IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th September 2005, 00:29
B_Ball_P B_Ball_P не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 2
По подразбиране

горивата в САЩ са на абсолютно същите цени като тук ама заплатите не са същите
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th September 2005, 12:23
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от B_Ball_P
горивата в САЩ са на абсолютно същите цени като тук ама заплатите не са същите
Не знам точните цени и рискувам да се изложа, но мисля че не си прав. Горивата там май наистина са около 2 пъти по-евтини. Преди време като съм си говорил с приятели, които живеят там това е ставало на въпрос и съм го запомнил. Хем преди време тука бяха значително по-евтини. А там инфлацията и повишението е много по-малко от тук.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th November 2005, 20:42
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

В момента 1 галон бензин, което е 3.89 литра, струва 2.40 долара. Ако го сметнем по обменен курс 1.66 лева за долар (чувам че така върви тези дни), то 3.89 литра излизат 3 лева и 98 стотинки. Значи малко над левче за литър.

Но огромните коли горят като змейове...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th November 2005, 22:37
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady_godiva
В момента 1 галон бензин, което е 3.89 литра, струва 2.40 долара. Ако го сметнем по обменен курс 1.66 лева за долар (чувам че така върви тези дни), то 3.89 литра излизат 3 лева и 98 стотинки. Значи малко над левче за литър.

Но огромните коли горят като змейове...
Блазе им!

Аз си спомням, като взех колата преди 4етири години газта беше 45 стотинки. А сега е 1, 07 лева, като зимното повишение още не е дошло.
Въпреки това, заплата си е същата.
И както всички, си броя стотинките за да изкарам месеца, та май карането ще стане лукс.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th November 2005, 15:43
vepal vepal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Rudozem
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до vepal
По подразбиране

Малко OFF TOPIC ,но според мен Diesel-a е едно добро решение за икономия,ако човек използва колата си всеки ден.И газта и метана също са решения,но аз много се нервирам като видя бутилка за газ в багажника или на мястото на резервната гума.Багажника си е за багаж,а мястото на резервната гума си е само за гумата.Някак си се чувствам дискомфортно,когато колата има допълнителни приспособления,които не са правени в заводски условия,чувствам се по несигурен в случай ,че настъпи инцидент.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койискадабогатизвестен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:45.