IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th June 2008, 19:07
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Аз пък вярвам в такива неща, но специално за твоя случай мисля,че малко преиграваш. В смисъл такъв,че това са си нормални неща,които могат да се случат на всеки, едва ли чак магия ти е направена.
А и наистина е вярно,че понякога човек си внушава,че е карък и сам си навлича проблемите. Все пак всеки си има и хубавите, и лошите моменти. В живота всичко трябва да е балансирано. Наистина, понякога ти се струва,че лошото няма край и не свършва,но не е точно така. Опитай да си малко по-позитивна.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th June 2008, 20:34
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

ох вярвайте в такива неща, пък после що ви се случват неприятни работи
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th June 2008, 20:54
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

и на мен ми се случват мнгоо провокиращи неща ,точно когато не очаквам ,мисля че е до късмет и още нещо което не мога да обесня ... но се случва на всеки ,на магии не вярвам
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th June 2008, 08:30
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Оххх то ако беше магия, при мен поне е ежедневие - просто нямам късмет! А и да си призная...много много не вярвам на такива неща свързани с магии и т.н. Дано някой успее да ти даде съвет. А и ще ми бъде интересно да видя мненията на останалите.
Мацки,гледайте филма The sеcret, има и книга- Силата на положителното мислене. Да не чувам повече че нямате късмет..... При мен също спира тока когато си поиска и за това през деня не си вкарвам колата в гаража изобщо,защото той се отваря с дистанционно и без ток не става. Няколко пъти полудявах,имам среща и щрак тока.... Трябва да предвиждаме някои неща и да се презастраховаме. Това беше само просто примерче. Гледайте Тайната,дори да не повярвате,поне след това ще отбягвате лошите мисли,което само ще ви помогне да не се затормозявате излишно
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th June 2008, 10:02
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

severinna, на магии не вярвам изобщо. Може да имаш кофти аспекти в хороскопа. Ако ми дадеш дата, час, минути и място на раждане (на ЛС) мога да погледна как са ти разположени планитите.
При всички положения обаче съм съгласна с останалите - всичко ни е в главата и не бива да се оставяме на негативните мисли. Колкото повече си мислиш, че имаш лош късмет, толкова по-лош късмет ще имаш.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th June 2008, 10:44
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране

Исками се да уточня, че съм абсолютно позитивен човек и съм убедена, че негативите, които преживяваме са неразделна част от живота. Той е такъв, и ако съумяваме да си го направим по-добър, значи сме успели да се преборим със самите нас. Убедена съм, че всичко, което ни се случва е само и единствено в главата ни. Въпреки, че съм лично свидетел и на изключения.
Повярвайте, искрено се забавлявам със себе си в кризисни моменти. "Плувам" безотказно на вълна автоирония.
Но понякога си казвам: Северина, до кога!
Невъзможно е всеки ден да се струпват "негативи", да не ти е минала тази "болежка", и вече да е започнала нова, да се наложат 7 операции за силикон, и още за други неща, и да не се замислиш за малко!?!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th June 2008, 10:51
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Мацки,гледайте филма The sеcret ...


И аз го препоръчвам! Всеки е отговорен за това, което му се случва. И всеки може да промени хода на събитията. Ако се оставяте на случайността ... проблемът си е ваш. Не преписвайте нещата на магии и зли сили. Не знам дали съществуват, но дори и да ги има - не могат да ти повлияят ако ти не им позволиш. Сигурна съм в това
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Магия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:13.