IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 26th October 2010, 21:23
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Ultra, честито и от мен!!!


Пожелавам ти резултатът да бъде дори по-добър от това, което си очаквала!
Бързо възстановяване!
Отговори с цитат
  #772  
Стар 26th October 2010, 22:48
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Мерси много, Pride!
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #773  
Стар 27th October 2010, 15:39
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Честито на Ултра!
Дано всичко е перфектно, но това ще стане чсно след месеци...


Случайно някой да са му казвали колко време след операцията трябва да се маже и да прави промивки с NaCl ?
Аз спрях с промивките след махане на пластините. Сега промивам само ако носа ми е запу6ен със спреч Стеримар. Продължавам да мажа почти всеки ден, но не с Ринолех а с Дефламол, защото след като си купих ринолех-а и прочетох съдържанието му, установих, че не бива да го ползвам, тъй като имам алергия към някои от съставките му.
И все пак да си призная при мен доктора не беше мнoгoсловен, едва ли не за всяко нещо аз сама трябваше да питам, което да си призная малко ме разочарова, защото мисля, че не е работа на пациента да се досеща за всичко. Той трябва да си има списък с препоръки за всички варианти на операции и според случая да го дава или напечатан (което е доста добра идея и създава впечатление за прецизност) или да го диктува на пациента да си записва какво и докога трябва или не трябва да се прави.
Нещата са толкова много като се започне от процедури до нормална хигиена, докосване, носене на очила, слънце, спорт..... така че не може да се разчита ние да знаем ВСИЧКО !
И после ако стане гаф - "А! Ама ти защо си правил това.....?"
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #774  
Стар 27th October 2010, 15:43
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Моля да ме извините за правописа, но не съм на моя компютър, а тази клавиатура е различна на Phonetic и неволно допускам грешки наи-вече с буква "я".
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #775  
Стар 27th October 2010, 16:41
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Мерси, lqto! Дано и при теб всичко е наред и възстановяването да е по-бързо!

Да, аз също правя промивки, но не знам докога. Трябва да си направя списък с въпроси и като отида следващият път при него да го питам за всички тези неща, защото са важни и трябва да се знаят, за да не стане някоя беля.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #776  
Стар 27th October 2010, 17:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Мерси, lqto! Дано и при теб всичко е наред и възстановяването да е по-бързо!

Да, аз също правя промивки, но не знам докога. Трябва да си направя списък с въпроси и като отида следващият път при него да го питам за всички тези неща, защото са важни и трябва да се знаят, за да не стане някоя беля.
аз му звънях за всичко,което се сетя,и което съм забравила.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #777  
Стар 28th October 2010, 00:30
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

аз му звънях за всичко,което се сетя,и което съм забравила.[/quote]

Аз също съм му звъняла, но напоследък не си вдига телефона... и не само на мен, други пациентки, с които съм в личен контакт казаха същото...
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #778  
Стар 3rd November 2010, 22:22
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте моми4ета, 4естити нови нослета на новоперираните, надявам се да сте довлни. От скоро се интересувам от Д-р Йорданов, истината е 4е още се колебая на кой да поверя "клюна си", но този доктор ме пе4ели с това 4е е от София, но за съжаление няма много информация за него, реално малко са моми4етата които са оперирани и за които има инфо във форума. Хубавото е 4е и лоши отзиви не съм 4ела.....Много ще се радвам ако ка4ите още снимки....
Отговори с цитат
  #779  
Стар 4th November 2010, 06:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lakme 29
но за съжаление няма много информация за него, реално малко са моми4етата които са оперирани и за които има инфо във форума. Хубавото е 4е и лоши отзиви не съм 4ела.....Много ще се радвам ако ка4ите още снимки....
Каква информация искаш,че няма?Отиди на консултация и ще ти даде всякаква информация,която те вълнува и изобщо не са малко хората,които е оперирал.Повечето спират да пишат и логично..,нали са получили това,което искат.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #780  
Стар 6th November 2010, 23:02
belllle belllle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране

marisabela е права,когато отидеш на консултация ,той ще ти обясни всичко подробно аз също се оперирах при него тази седмица и вече нямам търпение да ми махне лонгетата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:41.