IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st March 2005, 11:44
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Кажи че под голям камък голяма риба се крие
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd March 2005, 09:02
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Кажи че под голям камък голяма риба се крие
Е, което си е вярно, вярно си е

P.S. Ама съм скромен
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd March 2005, 09:08
Xpucmo Xpucmo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Sofia
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до Xpucmo Изпратете съобщение чрез MSN до Xpucmo Изпратете съобщение чрез Yahoo до Xpucmo
По подразбиране

Хм, уж се логнах пък какво стана...
Това отгоре съм пак аз.
Извинения на админа!
А по повод на рибата да кажа един кратък виц:
Плували Чапаев и Петка в един язовир. Чапаев плувал точно пред Петка. По едно време Чапаев рекъл:
- Абе Петка, влезе ми риба в задника!
- Плувай плувай, не е риба
__________________
You want Gmail invite?
Someone's trying to sell Gmail invitations!
It's like selling air for breathing!
I've got 100 invites, and you need just e-mail me,
and I'll give you one!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd March 2005, 12:30
VLADI-GOLD VLADI-GOLD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 1
По подразбиране

spored men indeksa na kg e mnogo dostoveren. ima zna4enie i strukturata na vseki individ. ob6to vzeto sam saglasen s negovite iz4isleniq.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th March 2005, 12:45
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране Re: tegoloto..!!!

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Mira2
spored tozi indeks za kg az triabva da svalia 10kg za da sum s idealno teglo!! Preporuchvam vi da se posuvetvate s lekar i da popromenite tezi tablici,zatsoto ako niakoi vi poslusha moje seriozno da navredi na zdraveto si. Az sum visoka 168 i teja 64 kg,uveriavam vi che izglejdam perfektno,i ako svalia dori samo 5 a ne preporuchvanite 10kg ste stana kato zatvorik ot kontzlager. Ima edna podrobnost koiato se kazva tejka sredna ili leka kostna masa,koiato dava dosta golemi razliki v idealnite kg za razlichnite hora.
Наистина, както бе казано, калкулаторите са подвластни на статистиката. Според последната, жена с ръст 168 см е с нормално в границите от 50 до 56 кг, при мазнини от 13% до 18% от теглото.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th April 2005, 14:57
stefani stefani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до stefani
По подразбиране идеалното тегло

аз съм 159см, 55кг и според калкулатора трябва да съм 47 вярвам му защото съм била 47, не в интерес на истината 50 е още по-идеално, щото 47 като съм ми спихват яко циците, което не е за подценяване + тва не искам да съм на диета цял живот- обичам да ям и тва е - а 47 мога да бъда ако карам на фотосинтеза - да ама незнам що с годините ентусиазма ми да стоя гладна и слаба намалява за сметка на желанието да съм задоволена - и откъм храна и откъм всичко друго (любов, работа, секс, приятели, абе душевните храни!!) и стегната чрез редовен спорт това е -хем ми се иска да съм 47, хем знам, че няма да ги задържа заради пустата лакомия
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th April 2005, 15:00
stefani stefani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до stefani
По подразбиране

...или трябва да си хвана мъж, който яко тренира и внимава кво яде за да ми повлияе и на мен, но май такива маниаци не ме кефят много
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th May 2005, 15:49
Speza
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

stefani, аз съм точно със същите габарити като теб. Какво ли не съм проблава - ходя на фитрес 2 пъти седмицно, всеки ден след работа карам колело в продължение на 1 час. Не мисля, че ям много. С ябълки пробвах, и със секс също... От това само мускули се натрупват, а сланините седят отгоре. Това е положението.
Само лекарства не съм поблава.
Продължама да правя опити с колелото и секса. Ако постигна забележителни резултати без влошаване на гръдната обиколка общавам да споделя опита си.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th May 2005, 18:55
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

трябва да сваля 1 килце Ще ме извиняват тея дето са го измислили тва калкулаторче , ама на него хич не може да се разчита , не знам по какви критерии е правено Аз сега трябва есента да кача към 20кг. (период на натрупване) , за да стана 198см. на 115кг. и тогава мога да ви кажа , че ще изглеждам (поне за мен - търся този ефект) , много по-добре отколкото сега 8) Друг е въпроса , когато килограмите ти не са сланина ами мускули Щото са с тея кила дето съм ръка по-голяма от 41см. не мога да направя , а за ръста ми , за да ми стои добре - трябва да ми е 45-47см.
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th January 2006, 10:23
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elli
Мила Мира... аз съм 168 см и съм 50 кг. Но ще се почувствам много по добре когато стана 47 - 48. И съвсем не изглеждам като каторжник. : ))) Напротив, много секси съм си. : )))))
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: tegoloto
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:09.