IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th August 2004, 10:22
DimGirl DimGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Sofiq
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до DimGirl
По подразбиране Stqgane?

Zdraveite, iskam da pomolq za pomo6t po edin problem koito se okaza 4e podcenqvam. Za okolo godina svalih po4ti vsi4ki izli6ni kilogrami, koeto mi se struva6e dosta trudno predi. No sega problemyt e stqganeto na vsi4kata koja deto ostana :P Nqmam mnogo mnogo celulit, hodq na sauna i si pravq masaji s razni gelove, no si mislq 4e trqbva specialen hranitelen i trenirovu4en plan, to4no za stqgane.
Drugiq variant mi se struva skalpela, no nekak si mi e protiv razbiraniqta...plz ako nqkoi moje - da me posavetva, tnx predvaritelno
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th January 2005, 16:24
sexy sexy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 4
По подразбиране Re: Stqgane?

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от DimGirl
Zdraveite, iskam da pomolq za pomo6t po edin problem koito se okaza 4e podcenqvam. Za okolo godina svalih po4ti vsi4ki izli6ni kilogrami, koeto mi se struva6e dosta trudno predi. No sega problemyt e stqganeto na vsi4kata koja deto ostana :P Nqmam mnogo mnogo celulit, hodq na sauna i si pravq masaji s razni gelove, no si mislq 4e trqbva specialen hranitelen i trenirovu4en plan, to4no za stqgane.
Drugiq variant mi se struva skalpela, no nekak si mi e protiv razbiraniqta...plz ako nqkoi moje - da me posavetva, tnx predvaritelno
Vsichko zavisi ot tipa na kojata ti.No pri svaliane na povechko kilogrami za sujalenie ostava dosta "svobodna" koja.Tia prosto niama kak da izchezne,osven s pomoshtta na estetichna hirurgia.No nai-dobre se posuvetvai s lekar,i to ne samo s edin,i preceni.Tuk edva li niakoi shte ti dade kompetenten otgovor.Chudotvorna recepta niama.Uspeh i sus zdrave))
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th January 2005, 22:19
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

sorry, и аз не мога да дам компетентен коментар. не разбирам много от мазила и козметики.

Но иначе- за да се стигне до там, голямо отслабване ще да е било- мойте поздравления!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd January 2005, 09:09
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране и аз като секси

Мисля си, че за съжаление , без операция няма да мине, ако е много страшно...Отиди на лекар на всяка цена!
Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th January 2006, 20:23
Vlaho Vlaho не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 204
Изпратете съобщение чрез ICQ до Vlaho
По подразбиране

МОЛЯ ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА.

Цитирай:
Правила за ползване на форума.
10. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Тези, които нямат кирилица, могат да ползват Кирилизатора КРЕДОР- натискате иконата за английски език и превключвате на фонетична кирилица или БДС. Постовете, които нарушават правилото, ще бъдат изтривани. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум, а не международен.
По темата, предполагам че операция не е единственото решение, но мисля че единствено специалист може да ти помегне и отговори компетентно. Затова отиди на консултация.
__________________
Какво значение има времето, важното е да стане както ти харесва.
ОВК проектиране
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Stqgane
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.