  
Стар 5th January 2012, 19:42
lion89 lion89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 4
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от някФа.bizzar-на Виж мнението
.
Еееееее,що го изтри??Толкова явно те разкриваше-злобна,позеленяла и завистлива хаххахах Лелеее,како!!! Много си зле !!
  #2642  
Стар 5th January 2012, 20:02
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lion69 Виж мнението
Еееееее,що го изтри??Толкова явно те разкриваше-злобна,позеленяла и завистлива хаххахах Лелеее,како!!! Много си зле !!
Хихихи))))
Е, lion69, има някаква малка възможност да се е разкаяла, но по всичко личи, че това беше Ноела/Малена/Галена/Фталена.
  #2643  
Стар 5th January 2012, 20:12
lion89 lion89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 4
Talking

То си беше олигофренско и злобно изказване в стил "Имам комплекси,не моааа се въздържам,мразя по-Убавите"Но си остава тъпо парче и тва е!!!
  #2644  
Стар 5th January 2012, 21:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Някой ще каже какво беше изказването че нямах щастието да го прочета. Малко оспамваме темата, но пък ми стана любопитно.
  #2645  
Стар 5th January 2012, 21:41
lion89 lion89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Въпросното тъпоъгълно парче изказваше "съболезнования"към всички дами с мамопластика,ама се Сопря Овреме )))))))))))))))))

"Как може да давате по ........лв. да ви орезилят"........то бяха едни кръстове,едни анатемосвания,но тук не за пръв се излагат комплексарки ))))

Последно редактирано от lion89 : 5th January 2012 на 21:44
  #2646  
Стар 5th January 2012, 22:27
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мамопластиката е рискована операция, откъдето и да го погледнеш.
Че има и греховна страна - има.

Тъй че да не обвиняваме всеки противник на силикона в комплексарщина
__________________
Ordnung muss sein!
  #2647  
Стар 6th January 2012, 10:46
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Не съм прочела въпросния пост,но винаги ме е дразнело слагането под общ знаменател...Как може да си пълен противник на нещо,като не си наясно нито с причините нито с резултатите на всички подложили се на операция.Много ми е смешно,някой като каже:Аз не харесвам силиконови гърди (или устни и т.н.)!Все едно е видял всички оперирани жени по света за да е обективен.Както с всичко има и чудесни и не толкова добри резултати.
Голям смях предизвикват и разни мой познати изказващи се негативно,а после слагат 5 кила грим,метри екстеншани и тъпчат подплънки в сутиена.Но иначе са за естественото...Комплексарщ ната в случая е не това,че въпросната личност е противник,а че влиза във форум за жени със или желаещи мамопластика за да се изказва негативно.
  #2648  
Стар 8th January 2012, 09:07
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране мнения за д-р Владимир Василев, пластичен хирург

Здравейте! Разглеждам сайта на BULAPARS и там, веднага след доц. Евстатиев се споменава д-р Владимир Василев, завеждащ Пластична,Реконструктивна и Естетична Хирургия на ВМА София. Не съм срещала коментари за него във форумите. Моля, ако някой знае нещо за работата му да пише.
  #2649  
Стар 11th January 2012, 13:01
Аватара на modelinda
modelinda modelinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте,
да си призная не съм чела темата, нямам време да го направя, защото съм на работа. Извинявам се, ако се е коментирало на по-предни страници, но съм притеснена и ще питам директно.
Оперирах се преди 4 месеца, снощи започна да ме боли едната гърда. Като стоя не се усеща болката, но като я пипна ме боли. Не е цялата гърда, а само част от гърдата и за да съм по-точна - външната част в една точка. Чух се с доктор Кънев, но ще ходя чак утре вечер на консултация, защото тогава имало мамолог. Казва, че не е инфекция, защото все пак са минали 4 месеца.
Ако на някой му се е случвало моля да сподели, защото яко съм се шашнала
  #2650  
Стар 11th January 2012, 14:10
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Инфекция - не, но за КК никога не е късно
Аз за моите 9 месеца имах еднократно подобно преживяване - траеше около 2 дни и половина. Не беше същото като твоето, а режеща пулсираща болка в областта под ареолата.И на мен ми дойдоха разни мисли в главата, но всичко премина. И дори до лекарката си не стигнах
Засега си прави упражнението (онова със стискането на ръцете), за да противодействаш, ако започва да става нещо като КК.
Това упражнение моята докторка го препоръчва до живот
__________________
Ordnung muss sein!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.