IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th September 2008, 18:07
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране повръщане, главоболие+37.1С

Вече започвам 3-ти месец, откакто имам едни и същи симптоми, на заболиаване/ вирус, който още незнам. Някой да помогне??
От сутринта съм с главоболие, след обяд започва да ме тресе, чак умирам от студ, после ми се гади, повръщам, и след това умалявам и се отпускам, да не казвам, че ми се приспива.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th September 2008, 19:47
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Вирус казваш!
Трети месец ходи ли на лекар дето да ти каже че е вирус?
Я си направи един тест за бременност да видиш дали е вирус на лентичката или касетата
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th September 2008, 09:46
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране

3 теста + гинеколог - не съм. Днес ми излязоха резултатите от кръв и урина: нисък химоглобин - 100. Аз и без това съм с анемия, но толкова зле, не съм се чувствала от 1-та операция / уголемяване на бюст/, когато за 50 дни бях на системи, смених няколко вида антибиотици....
Следващата седмица ще ми изследват стомаха, за да се установи от къде се "губи" химоглобина.
Но тази температура и повръщане ужасно ме притесняват.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th September 2008, 09:49
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

ами симптомите ти отговарят на летния грип,който продължава да върлува-много е кофти!при мен беше само с гадене и главоболие и много рядко разтройство
но добре е,че си си направила и други изследвания все пак
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th September 2008, 21:07
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

37.1 въобще не е притеснителна температура, да не кажа че си е нормална, особено за следобедни часове.
Анемията вече е лошо нещо. 8 години все с анемия бях, отврат е, целият свят е черен. Дали не си прекалила с диетите? При мен нещата се оправиха като качих 5 кг, които въобще не си личат, но поне не хващам 15 гнойни ангини и 3 бронхита всяка зима, а и някоя и друга пневмония. Както и като бонус - всички появили се грипове.
Подсили организма си и той ще ти се отплати Черпи го една торта
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th September 2008, 22:06
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

според мен вземи малко витамини да подсилиш малко имунната система,пии ги поне един месец,и хапваи пове4е месо и месни продукти ще ти помогне сигурна съм,а за температурата не е страшна изобщо 37.1 имам приятелка която живее в АНГЛИЯ и ми сподели 4е там докторите тази температура я нямат за нищо и не само там,а тука едва ли не е по4ва да развиеш вирус или пнеовмония,но не се приресяваи всичко ще е ок,направи изследванията да си спокоина,успех и пиши
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th November 2008, 13:27
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране

според мен вземи малко витамини да подсилиш малко имунната система,пии ги поне един месец,и хапваи пове4е месо и месни продукти ще ти помогне сигурна съм,а за температурата не е страшна изобщо 37.1 имам приятелка която живее в АНГЛИЯ и ми сподели 4е там докторите тази температура я нямат за нищо и не само там,а тука едва ли не е по4ва да развиеш вирус или пнеовмония,но не се приресяваи всичко ще е ок,направи изследванията да си спокоина,успех и пиши

Мерси за съветите! Сега след толкова време се включвам на тази тема, сори. Така и направих-витамини+антиоксиданти+фол иева киселина за анемията. Мааалко съм по-добре. От изследванията стана почти ясно /защото продължават/, че става въпрос за ревматоиден артрит. И като се съчетае с антидепресантите, анемията и мигрената, става....! Абе, ще се страда и така...!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: повръщанеглавоболие
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:03.